rayo

V Luxury Resort Sahl Hasheesh

14 poruka u ovoj temi

Po meni ima preveliku cenu obzirom da je tek pusten, a jos nije ni zavrseno sve... Nema one klasicne promo cene kakvu je npr. imao prosle godine Xanadu u Makadiju. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da su neke agencije počele nuditi ovaj hotel vjerujem da je potrebno da ima zasebnu temu.

U stvari se radi o novo preuređenom hotelu koji je bi odonedavno dio ovdje vrlo dobro poznatog hotela Pyramise hotele, odnosno njegovog istočnog dijela, a koji sada funkcionira kao zaseban hotel. u razgovoru s osobljem cilj je bio napraviti malo luksuzniji hotel od Pyramise te ga voditi zasebno. Čak su spomenuli da bi mogao biti i adult only, ali to treba vidjeti s obzirom da na bazenima ima dosta sasdržaja za djecu.

Dakle, mi smo se u Hurgardu zaputili u vlastitom aranžmanu, a smještaj smo rezervirali preko bookinga u hotelu Pyramisa. U trenutku naše rezervaciej i boravka nije se mogao rezervirati V Luxury Resort, a kolik osam vidio booking ga ima u ponudi od 1.6.

Po dolasku na recepciji od Pyramise su nam dali kao free upgrade te nas smjestili  u V Luxury Resort

O ovom hotelu mogu samo napisati riječi pohvale pa krenimo redom.

Soba nam je bila na prvom katu blizu recepcije i imala je pogled na stranu prema bazenu. Soba je vrlo velika cca 40 kvadrata, novoadaptirana, vrlo čista, krevet, jastuci i sve ostalo odlično. Dobili smo i dva ručnika za plažu koju kad ih ostavite u sobi prilikom čišćenja zamjene. Sobu čiste vrlo temeljito i stvarno nemamo nikakve zamjerke.

Hranili smo se u glavnom restoranu Seven Senses, gdje je doručak klasičan švedski stol, dok ručak i večeru birate iz 7 kuhinja svijeta (otuda i naziv Seven senses) koju pred vama osobno spreme kuhari. Ako sam dobro zapamtio postoji indijska, kineska, japanska, korejska, grčka, talijanska i egipatska kuhinja. Hrana je stvarno odlična,, što je vrlo bitno jer se na temi o Pyramisi mogu pročitati raznoliki komentari. Također trenutno se može koristiti i resursi Pyramise pamožete otići i u njihov restoran, te u neke zajedničke objekte kao snack bar na plaži koji radi od 12-14, a postoji  inekoliko a la cart restorana mongolski, meksički i grill restora. Osim snack bara u ostale restorane nismo zalazili. Konobari za doručkomi  večerom su vrlo uslužni, neovisno ostavili napojnicu ili ne. Osim sokova u all inclusive uslugu je uključena i piva te vino.

Najveće pohvale svakako idu osoblju koji su svi do jednoga vrlo uslužni i srdačni.

Također postoji bar na recepciji, kao i još jedan koji je neka vrsta kavane gdje možete popisi stvarno odličnu kavu.

Radi se još jedan bar koji će biti između bazena i plaže, trenutno su intezivni radovi na njemu pa smo se zbog buke kupali na plaži više prema Pyramisi.

Plaža je zajednička s Pyramisinom, jedna od boljih, a o njoj možete više pročitati na temi od Pyramise.

Evo za početak ovoliko, ako nekoga zanima dodatne informacije neka slobodno pita. Mi smo i više nego oduševljeni ovim hotelom. 

Da li možete da objavite neku fotografiju hotela, sobe, restorana, plaže. Bilo bi lepo posle ovako lepih komentara upotpuniti celu priču. Slažem se da se šteta što nema u ponudama promo cenu, ali to je posebna tema.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bas zainteresovana za ovaj hotel pa bi mi svaki dodatni komentar znacio . Gledala sam neke snimke i zaista izgleda lepo ,  kazu da se đakuzi pored bazena naplaucuje 3$ sat. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima! 

Zainteresovana sam za ovaj hotel, ali ima jako malo recenzija, što je logicno jer je nov hotel.  Na Trip advisor-u sam videla komentare poput ovog, pa me zanima da li je to tako (uvek ima onih koji će biti nezadovoljni), komentar se odnosio da ne treba uzeti sobu sa pogledom na baštu(a naše agencije samo te sobe nude), zašto??? Jesu li neki radovi ili...? I komentar na plažu da ima puno korala i da se ne može normalno ući u vodu? Zamolila bih nekog ko je bio da mi odgovori na ova dva pitanja.

Unapred hvala!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima! 

Zainteresovana sam za ovaj hotel, ali ima jako malo recenzija, što je logicno jer je nov hotel.  Na Trip advisor-u sam videla komentare poput ovog, pa me zanima da li je to tako (uvek ima onih koji će biti nezadovoljni), komentar se odnosio da ne treba uzeti sobu sa pogledom na baštu(a naše agencije samo te sobe nude), zašto??? Jesu li neki radovi ili...? I komentar na plažu da ima puno korala i da se ne može normalno ući u vodu? Zamolila bih nekog ko je bio da mi odgovori na ova dva pitanja.

Unapred hvala!

IMG_20230618_183902 (3).jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, jeste malo zbunjujuce ali evo ove sobe nude nase agencije (slika gore ,bar koliko ja znam) sve gledaju na basta/bazen a kod njih se vode kao delux soba pogled bašta.Sve sobe koje se nalaze na toj strani su paran broj sobe a sa druge strane su sobe koje gledau na nedovrsen hotel ali niko od nasih iz grupe nije dobio sobu koja gleda na tu stranu.(slika dole)

IMG_20230620_135611.jpg

Izmenjeno (LaVanda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

IMG_20230620_134537.jpg.5a026d0f613a947f

Hotel nije nov,nov je jedino ulazni deo i recepcija a sobe su nekad pripadale Pyramisi i  manje,više su  renovirane. Evo na ovoj slici se najbolje vidi kako izgleda ceo hotel ,levo je restoran,ulazni hol pa se nastavljaju sobe. Ako vam  neodgovara soba koju vam daju uvek možete da zamenite. Mi nismo menjali jer nam je odgovarao položaj sobe ali većina jeste. Brojevi soba kreću od plaže ka recepciji.evo kako izgledaju neke sobe.

Prva slika je soba koju smo dobili zadnji dan pola sata da koristimo posle check out(sve možete da koristite do polaska osim sobe, ne skidaju narukvice) a doplata za ostanak u sobi je bila visoka (nesećam se tačno pa bolje da ne pišem)

IMG_20230624_182023.jpg.b817d29956d0962a

Soba u kojoj smo mi bili je imala vrata izmedju soba,zgodno ako uzimate 2 sobe ili imate tihe komšije ali nezgodno ako imate bućne komšije, sve se čuje.

64ba4e35a7a19_20230621_092041_resized(1)

20230620_103843_resized.thumb.jpg.e90bab

20230624_080108_resized.thumb.jpg.a48018

U more će Vam ulazak biti mnogo lakši sa patikama za vodu.Postoji plima i oseka,popodne je niži nivo vode.Bove su bile postavljene na dubini oko 160 cm odnosno oko 120cm popodne.Postoje spasioci na plaži koji tolerišu da malo otplivaš i preko bova. Plaža hotela se nastavlja na plažu hotela Pyramisa (možete pročitati njihova iskustva sa plažom i morem). Kada smo mi bili nije bila gužva ni na plaži ni u restoranu.

Internet je bio odličan u sobi i ulaznom holu,lošiji u restoranu a na plaži ga nije bilo.

Eto toliko ako ima pitanja, tu sam

Izmenjeno (LaVanda)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi uskoro stizemo u taj hotel. Zanima me da li ima problema sa stomacnim virusima, to me najvise brine, jer dolazim sa dvoje dece... Hvala puno....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vodič nam je rekao da u hotelu sve peru sa filtriranom vodom i imaju svakodnevne kontrole (jednu smo i sami videli) i stvarno niko nije imao problema sa stomačnim virusom ,u grupi gde je bilo i male dece i trudnica i niko se nije žalio.

Ja sam neko ko mora da vodi računa strogo o tome jer  i ovde imam problem ako jedem negde gde higijena nije ok, pila sam probiotik obavezno, vodila računa o količini hrane i izbegavala začinjenu hranu,dok je suprug uživao u arapskoj hrani, ribi,morskim plodovima,probao sve kuhinje (7 različitih kuhinja) i nije imao problema.

Možda je izbor hrane manji nego u nekim drugim hotelima ali nama to nije smetalo jer je uvek bilo izbora dovoljno da vam nije monotono. Većina je bila zadovoljna sa hranom samo je jedna porodica izjavila da hrana nije na nivou njihovih očekivanja.

Voda nije za piće ali imate dovoljne količine flaširane vode u sobi i u restoranu,

Većina dece je vreme provodila na bazenu,roditelji nisu mogli da ih izvade iz vode i niko nije imao problem.

Normalno lekove za svaki slučaj poneti.rsz_20230620_105940.thumb.jpg.0fb319f45drsz_1img_20230620_130631.jpg.8015465308arsz_1img_20230620_130647.jpg.8e78b981652rsz_1img_20230620_130658.jpg.814083cc6ccrsz_2img_20230620_130745.jpg.b067b4c739ersz_img_20230620_130754.jpg.92bf185c6ce5rsz_img_20230620_130801.jpg.a491d568642f

rsz_1img_20230620_130905.jpg.e02c9235433

Izmenjeno (LaVanda)
pravopis
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vam puno na odgovoru. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vam puno na odgovoru. 

Nema na čemu,želim Vam lep odmor,čuvajte se sunca prvih dana i na plaži ali i u vodi (dosta njih je nosilo majce u vodi) i najvažnija stvar (mnogi zaborave) opustite se i uživajte

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26976
    Ukupno tema
    904905
    Ukupno poruka