ELLAV

DOBRE VODE

85 poruka u ovoj temi

gde ja idem kosta 6 eura

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posalji mi na pp ako imas link ako ima sajt za te apartmane.

To je verovatno 6e po osobi jel tako.

Super si nasao jeftino....samo da nije kilometar od plaze i ako nisu katastrofalni uslovi u apartmanu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da si u predhodnim postovima pisao o vili David jel u nju mozda ides.Videla sam na slici......ako je to to.....nisu bas neki sjajni uslovi ali boze moj stvarno za te pare je bas tesko naci nesto

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde ja idem kosta 6 eura

Molim te, salji i meni kontakte...isla bih tamo prvenstveno zbog odmora i relaksacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni još nije poslao taj kontakt, a leto samo što nije prošlo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko slika iz Dobrih voda,jer na internetu bas i nema mnogo?Aj ako ima neko neka postavi slike da vidimo malo detaljnije kako izgleda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukucaj Veliki pijesak na google i izbaciće ti gomilu slika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izlazi samo slika plaze nista drugo u tom mestu .....setaliste neko,centar cujem d nema neke ulicice bilo sta...ali nema nista osim plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne znam šta očekuješ da ti izbaci - to je malo mjesto, plaža i gomila kuća i uličica na brdu, ne postoji nikakav centar. To što ti tražiš možeš jedino da dobiješ na Google Earth ako je neko postavio slike.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li mozda neko fin smestaj za dvoje u Seljanovu? Termin od 20.avgusta. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Добре Воде су место са, по мом мишљењу, најлепшим заласком сунца на црногорском приморју.

Тамо сам летовала са породицом 2009. године.

Што се тиче неких садржаја, нема их баш, место је веома мало, равно је само уз плажу и одмах почиње узбрдица.

Све у свему, симпатично месташце.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesto je prljavo i neuređeno, jedino što vredi je svežina u vazduhu, nema sparine, plaža je premala za sve one koji borave tamo, voda hladna itd...

Ko nema novca za Sitoniju bolje da sedi kući nego da iz očaja ide u Crnu Goru.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не мислим да су Добре Воде лепше од Ситоније, напротив.

Али поента моје поруке је да и Добре Воде имају своје добре стране, ко хоће да их види.

И не бих се сложила са идејом да је боље седети код куће него летовати, па таман и у Црној Гори, већ је било на разним темама дискусије о имању и немању пара, седењу код куће итд.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to sto je neko drugo mesto mozda lepse nije razlog za ne otici gde mozes, npr mnogo mi je lepsi Dubai od npr Budimpeste, i sta sad? ili Beograda, da se odselim?

Meni licno je bilo mnogo lepo u D Vodama prosle god iako je u Susu uredjenija plaza i toplije more....

Izmenjeno (spas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dovre vode su bile nas plan ove godine.....ali ono na slici na internetu i uzivo nije isto.Tako da smo od njih odustali.Na samom ulazu stoji ogromna tabla na kojoj pise STANOVNISTVO ISLAMSKO.U tom mestu ulice ja ne znam sta je ono ali to nisu ulice to su sokatici,jedva se autom prodje i sve je uzbrdo nizbrdo i sve je jako malo i nagruvano....mesto ako ima ukupno 200-300 m,....sve u svemu nista od onoga sto sam ocekivala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka