maki2003

Anthemus sea Beach Hotel & Spa ***** Nikiti

33 poruke u ovoj temi

Cao svima,intersuje me da li je neko bio u hotelu Anthemus sea & beach u Nikitiju na Sitoniji?Idemo sa dvoje male dece (5 i 2 god) pa me zanima kakva je plaza,hrana i da li se isplati jer cena nije bas zanemarljiva,ali ako je onako kako oni opisuju na zvanicnom sajtu,onda ok.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,intersuje me da li je neko bio u hotelu Anthemus sea & beach u Nikitiju na Sitoniji?Idemo sa dvoje male dece (5 i 2 god) pa me zanima kakva je plaza,hrana i da li se isplati jer cena nije bas zanemarljiva,ali ako je onako kako oni opisuju na zvanicnom sajtu,onda ok.Hvala unapred

Mi smo bili prosle godine isto sa dvoje dece otprilike istog uzrasta i bilo nam je stvarno super...Bili smo u periodu 14.-28.06.kad je hotel bio relativno prazan.Hrana je bila super,plaza solidna obzirom da je hotelska,pescana,plicak,odlicno za klince...lezaljke na plazi su se placale 4.5EUR (2 lezaljke + suncobran) na bazenu su besplatne.Krajem perioda hotel se napunio i postala je guzva kako na bazenu i plazi tako i u trpezariji..Ne znam kako je u sezoni ali ovo sto smo videli nije nam se svidelo.U hotelu postoje dva dela jedan koji je nov i drugi koji je stari i renoviran.Ukoliko dobijete sobu u tom starijem delu i ne svidi vam se slobodno trazite da se premestite u novi deo ukoliko bude mesta.Nije ni taj stariji deo los ali novi je bolji.Mi smo zeleli i ove godine da idemo u isti hotel ali ponuda koju smo dobili je bila skoro tri puta skuplja nego lane,ne znam zasto...tako da smo odustali.Hotel inace toplo preporucujem,sobe su prostrane i ciste.

U blizini hotela postoje mnoge lepe plaze koje mozete posetiti kolima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo prosle godine bili u blizinu u hotelu Elea. Anthemus deluje ok, veoma cisto i uredno spolja, plaza je pescana, mala, ali voda je sasvim ok, deca ce uzivati... Ipak, Sitonija ima mnogo privlacnijih plaza, pa mi se cini da je cena ovog hotela neadekvatna. Nadam se da gresim i da ce vam biti lepo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam letovala u tom hotelu, vec u Elea Village pre 2 godine, ali smo po neki put tamo odlazili na plazu a uvece obavezno u deciju diskoteku, posto iste nije bilo u Elea-i.

Ne mogu ti reci ni kakve su sobe i ni kakva je hrana, ali opsti utisak je da to nije vredno tih para. Plaza ispred hotela je lepo sredjena, ali u sezoni je uzasna guzva. Za razliku od plaze more je katastrofa. Plicak do kolena 100 m (sto je lepo za klince) ali posto je u vodi pesak voda je mutna. Bazen mali i na njemu stravicna guzva, te ti moze sluziti samo za brckanje ali ne i za plivanje.

Sitonija je prelepa i ima puno fantasticnih plaza, i po mom misljenju suludo je davati tolike pare i kupati se na takvoj plazi pored svih lepota koje su vam blizu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima,vec sam mislila da je moja tema otisla u zaborav.Uplatili smo taj hotel i idemo 01.09.Nadam se da ce u tom periodu biti manja guzva na plazi.Drago mi je da su se potvrdila moja ocekivanja u smislu usluge hotela,valjda ce tako biti i ove godine.Sto se plaze tice,bitno nam je da je sredjena zbog dece,a njima plicak i odgovara(mama i tata ce malo vise da se namuce,ali sta da se radi:).Svakako planiramo da obidjemo obliznje plaze,jer sam dosta citala o njima na ovom forumu ,gledala slicice i stvarno sam odusevljena.Imate li neku posebnu preporuku sto se tice plaza u okolini?

DUSICE 73,u kom ste vi delu hotela bili?Mi smo uplatili dvokrevetnu (superior-kako je oni nazivaju)sobu sa pogledom na bazen,ali nisu nam rekli koji je to deo hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima,vec sam mislila da je moja tema otisla u zaborav.Uplatili smo taj hotel i idemo 01.09.Nadam se da ce u tom periodu biti manja guzva na plazi.Drago mi je da su se potvrdila moja ocekivanja u smislu usluge hotela,valjda ce tako biti i ove godine.Sto se plaze tice,bitno nam je da je sredjena zbog dece,a njima plicak i odgovara(mama i tata ce malo vise da se namuce,ali sta da se radi:).Svakako planiramo da obidjemo obliznje plaze,jer sam dosta citala o njima na ovom forumu ,gledala slicice i stvarno sam odusevljena.Imate li neku posebnu preporuku sto se tice plaza u okolini?

DUSICE 73,u kom ste vi delu hotela bili?Mi smo uplatili dvokrevetnu (superior-kako je oni nazivaju)sobu sa pogledom na bazen,ali nisu nam rekli koji je to deo hotela.

Mi smo bili u novom delu hotela.Ja mislim da bi trebalo da budete u novom delu posto su tu neke sobe direktno na bazenu.Sto se tice plaza lepa vam je Lagomandra, kolima 5 minuta od hotela..Niste sigurno pogresili sto se tice hotela zaista je dobar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lagomandra je jedna od lepsih plaza i ona ti je blizu hotela na putu ka Neos Marmarasu. Kad krenes prema Nikitiju sa leve strane su Kalogrija i Kaviou koje su takodje super. Ako vas zanimaju i plaze koje su malo dalje, imate posebnu temu o plazama na halkidikiju u kojoj je vecina opisana i sa slikama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lagomandru cemo sigurno posetiti,za druge plaze sam citala vec na forumu,i stvarno ne znam koja je lepsa.Sitonija je po ovome sto sam gledala i citala stvarno bogata prelepim plazama,obicicemo koliko god to bude moguce zbog dece.Ovo je prvi put da idemo kolima sa decom,do sada smo isli avionom i uglavnom bili na hotelskim plazama,tako da ne znam kako ce deca podnositi put i vozikanje kolima.U svakom slucaju i plaza ispred hotela je dobra,tako da uvek imamo alternativu.Kakvo je stanje sto se tice meduza i jezeva u septembru,znate li mozda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lagomandru cemo sigurno posetiti,za druge plaze sam citala vec na forumu,i stvarno ne znam koja je lepsa.Sitonija je po ovome sto sam gledala i citala stvarno bogata prelepim plazama,obicicemo koliko god to bude moguce zbog dece.Ovo je prvi put da idemo kolima sa decom,do sada smo isli avionom i uglavnom bili na hotelskim plazama,tako da ne znam kako ce deca podnositi put i vozikanje kolima.U svakom slucaju i plaza ispred hotela je dobra,tako da uvek imamo alternativu.Kakvo je stanje sto se tice meduza i jezeva u septembru,znate li mozda?

Mi smo prosle godine bili u poslednjoj dekadi avgusta, bilo je ponegde jezeva i meduza, ali ne i ispred Anthemus-a. Sto se tice vozikanja sa decom, nasi to odlicno podnose, a septembar je idealan, jer nije pretoplo, pa se moze biti ceo dan u akciji. Malo je teze obilaziti istocni deo Sitonije, mi smo isli samo u Sarti, jer plaze su dosta nepristupacne i izolovane, a nasa deca mala, ali ima vremena i za to. Inace, 2006. smo bili u Marmarasu od 08.09. do 18.09. i osim sto smo imali odlicno vreme, more je bilo jako cisto, daleko lepse nego u avgustu i meduza nije bilo, bar na Lagomandri i gradskoj u Marmarasu, gde smo uglavnom bili te godine. Mislim da je Sitonija uvek odlican izbor, mi ponovo idemo u septembru u Metamorfozi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine bili u poslednjoj dekadi avgusta, bilo je ponegde jezeva i meduza, ali ne i ispred Anthemus-a. Sto se tice vozikanja sa decom, nasi to odlicno podnose, a septembar je idealan, jer nije pretoplo, pa se moze biti ceo dan u akciji. Malo je teze obilaziti istocni deo Sitonije, mi smo isli samo u Sarti, jer plaze su dosta nepristupacne i izolovane, a nasa deca mala, ali ima vremena i za to. Inace, 2006. smo bili u Marmarasu od 08.09. do 18.09. i osim sto smo imali odlicno vreme, more je bilo jako cisto, daleko lepse nego u avgustu i meduza nije bilo, bar na Lagomandri i gradskoj u Marmarasu, gde smo uglavnom bili te godine. Mislim da je Sitonija uvek odlican izbor, mi ponovo idemo u septembru u Metamorfozi.

Odlicno,nadam se da ce nas ove godine isto tako posluziti vreme.Ne verujem da cemo i mi moci ove godine da obidjemo istocnu stranu zbog dece,ali i na ovoj strani ime lepih mesta,ko zna ,mozda se i sretnemo negde!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno,nadam se da ce nas ove godine isto tako posluziti vreme.Ne verujem da cemo i mi moci ove godine da obidjemo istocnu stranu zbog dece,ali i na ovoj strani ime lepih mesta,ko zna ,mozda se i sretnemo negde!

Ma, super je Sitonija! Mi smo od 01.09. u Blue Dolphin hotelu, cini mi se da je super za klince, ali planiramo da obidjemo i Petralonu, Stagiru, Poligiros... Svet je mali, verovatno cemo se sresti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, super je Sitonija! Mi smo od 01.09. u Blue Dolphin hotelu, cini mi se da je super za klince, ali planiramo da obidjemo i Petralonu, Stagiru, Poligiros... Svet je mali, verovatno cemo se sresti!

Mi ove godine prvi put idemo na Sitoniju u julu u hotel Lagomandra. Zna li neko nešto više o ovom hotelu?

Čujem da je plaža Lagomandra fenomenalna, ali me zanimaju neke podrobnije informacije o hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine prvi put idemo na Sitoniju u julu u hotel Lagomandra. Zna li neko nešto više o ovom hotelu?

Čujem da je plaža Lagomandra fenomenalna, ali me zanimaju neke podrobnije informacije o hotelu.

Mogu samo da kazem da izgleda ok, ali ne i kako je unutra. Takodje imaju dva hotela: Lagomandra i Lagomandra beach. Jedan je na plazi, a drugi je iznad puta, pa ima nekakav pesacki most do plaze, mada sve u svemu nije preterano daleko. Nalazi se na putu Nikiti - Marmaras, malo blize Marmarasu, pored puta je, pristupacan i jasno obelezen. Plaza je odlicna, ima borovu sumu u kojoj se moze biti celog dana, ima i nekih sportova na vodi, na jednom delu. Meni se dopalo ono sto sam videla, nadam se da ce i vama biti lepo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, super je Sitonija! Mi smo od 01.09. u Blue Dolphin hotelu, cini mi se da je super za klince, ali planiramo da obidjemo i Petralonu, Stagiru, Poligiros... Svet je mali, verovatno cemo se sresti!

I mi smo tamo od 01.09-15.09,a da li idete preko agencije ili u sopstvenoj reziji?Mi idemo preko fallow me ,ali prevoz i vize sami regulisemo.Sad malo odudaram od teme,ali da li mozda znas kad bih najranije mogla da zakazem razgovor u ambasadi za vize?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo tamo od 01.09-15.09,a da li idete preko agencije ili u sopstvenoj reziji?Mi idemo preko fallow me ,ali prevoz i vize sami regulisemo.Sad malo odudaram od teme,ali da li mozda znas kad bih najranije mogla da zakazem razgovor u ambasadi za vize?

Pa obicno jedan mesec pre polaska, ali imas detaljno o tome na temi vize...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka