Velimir

Smestaj u Budvi

58 poruka u ovoj temi

Evo ovako, potreban mi je dvokrevetni smestaj za mene i moju curu u Budvi, da ne bude preterano daleko, oko 300-400m od plaze, da po mogustvu ima vodu, i da ne bude nesto preskupo tipa 10,12 evra dnevno po osobi, mozda jos neki evro gore. Ako imate neka iskustva, posavetujte me jer prvi put idemo u Budvu. Dajte mi neke broje telefona na pm ili ovde, svejedno, gde ste vi bili ili vasi prijatelji i naravno bili zadovoljni smestajem. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.montenegro.com/accommodation/budva/0/5

Nadam se da ces naci neki odgovarajuc smestaj na gore navedenom sajtu. Cene uglavnom nisu date, ali mozes kontaktirati vlasnike putem maila i dobices odgovor vrlo brzo, bar je tako sa nama bio slucaj.

Nisam davno bila u Budvi, ali mislim da nije problem da se nadje neki korektan smestaj za te pare, naravno ako mislis na sobu, jer su apartmani uvek skuplji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovorima. cekam jos neko da se javi ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kad ides u Budvu?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od 10.7 do 20.07.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E aj javi mi se posle utorka, mozes i na priv. mislim da cu moci nesto da ti nadjem!

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako mozes pogledaj mi i za Becice, isti kriterijumi. Pozz i hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nasao sam neki smestaj u Becicima, kaze gazda da se nalazi kod hotela panorama ili queen of montenegro. Pa me interesuje da li je to dobra lokacija ? Trazio sam na Google Earth ali nema nigde da pise gde se nalazi niti ima neka slika !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super je to lokacija, ali ipak daleko od Budve ako te bas interesuje Budva zbog izlazaka ili neceg drugog..iako je po kilometrazi dosta blizu Budvi, u sezoni se jako dugo putuje jer su strashne guzve na toj relaciji..

A po koliko si nasao smestaj?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma nema veze, hteo bih da odsednem u becicima, a po potrebi odem do budve, posto sam cuo da u budvi ima dosta guzve na plazi, dok je u becicima pristojno. I jos nesto me interesuje, jel se u becicima placa na plazi suncobrani itd. Inace smestaj je 12e bez terase, a sa terasom 15 e po osobi dnevno, klima, kupatilo, frizider i taksa ulaze u cenu. Inace isao bih busom, tako da bi mi prevoz tamo bio brodici, vozici, taxi itd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam nisam nikad bila na toj plazi. Uglavnom ti u CG vazi da ako hoces da iznajmis lezaljke i suncobran to placas, a ako neces niko te ne primorava.. Znaci, ne dobijas nista besplatno, ali nisi ni obavezan nista da platis. E sad, ako taj kod kog ides ima svoju sopstvenu plazu, pretpostavljam da bi onda kao njegov gost imao besplatne lezaljke, suncobrane i sve to..

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma nema veze, hteo bih da odsednem u becicima, a po potrebi odem do budve, posto sam cuo da u budvi ima dosta guzve na plazi, dok je u becicima pristojno. I jos nesto me interesuje, jel se u becicima placa na plazi suncobrani itd. Inace smestaj je 12e bez terase, a sa terasom 15 e po osobi dnevno, klima, kupatilo, frizider i taksa ulaze u cenu. Inace isao bih busom, tako da bi mi prevoz tamo bio brodici, vozici, taxi itd.

Ja sam prosle godine krajem avgusta bio u Budvi , a jednom sam otisao do Becica da se kupam, a i da me mine zelja jer sam godinama letovao u Becicima.

Situacija sa suncobranima ti je sledeca:

-Sve plaze u CG su izdate zakupcima po principu 2/3 plaze se izdaju suncobrani i lezaljke, a 1/3 je ostavljena izmedju sekcija koje se izdaju i tu je predvidjeno da svako moze da rasiri svoju lezaljku i svoj suncobran(ovako je predvidjeno po teoriji).

U praksi to izgleda ovako...zakupci se rasire i malo vise od svoje 2/3, malo levo malo desno i eto jos malo evrica koje treba dati inspektorima i ovima iz JP Morsko dobro.Ono malo od oskrnavljene jedne trecine onda sluzi da se tu navuku camci, pedaline, motori, mreze, kojekakve gluposti, svakojaki krs i sve drugo sto bi moglo da ometa turiste koji ne bi da plate harac.A da, zaboravio sam da ti napomenem da ipak na svakoj plazi postoji i odredjeni deo koji je prakticno neupotrebljiv (mesto gde su kanali kojima se voda uliva u more,uvale i slicno) i pogodices lako i to je unutar te jadne jedne trecine namenjene puku.Pa kada jos uzmes u obzir da je onaj mali, mali delic slobodne plaze u sred sezone okupiran pobodenim suncobranima i rasirenim asurama jos u 06.00 ujutro, lako mozes da zakljucis da u budzetu za more treba da predvidis stavku za placanje suncobrana i lezaljki.

Gore navedeno izdaje se po tom principu (1 sunc+ 2 lezaljke) i cena u sezoni odnosno u terminu kada ti planiras letovanje je minimum 10 eura za garnituru (na kraju becica odnosno na kraju rafailovica ) do 25 eura ispred Splendida i Iberostara.Na ovu cenu treba dodati najmanje 5-10 eura za parking dnevno.Ovo sa parkingom je interesantno jer ces u ponudi apartmana naci recenicu obezbedjen parking ali da znas da to nije besplatan parking, vec onaj koji su ljubazni domacini omogucili svojim gostima uz simbolicnu nadoknadu od najcesce 5 eura.

A sada jos rec dve o plazi, ukratko fenomenalna, po meni jedna od najlepsih na Mediteranu.Sitan pesak, nema talasa ili travuljine ima tuseva, pristojno cista i uredna, ali nakon dolaska ovih hotela koji su daleko iznad naseg standarda i plaza je postala skupa.Ja sam se kupao na Jazu jer u Budvi na Slovenskoj plazi je takva prljavstina da nisam ulazio u vodu, a bio sam smesten u Budvi u apartmanu koji je imao svoj rezervoar za vodu, svoju garazu(besplatnu), i spremacicu koja je redovno sredjivala.Cena aprtmana za dvoje u sred sezone je dvokrevetni od 31 do 38 trokrevetni 40-47 i cetvorokrevetni duplex u kojem moze da se smesti i porodica sa 5-6 clanova 49-57.Ja sam bio zadovoljan i ove godine sam vec uplatio za drugu polovinu avgusta, jedino sto se ne isplati ici bez svog auta.

Ukoliko ti je prevoz taxi, brodic i slicno bolje je da odsednes u Becicima pa uvece vozicem u zivot, ali gledaj i smestaj u Rafailovicima, koji ustvari predstavljaju deo Becica gde su privatni smestaji jer u becicima su na plazi samo luksuzni hoteli a privatni smestaj je iznad magistrale.To oko Panorame sam skeptican, to je bivsi hotel MUP-a zvao se 13.juli.

Evo za kraj par linkova uz izvinjenje zbog duzine posta. :smorilo:

http://www.rivijera.net/smjestaj.htm

http://www.montenegro.com/smjestaj

http://www.montenegro-tourist-service.com/smjestaj.php

http://www.visit-montenegro.com/accommodation_private.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako stoji situacija :). Tri drugara + ja, zelimo da idemo na more u Budvu oko 14-15 Jula, pa da budemo tamo 14 dana, do 28/29 Jula. (10-14 od zavisnosti kakav aranzman imamo za smestaj itd, ali po zelji 14 dana)

Jedini "problem" je naci smestaj!

Smestaj trazim negde u okolini starog grade, moze i tamo malo dalje na setalistu, uglavnom, sto blize da bude starom gradu. Zelim se kupati na mogrenu, i izlaziti naravno na setalistu, a ne zelim da se vucem svaki dan do plaze/od plaze dugim putem.

Javljam se vama iskusnim putnicima, ako znate da me usmerite u pravi smer za zeljni smestaj :)

Uglavnom:

Smestaj

- U okolini starog grada

- 4 Kreveta

- Do 25 Eura (dnevno po osobi)

- Ne treba nista "fancy" , lokacija mi je najvaznija :D

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka