charlie

Letovanje u septembru

171 poruka u ovoj temi

Bili smo u Panormosu,plaža je bola poluprazna,Grka nigde samo Englezi.Pošto je to malo mesto mi smo rentirali auto pa smo svake večeri išli u grad Skopelos gde je bilo mnogo više turista.Zatvorene su bile samo neke radnje koje su bile baš u unutrašnjosti grada dok su sve taverne i radnje sa suvenirima bliže moru radile do ponoći.

Jedna mala anegdota:ulazim u supermarket u Panormosu i pitam za papirne maramice.Prodavačica odgovara:nema,pa prošla je sezona.

E da,ko ne može bez slatkiša neka se snabde u gradu jer u taverni od slatkiša možete da dobijete neko slatko slično našem i to vas gazda časti ako je malo veći račun, a sladoled ako baš imate sreće.A u marketima od slatkiša imaju samo neki čokoladni keks tj.ništa konkretno.Ja sam dva dana bukvalno sanjala čokoladu

Mi smo prosle godine pocetkom jula bili u Panormosu, a tada su radila cak 2 marketa od kojih jedan i do 01h posle ponoci, tacno je da im izbor cokolada nije bas najbolji :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćaoste i mi u septembru idemo u Pefkohori od 08-18 tako da nadam se i ja da neće biti kiše a i da neće biti već one toplpte jer ipak deca idu snama imamo sinčića od 1.god i od 4.god,znači onako prolećno vreme je već onda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao svima.....

planiram sa devojkom da letujemo u grckoj od 01 septembra...

pa me zanima da mi preporucite neko lepo mesto...

cene ce tada i biti malo manje, pa moze i neko lepse...

a takodje i uzeti i obzir vreme..moze i nesto malo juznije!!:)

da li da bude nesto na kopnu..ili ipak neko ostrvo?

Izmenjeno (bojan08)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U septembru, niže cene a južnije, može i ostrvo? Zakintos možda? Pročitaj temu, možda se zainteresuješ. Tamo je vreme sigurno predobro a i voda je topla i u septembru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao forumasi!

Idem u septembru na Tasos, a interesuje me vreme u tom periodu 10-20.Bila sam svojevremeno u Grckoj u toku jeseni vise puta, ali na Tasosu nikad.Ne verujem u sneg u septembu - interesuje me tacna informacija za taj period.

Pozdrav Anni!

P.S.- Sretna vam 100 stranica :D

Dobar je termin, a i vreme...

Koje je otprilike isto kao sto je, recimo, sada...

Izmenjeno (Sxomy82)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko cuo bilo kakva dugorocna pedvidjanja za ovu sezonu. Znam da te dugorocne prognoze nisu bas pouzdane, ali mozda ipak moze da se nasluti kakvo nas leto ocekuje. Mada, samo da ne bude neki cunami :kez: , sve drugo je podnosljivo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko cuo bilo kakva dugorocna pedvidjanja za ovu sezonu. Znam da te dugorocne prognoze nisu bas pouzdane, ali mozda ipak moze da se nasluti kakvo nas leto ocekuje. Mada, samo da ne bude neki cunami :kez: , sve drugo je podnosljivo...

Suvo i toplo - ponekad kisa... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suvo i toplo - ponekad kisa... :bez-zuba:

Ma samo da prodje bez cunamija ;) . Jedan od prvih zabelezenih cunamija dogodio se na Kasandri u VI veku pre nove ere...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma samo da prodje bez cunamija ;) . Jedan od prvih zabelezenih cunamija dogodio se na Kasandri u VI veku pre nove ere...

Gde iskopa ovaj podatak!?

:shokiran:

Nece se valjda istorija ponoviti posle dugih 2600 godina!? :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde iskopa ovaj podatak!?

:shokiran:

Nece se valjda istorija ponoviti posle dugih 2600 godina!? :bez-zuba:

Pa, obzirom da je jedan cunami pratio i erupciju na Teri, (danas Santorini) 2000. godine pre nase ere, nije iskljuceno :kez: . Wikipedia...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, obzirom da je jedan cunami pratio i erupciju na Teri, (danas Santorini) 2000. godine pre nase ere, nije iskljuceno :kez: . Wikipedia...

Dobra je Wikipedia - bas te prosvetli :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobra je Wikipedia - bas te prosvetli :D

Covek mora na sve da se pripremi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovogl leta idem na more sredinom septembra, zeleo bih da idem u Pefkohori.

Medjutim, danas mi jedan turisticki vodic rekao par zabrinjavajucih stvari:

1) U septembru ti je more na severu grcke hladno (mislio je na halkitiki, krf, tasos...)

- Jel istina ovo?

2) Smorices se su septembru, tad je pusto tamo, ne rade diskoteke itd..

- Jel istina ovo?

ps. U septembru idem na more, zato sto tad jedino ima slobodno, zbog ispita. Idem sa devojkom.

Hvala u napred na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam hocu li ti pomoci, ali pre dve godine imali smo idealno vreme pocetkom septembra, bas u Pefkohoriju, a prosle godine cak i lepse vreme od 10. septembra nego oni koji su bili pocetkom meseca. E sad, to naravno nije garancija da ce i ove godine biti tako, ali more je toplo, pa verujem da cak i kad padne kisa moze da se kupa. Guzva se drasticno smanjuje, narocito od 1. septembra. Jedino za diskoteke ne znam, obzirom da imamo malu decu, pa nas nisu zanimale. Lep provod

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovali smo na Sitoniji - preko puta Pefkohorija, od 08-18.09., vreme idealno, voda topla. Diskoteke ne posecujemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887850
    Ukupno poruka