Lilica

Kiparisite ili Kalina Garden - Nesebar

5 poruka u ovoj temi

E pa ovako, posle duzeg surfovanja po netu, i imajuci u vidu svoju finansijsku situaciju, odlucih se za letovanje u Bugarskoj, u junu. Vidim da Argus ima povoljne ponude, tako da se odlucih za njih, i put autobusom :smorilo: no sta ces.... Sada sledi izbor hotela. Znaci dolaze u obzir hoteli sa 4*. Po Argusovom opisu, svedoh se na izbor izmedju hotela `Kiparisite` i hotela `Kalina Garden`. Ima li neko neka iskustva sa ovim hotelima, ili mozda neki drugi hotel sa 4* u Suncevom bregu? P.S.Gledala sam npr. ovaj hotel `Planeta`, ali zaista onoliki kiceraj rozi po sobama ne podnosim, tako da sam taj u startu otpisala. Nadam se da ce se naci neko s odgovorom, posto moram brzo da odlucim (kod mene je sve u 5 do 12h).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se odlucio za Kalinu jer je jedn poznanik bio prosle godine tamo i prezadovoljan je bio svime.Kaze da nijedan hotel nema toliko zelenila kao ovaj i da je sve bilo bas dobro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se ipak predomislila, jer videh da je hotel Kiparisite 80m od mora, ali 3km od centra, tako da sam odustala iste sekunde, i jos uvek ne znam gde cu....pomazite ljudi, znate li sta o hotelu Sapphire ili Korona? Oni su barem u centralnom delu kompleksa......

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto si odustala od Kaline?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od Kaline sam odustala zato sto mi je to ipak malo preskupo za ND (249€ preko Argusa). Na kraju se odlucih za sasvim drugi hotel (od svih predjasnjih varijanti) i uplatih hotel KORONA. Nadam se da nije los. Videcemo. Kako god, samo da se ova euforija oko izbora zavrsila.

plezko.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka