maki2003

Anthemus sea Beach Hotel & Spa ***** Nikiti

33 poruke u ovoj temi

Pa obicno jedan mesec pre polaska, ali imas detaljno o tome na temi vize...

Ok,sad cu da analiziram,hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo tamo od 01.09-15.09,a da li idete preko agencije ili u sopstvenoj reziji?Mi idemo preko fallow me ,ali prevoz i vize sami regulisemo.Sad malo odudaram od teme,ali da li mozda znas kad bih najranije mogla da zakazem razgovor u ambasadi za vize?

Mi idemo preko agencije Ponta, ali sopstveni prevoz i sam odredjujes trajanje aranzmana, minimum je 7 dana. Takodje vize regulisemo sami, uvek je tako kad ides svojim prevozom, do sada zaista nije bilo problema. Prvi put idemo u Metamorfozi, nadam se da se necemo razocarati. Iskustvo je pokazalo da su na jugu Sitonije bolje plaze, ali dosta je izolovano, putevi krivudavi, to bi sa klincima bilo smaranje...Sem toga prethodnih godina nismo isli u Soun, jer su oni bili bas mali, pa sam se ove godine "priblizila", jer zarko zelim da posetim omiljeni grad (kad u novembru Beograd zahvati sivilo, ja pocnem da sanjam Solun :kez: )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fenomenalan hotel...Prošle godne bili suprug i ja sa klincima, usluga fenomenalna, hrana odlična, plaža lepa, ali malo uža, bazeni odlični, sobe komforne...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se sa Vekilaki.Odlican hotel,usluga,hrana,plaza,kao i higijena na zavidnom nivou.Mi smo bili prosle godine,a i ovog leta opet idemo tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

Vidim da ste obisli mnoge hotele na Sitoniji, a meni se dopao (bar na slikama) Anthemus Sea beach hotel. Poslala sam in upit za cene ali bih volela ako je neko bio da mi iz prve ruke opise kakve su sobe, kakva je plaza (na sajtu pise da je pescana, a da li je onaj brasnasti pesak?), kakve su cene van uplacenog polupansiona, da li se doplacuju lezaljke na plazi i tako te sitnice.

Puno vam hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

Vidim da ste obisli mnoge hotele na Sitoniji, a meni se dopao (bar na slikama) Anthemus Sea beach hotel. Poslala sam in upit za cene ali bih volela ako je neko bio da mi iz prve ruke opise kakve su sobe, kakva je plaza (na sajtu pise da je pescana, a da li je onaj brasnasti pesak?), kakve su cene van uplacenog polupansiona, da li se doplacuju lezaljke na plazi i tako te sitnice.

Puno vam hvala.

Anthemus See hotel je VRH hotela na Halkidikiju sa dosta velikom ali prihvatljivom cenom. Preko Sabre je najjeftiniji, veruj mi sve sam pokusao.

Prvo sobe su male (zavisno od ukusa) ali skroz nove, jako modernog dizajna i besprekorno ciste.

PLAZA IMA PLAVU ZASTAVU STO ZNACI DA JE KVALITET VODE BESPREKORAN.

Pesak je boli glava, imas stotinak metara plicaka pa tek lagano poniranje u dubinu.

Hrana je NIGDE BOLJA, obilna i ne moze se desiti da necega nestane. Rucak odraslima uopste nije potreban.

Cene van pansiona su prihvatljive, moja su deca rucala jednu OGROMNU picu sa flasom vode za 12e, ili ogroman giros sa raznim prilozima (sto i nije giros vec meso sa prilogom) za 11,5e. FRAPe je 3,5e itd.

Lezaljke se placaju i to 2,5e lezaljka 1,5e suncobran. Bespaltni peskiri na plazi bez depozita. Ujutru samo potpisom zauzmes mesto sa lezaljkama na plazi, Kulturiska, nema Rusa svdje itd...

Usluga i ljubaznost osoblja cista desetka.

Savetujem ga svima koji ga sebi mogu priustiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala mrSpok, jos mi nisu odgovorili na upit, a probacu da pregovaram oko smanjvanja cene:) prosle godine mi je uspelo da dobijem popust. Pogledala sam Sabrinu ponudu ali ne svidja mi se sto oni naplacuju 3000 din ako ne zelimo njihovim prevozom (bas me zanima sta dobijamo za tih 3000 din?:)

Kad vec razgovaramo o hotelima, nasla sam jos par zaniimljivih. Jedan od njih je Istion Club u mestu Nea Potidea, i on izgleda fenomenalno na slikama. Imaju i popust za rane rezervacije, jos istrazujem ali nista nisam rezervisala. Da li je neko mozda bio tamo i kakvi su utisci sa lica mesta?

Treci hotel je Vergos u Vurvuruu, on nije tako luksuzan kao prethodna dva ali je meni Vurvuru nekako najdrazi, pa bih vas zamolila za utiske o tom hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se popusta tice godinama letujem u Grckoj. Nikada, bas NIKADA mi hotel nije dao veci popust od Sabre (ne zelim da ih reklamiram, imam velike zamerke na neke stvari kod njih npr. tih 3000din za sta? i sl.)

Cak sam se jedne godine sprijateljio sa gazdom hotela Portes Pallas, divan cikica koji zna samo Grcki i pomalo Nemackog pa smo pricali rukama, nogama a najvise se kucali casama sa vinom iz njegovog vinograda. On mi je sam ponudio sledece godine da OBAVEZNO dodjem u hotel Portes Beach koji je takodje bio njegov. Cena koju mi je ponudio je bila npr 175e po danu a Sabrina 170e. Onda su mi objasnili da POSLOVNA POLITIKA ne sme da se prekrsi. On kao vlasnik NE SME DA PRODAJE JEFTINIJE ARANZMANE OD AGENCIJA. Jer mu sledece godine agencije ne bi zakupljivale aranzmane. I to ima smisla jer je to BIZNIS.

Za Ihtion Club sam cuo lepe stvari ali nisam video.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mindjusice,mi vec dve godine letujemo u Anthemus Sea & beach hotelu i prezadovoljni smo bili uslugom,smestajem i plazom hotela.Slazem se sa opisom misterSpoka,sem u jednom.Mi smo placali depozit za peskire za plazu i to 10 eura za jedan peskir.Ti svaki dan mozes da menjas peskir ,a depozit ti vracaju poslednji dan .Od prosle godine imaju i spa centar sa unutrasnjim bazenom koji je fenomenalan i novi restoran na krovu .

Oba puta smo isli preko fallow me agencije jer su nam dali najpovoljnije uslove,povoljnije od sabre,i dali su nam sobu lociranu bas na mestu gde smo trazili,sto nam u sabri nisu mogli garantovati.Nama je to bilo vazno zbog klinaca.Ako te nesto jos zanima slobodno pitaj!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ej to za peskire je sigurno. Veliki, OGROMNI zuti peskiri. Proslo godine samo dodjes i uzmes. Niko te nista ne pita.

Mozda im je bilo neprijatno da nam kazu kad su videli kako sa "entuzijazmom uzimamo nista ne pitamo".

Zanimljivo to za agenciju, znaci bolji su od Sabre.... ccc nisam znao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim da prvo pregledate temu jer je bila već otvorena:

Evo mojih utisaka: u hotelu smo bili početkom septembra sa bebom. Putovali kolima, u sobu ušli i pre vremena koje je predviđeno (samo smo sačekali da je očiste) a sobu napustili poslednjeg dana oko 18 h iako smo to morali da uradimo najkasnije do podneva. Zamolili šefa recepcije i izišao nam u susret bez ikakve nadoknade. Plaža predivna, dosta dug ulazak u vodu zbog plićaka što je idealno za porodice sa decom. Dva bazena, prodavnica, lekar 24 sata dnevno. Za decu mnogo aktivnosti tokom dana a uveče baby disco!

Usluga je zaista prvoklasna a osoblje skoro da i ne primećujete. Hrana odlična, mediteranska i kontinentalna. Struktura gostiju u vreme kad smo bili: Dosta Rusa i Nemaca ( i Austrijanaca), nešto Rumuna i Bugara i naravno Srba.

Komaraca ima iz razloga što ih ne prskaju zbog mnogo pčelinjaka na Sitoniji. U sobi ćete zateći tečnost uključenu u struju, još malo autana na sebe i bez brige.

Pčela se bojte jedino na plaži pošto sam stao na jednu. Ali, pošto nema ježeva i meduza, pčele su kao domaće životinje (nije ona jadna napala mene, nego ja nju).

Ponesite laptop ako imate pošto je wireless konekcija oko celog hotela. Imali smo priliku za nekoliko ružnijih dana obići celu Sitoniju i proći dosta hotela i uveriti se da je izbor ovog hotela zaista bio odličan. Verujem da je ovo najbolji hotel na Sitoniji. Do Soluna nekih stotinjak kilometara. Nismo bili zbog male bebe u mogućnosti da obiđemo istorijske znamenitosti ali smo otišli do tržnih centara i Ikee i špartali dok je napolju kiša rominjala.

Mislim da je ovo dovoljno. Ako želite još koju informaciju, slobodno! Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mindjusice,

kontaktirajte direktno mejlom agenciju www.brostravel, info@bros.travel. oni su tata i mama za sve agencije u srbiji u smislu da bukiraju kompletan smestaj na halkidikiju, pa ga dalje pruzaju agencijama u srbiji. verujte necete se pokajati. pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam 2008 godine u Anthemusu.. Hotel je dobar, cist, imao sam veliku sobu pored bazena.. Hrana je vise nego dovoljna, prosle godine je otvoren i spa centar.. Parking je veliki, dobro obezbdjen, imaju i teniske terene..

Plaza mi se nesto i nije narocito svidela, tako da sam svaki dan isao do Lagomandre ili Toronija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da opise zatvoreni bazen?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bazen korektne veličine (oko 10x5 m ), sa dve strane su ležaljke a preko puta veliki stakleni zid.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26695
    Ukupno tema
    896020
    Ukupno poruka