charlie

Letovanje u septembru

171 poruka u ovoj temi

Bas je lepo kad se svi vracaju s odmora, a ti tek ides...

To sam i ja mislila i sada mi se place zato sto je lose vreme i kupamo se na kasicicu (na Krfu)...

Lep je septembar za letovanje, ali cesto se vreme pokvari (tako je bilo pre tri godine u Haniotiju pocetkom septembra 5 dana nam je popalo). Najgore je to sto ce tek biti toplo tamo u oktobru.

SEVERNI DEO GRCKE NIJE POGODAN ZA LETOVANJE U SEPTEMBRU I VISE NE IDEMO U TOM MESECU, POGOTOVO STO POLAZIMO U SKOLU.. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi..u stalnom sam kontaktu sa deckom,koji je inace Grk i iz Soluna je,studira ovde a otisao je da vidi porodicu i da glasa,jer imaju izbore 16 septembra...kaze mi da je u Solunu hladno,temperatura je pala....tako da znate...da je u toj severnoj regiji,odnosno Makedoniji hladno...ja se nadam idem 15 septembra...a on mi je rekao da ponesem nesto toplije od stvari.Pozdrav svima.Inace sam bila u grckoj od 28 jula do 15 avgusta i bilo je pretoplo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem 15 septembra. Javicu kad se vratim kako je bilo !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja putujem 15.

Konacno ja pravim zazubice onima koji su se vec vratili sa odmora!!! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih crkla cekajuci septembar!Po mome je idealno ici krajem juna-pocetkom jula,a onda "dodatak na odmor"moze pasti lepo krajem avgusta ili pocetkom septembra...Sad cete reci da sam"izmislila toplu vodu",,,znam ja da za to treba puno para :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne samo para, vec ako radis treba da imas gazdu koji ce da te pusta stalno na odmor (sto je nemoguce) :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, jel neko ima informaciju kako je u Pefkohoriju u septembru tj. u drugoj polovini sept? Jel neko letovao tamo ovog leta? :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U nedelju sam se vratila iz Polihrona. Bila sam do Pefkohorija i Haniotija, i vreme je super ( bilo je par dana kada je duvao vetar ,ali je grejalo sunce, voda pretopla i super za kupanje , samo malo hladnjikavo kad se izađe iz vode). Talasi su nešto veći u Pefkohoriju kada je vetar, ali je zato u Polihronu super. Toplo preporučujem letovanje za prvi deo septembra !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovi ledeni dani kod nas me destimulisu totalno i ubijaju svaku volju da uplatim za posle 15.9. ne mogu da zamislim da je tamo lepo vreme - dovoljno toplo za kupanje... bez kupanja meni boravak tamo nista ne znaci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosao sam pre 8 dana sa Lefkade. Voda je topla a i vreme je bilo super. Neverujem da se sta izmenilo !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao forumasi!

Idem u septembru na Tasos, a interesuje me vreme u tom periodu 10-20.Bila sam svojevremeno u Grckoj u toku jeseni vise puta, ali na Tasosu nikad.Ne verujem u sneg u septembu - interesuje me tacna informacija za taj period.

Pozdrav Anni!

P.S.- Sretna vam 100 stranica :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao forumasi!

Idem u septembru na Tasos, a interesuje me vreme u tom periodu 10-20.Bila sam svojevremeno u Grckoj u toku jeseni vise puta, ali na Tasosu nikad.Ne verujem u sneg u septembu - interesuje me tacna informacija za taj period.

Pozdrav Anni!

P.S.- Sretna vam 100 stranica :D

Izabrala si po meni najlepši period za letovanje(nema gužve na plaži,u saobraćaju,u radnjama).Ja sam prošle godine bila na Skopelosu od 17.septembra da 1.oktobra.Jedan dan je padala kiša,ajednom je bilo vetroviti i nije bilo za plažu pa smo mi to iskoristili za obilazak ostrva.Ostalih dana je vreme bilo FENOMENALNO.Voda uopšte nije hladna a dnevna temperatura je bila oko 30 stepeni.Ja inače slabo crnim a sa odmora sam se vratila kao ciganče

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anni sa vremenom ti se nikad ne zna i niko ti ne moze dati tacnu informaciju. Zato nemoj da upropastis svoj odmor pre nego sto je i poceo brigom o vremenu.

Ja sam bila prosle godine bas u periodu od 10-20 i jedno prepodne je padala neka kisica, ali se brzo razvedrilo, dok je poslednjeg dana boravka bas bilo oblacno i kisovito. Temperature vazduha su bile oko 25 stepeni, mada kako sam cula naredna grupa je, ako zanemarimo taj jedan kisni dan imala mnogo bolje i toplije vreme.

Kao sto vidis nema pravila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izabrala si po meni najlepši period za letovanje(nema gužve na plaži,u saobraćaju,u radnjama).Ja sam prošle godine bila na Skopelosu od 17.septembra da 1.oktobra.Jedan dan je padala kiša,ajednom je bilo vetroviti i nije bilo za plažu pa smo mi to iskoristili za obilazak ostrva.Ostalih dana je vreme bilo FENOMENALNO.Voda uopšte nije hladna a dnevna temperatura je bila oko 30 stepeni.Ja inače slabo crnim a sa odmora sam se vratila kao ciganče

Interesantan period za letovanje na Skopelosu, Grci se vracaju u svoje gradove na kopnu-pocinje skola. Zanima me kako je sam grad izgledao u tom periodu, i gde ste bili smesteni (grad, okolina Stafilosa, Agnodas, Panormos, Elios, Glosa i.t.d.).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantan period za letovanje na Skopelosu, Grci se vracaju u svoje gradove na kopnu-pocinje skola. Zanima me kako je sam grad izgledao u tom periodu, i gde ste bili smesteni (grad, okolina Stafilosa, Agnodas, Panormos, Elios, Glosa i.t.d.).

Bili smo u Panormosu,plaža je bola poluprazna,Grka nigde samo Englezi.Pošto je to malo mesto mi smo rentirali auto pa smo svake večeri išli u grad Skopelos gde je bilo mnogo više turista.Zatvorene su bile samo neke radnje koje su bile baš u unutrašnjosti grada dok su sve taverne i radnje sa suvenirima bliže moru radile do ponoći.

Jedna mala anegdota:ulazim u supermarket u Panormosu i pitam za papirne maramice.Prodavačica odgovara:nema,pa prošla je sezona.

E da,ko ne može bez slatkiša neka se snabde u gradu jer u taverni od slatkiša možete da dobijete neko slatko slično našem i to vas gazda časti ako je malo veći račun, a sladoled ako baš imate sreće.A u marketima od slatkiša imaju samo neki čokoladni keks tj.ništa konkretno.Ja sam dva dana bukvalno sanjala čokoladu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka