kristinabl

Hotel Sun&Sea, Hurgada iskustva

375 poruka u ovoj temi

Ajde, vi što ste se tek vratili, iznenadite nas novim cenama izleta preko naših agencija!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima blizu hotela kafic, zaboravila sam mu ime, ali dok se budete setali jednom jedinom velikom svetlom ulicom, dace ti pamflet, stvarno je blizu hotela, recimo na 200m ka centru Hurgade. Kafic je u orjentalnom stilu, sedi se u krug, na podu, na velikim jastucima, ili na ogromnim otomanima ili na plazi uz svece i romantiku, i sve to u jednom kaficu (u stvari, mislim da je to pre klub nego kafic). Cene su skroz o.k., ako ti nesto znaci beogradske!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako si ti bila zadovoljna starim delom hotela?

Stari, novi deo, ja mislim da ti je sve to isto! Sobe su velike, kreveti ogromni, kupatilo lepo, uredno. Jedina zamerka, al' to sad nema veze sa agencijom i hotelom, soba nam je imala pogled ma more, divno reci ces, ali ima fora, izmedju hotela i mora je ulica, a Egipcani ne znaju da voze bez sirene!!! Glava nas je bolela! Jednostavno, ljudi voze bez upaljenih svetala i sede na sireni. Mislim da i danas, posle godinu dana, imam tikove kada cujem sirenu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde, vi što ste se tek vratili, iznenadite nas novim cenama izleta preko naših agencija!!!

Ne mislis valjda da su menjali cene? To bi bio bezobrazluk! Pa 200eura su bili svi izleti preko nasih agencija, i to sa popustom ako odmah uplatis (Cairo, Luxor, dzip safari, Rajsko ostrvo, aqua park)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eto koliko su skocile cene za 2 godine..svi izleti su pre 2 god.bili 130e!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Zaki, odlican opis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet S&S?

Da. To je ono sto mogu ponovo priustiti sebi. S obzirom da mi je ovo vec drugo letovanje u ovoj godini. Vec imam i termin, 17.09. preko spirita.

Ja sam bila zadovoljna. I sa sobom, i sa plazom, i sa hranom. Sad sam citala da ima koji nisu, ali su oni sigurno kod kuce navikli na veci lux, ja nisam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mislis valjda da su menjali cene?

Ne mislim - znam da jesu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nasao sam zanimljiv snimak hotela na youtube-u!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko od vas išao kombinaciju Kairo pa Hurgada S&S 15 dana?

U programu putovanja Kontikija piše da je smeštaj u Kairu u hotelima 3 i 4 zvezdice, međutim ne piše koji su to hoteli. Zvao sam ih pre par minuta, i naravno, nemaju pojma! Sve što su imali da mi kažu jeste da ćemo verovatno biti smešteni u hotel sa 3* jer je i Sun and Sea 3*!?

Sada tek kontam da sam uplatio aranzman od preko 1000 evra a ne znam gde ću biti smešten! Sramota...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bices u husa hotelu, ili pun naziv nesto gavaret ......... Tako je bilo kod nas.....

mada ako ti nisu znali reci, mozda i promene hotel..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko 1000e za to?katastrofa,a zasto toliko kad je 11nocenja-12dana u sun @sea oko 520e?na sta ode jos 500e za 4 dana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1000 evra za devojku i mene ;)

Tačnije, 1221, ubiše nas glupave takse....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uuu odlicno, znaci ima nas! :)

Nego, ima li u hotelu internet cosak?

I bilo bi lepo da neko ispise cene ukoliko se vec vratio iz S&S! Sokovi, klopa, glupisti....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

priblizava se 17. - juhu!

Evo kakva je plaza - ako ima neko da nije video

http://www.sunandseaegypt.com/beach.html

Dal se neko skoro vratio, jesu li je malo sredili, izgleda prilicno jadno??

narocito oni zidovi okolo :mellow2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka