maki2003

Anthemus sea Beach Hotel & Spa ***** Nikiti

33 poruke u ovoj temi

Da li je neko skoro letovao u ovom hotelu i kakvi su mu utisci? Mi smo troclana porodica (cerka ce imati cetiri godine sledeceg leta).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam letovao u njemu ali mogu ti reci da spolja nisam video bolji hotel na Sitoniji,tako je bar meni delovalo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fantastičan hotel, mi smo boravili tu na žalost samo jednu noć jer je došlo do neke greške pa su nas iz Athene prvu noć poslali tamo. Uglavnom su bili Nemci i Britanci ali ne oni problematični već prava gospoda. Soba koju smo mi dobili ogromna( inače srednje klase za taj hotel), u kupatilu kada a pored nje i tuš kabina sa masažerom, iz sobe izlazi se pravo na bazen, ispred sobe dve ležaljke, sto i stolice za svaku sobu posebno. Na donjem nivou su bile sobe koje su imale sopstveni bazen, svaka soba je imala svoj bazen u svom malom "dvorištu", u bazenu čak i bicikl za vežbe u vodi. Igraonica za decu lepo opremljena, hrana izvrsna... Kada dolazite i odlazite spoljni momak vam prevozi vaše stvari, unosi u sobu .Šta da vam kažem ako imate para za taj luksuz slobodno ga priuštite, biće vam sigurno lepo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26704
    Ukupno tema
    896042
    Ukupno poruka