dujaspasa

Sol Azur Beach, Hamamet

13 poruka u ovoj temi

Nazalost mnogo je opala usluga u Tunisu i hoteli su jako zapusteni, iskreno za sledece leto treba birati bolje hotele, naravno naspram mogucnosti. Kolege su obisle hotele i u junu i septembru.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno za informacije i slike. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dujaspasa,

I mi smo bili u ovom hotelu od 01-13.septembra. Zadovoljni smo sa hotelom uopšte, sa sobom sa pogledom na more (sprat na kom je i restoran), hranom (sve kako si napisala), plažom (more je bilo jako lepo i toplo), bazenom i okolonom oko hotela. Vrt oko hotela mi se baš svideo. Šetali smo kroz park do hotela Bel Azur i išli u Spa centar gde je takođe bilo lepo. Hamamet nam se svideo, šetali smo do stare Medine sa tvrđavom koja je baš lepa (bili smo i u Medini u Jasmin Hamametu ali mi se ova u Hamametu više svidela). Od izleta smo išli da posetimo Kartaginu, Terme, Sidi Bou Said (prelep je) i glavni grad Tunis (koji mi se isto svideo).

Sve u svemu bilo nam je baš lepo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dujaspasa

Inspirativno, veoma. Kod Vas je na putu sve tako, baš me briga. Sve ima, a šta nema završavamo i doterujemo u hodu. Popravke u sobi, zauzeta mesta na bazenu, pa čak i prirodne pojave kao što je vlaga i povremeno trava u vodi - za sve ima rešenje. Nonšalantno. Što možeš promeni, što ne možeš, prilagodi se. A taj zaštitnik, taj se po privi put pojavljuje u Vašim opisima. Steći takvog zaštitnika u hotelu, to je već napredni nivo. Sviđaju mi se ti mali izazovi u arapskom svetu, posebno u Tunisu. Posebno u Vašim opisima. Potrebno je imati malo sluha i umešnosti koja se stiče sa iskustvom. Čak i poneki nedostatak, kad shvatiš gde si, shvatiš da to i nije nedostatak. Sve zavisi od doživljaja sredine. Prihvatiti sredinu znači prihvatiti kulturu sredine. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ivancuka ovo su zaista lepe i prijatne reči koje si napisao. Hvala!

Istina je da sam često u mojim dosadašnjim pisanjima namerno preskakala ružniju stranu i poneku istinu. Ovde sam preskočila fotografije "crnih" talasa i obale, jer nije to redovna pojava na prelepoj obali Tunisa. 

Sasvim si u pravu da se situaciji čovek mora da prilagodjava, u suprotnom će celog života biti nezadovoljan. A u svemu postoji svetla tačka, samo je treba iskoristiti na pravi način. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog prelepih opisa i tog pozitivnog stava,  rado i uvek citam tvoje objave.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka