charlie

Letovanje u septembru

171 poruka u ovoj temi

Kazu da Krf krajem avgusta zna da bude kisovit :( :( :( :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je bolje izabrati za termin od 20-30 septembra Asprovaltu ili Skala potamiu na tasosu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne bude tada neki talas vrucina, cini mi se da ni na jednom od ta dva mesta nije bas prevruce u tom periodu, pa ti dodje svejedno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je bolje izabrati za termin od 20-30 septembra Asprovaltu ili Skala potamiu na tasosu?

Ja bih ti preporučila Tasos. Asprovalta, a i Savros su poznati po vetrovima koji duvaju i ujutru i predveče, a i kontinentalni deo može da bude kišovit u tom periodu, pa kad se to iskombinuje :( .

A i Tasos je prelep!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

agencije su pune ponuda za septembar mesec,koje su uzgred vise nego povoljne.

sta mislite,kakvo je vase iskustvo, ima li smisla ici od 14.ili 19.sept na letovanje?

ps da li je to pametno za nekog kome je priorit plaza i more?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kraj avgusta i septembar su zanimljivi jer je tada potpuno druga struktura ljudi na odmoru.

U pravilu, "boranija" - blue colars ide u sred sezone, kad je najveca guzva, a executive i (young) professionals krajem sezone...

Recimo u turskoj prosle godine, struktura hotela se potpuno promenila jedan dan pred kraj naseg odlaska. Potpuno drugi ljudi.

Kao da ste sa pijace u kaludjerici dosli u neki od restorana u Nici... Ali bukvalno.

A sezona je tamo do novembra, tako da mislim da to ne treba previse da vas brine! Uostalom, i ja cu biti tamo, a imam uveravanje domacina da necu videti oblacka, mada mi isti trebaju, pa se nadam da nisu bas 100% u pravu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok mi deca nisu posla u skolu UVEK sam isao na odmor u septembru i UVEK mi je bilo najlepse. Voda topla, cene pristupacnije, nema guzve.....jbg, nema vise !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, i jako bitno, UV index je mnogo nizi a to uopste nije beznacajno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Krf sam otisla 22 avg. i vec se mogao osetiti nagli pad turista tj kada smo stigli i bilo je turista ali posle 2 dana sve se naglo ispraznilo apartmani oko naseg prazni , nema galame.... milina nije bilo preterane guzve u saobracaju kao sto kazu da zna da bude nenormalna...plaze ...moze se reci da su bile prazne do 12h ujutro ...tek po neki covek ufff uzivancija, uvece izadjes da se prosetas nema guranja , laktanja, setas mirno ...jednostavno uzivas....

Moja drugarica bas ide za Hanioti 19-tog septembra sve za 100e dzabica (apartman i prevoz), tako radi svake godine i uvek se super provede .....

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste samo kad neko moze u septembru. A i ko ce da ceka tako dugo. Meni se zelja za odmorom javlja jos u martu. U aprilu vec gledam ko sta nudi i za koje pare a gde je septembar......odlepio bi do tad !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas je lepo kad se svi vracaju s odmora, a ti tek ides...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste samo kad neko moze u septembru. A i ko ce da ceka tako dugo. Meni se zelja za odmorom javlja jos u martu. U aprilu vec gledam ko sta nudi i za koje pare a gde je septembar......odlepio bi do tad !

ma mi smo vec bili ove sezone jednom nego nam se ponovo otvorili apetiti...

sem toga,nikad nisam bila u grckoj a toliko sam toga lepo cula...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste samo kad neko moze u septembru. A i ko ce da ceka tako dugo. Meni se zelja za odmorom javlja jos u martu. U aprilu vec gledam ko sta nudi i za koje pare a gde je septembar......odlepio bi do tad !

ISTA SITUACIJA SA NAMA :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi se jedino plasimo loseg vremena. isli smo pocetkom sept.prosle godine u budvu i super se proveli,pravi odmor-a bas to nam je i trebalo, ali ipak 19.me malo brine?

posle letovanja u bugarskoj i meduza ostala sam zeljna kupanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka