Nikola S.

Rusi u Egiptu?

90 poruka u ovoj temi

Interesantno je da je sve vise prituzbi na ponasanje Italijana. Prosle godine ih je bilo u nasem hotelu i vecini je bila antipaticna.

@Vukad, odlicno poredjenje za Ruse.

Da, glasam za Italijane, gadni turisti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su odvratni do bola. Glasni, bučni, polugoli u restoranu... Kao od gladi pobegli pa seju komade lubenice i kolača za sobom iz pretrpanog tanjira, dovikuju se, guraju sve oko sebe... Uveče sednu u hol, naruče nešto sitno a ispod stola flaša votke koju ponesu. I sijaju od zadovoljstva što su im dohakali... Žene proste, jeftine, počev od načina na koje drže cigaretu pa na dalje.

Pušteno s lanca, ako mene pitate.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li neko mesto u Hurgadi koje oni izbegavaju :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su odvratni do bola. Glasni, bučni, polugoli u restoranu... Kao od gladi pobegli pa seju komade lubenice i kolača za sobom iz pretrpanog tanjira, dovikuju se, guraju sve oko sebe... Uveče sednu u hol, naruče nešto sitno a ispod stola flaša votke koju ponesu. I sijaju od zadovoljstva što su im dohakali... Žene proste, jeftine, počev od načina na koje drže cigaretu pa na dalje.

Pušteno s lanca, ako mene pitate.

Nikola, kako si se proveo u Rimu?

izvinjavam se za off, ali ne znam gde drugo da pitam..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili, jako lepo.

Pisaću za neki dan u "Kafiću", svrati pa pogledaj. Možda stavim nešto u sekciji opisa, a trenutno sredjujem slike.

Ako te nešto konkretno zanima, javi se porukom.

Da ne bude totalni off... Sreo sam par Rusa i u Rimu (mladi par sa detetom), ali su bili ok. Valjda im je takva podvrsta na koju sam ja naišao, ili pak podivljaju tek kada budu u čoporu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas pravo, Rusi poslednje decenije ne mogu biti off ni na jednoj destinaciji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja za ruskinje imam samo reci hvale :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne paze na hranu, guraju se u restoranu... piju, valjaju se po hotelu i galama na sve strane. Ne mozes da ih ne primetis... mada od kako su se odomacili i u Crnoj gori moracemo da se naviknemo i na njih pa makar to bilo kad se sretnemo ove godine u Egiptu...  <_<

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedavno smo se vratili iz Egipta bili smo u Hugadi hotel Maariot. U nasem hotelu je bilo dosta Rusa, Francuza i Italijana, cije prisustvo gotovo da nismo ni primetili, sto se tice kulture sve je na najvisem nivou u ovom hotelu. Mislim da tome i doprinosi sto Mariot u ponudi nema ALL INCLUSIV, koji je Rusima (ili njihovim prostijim gradjanima) jako privlacan. Drugi putnici iz Srbije koji su bili preko iste agencije u drugim hotelima uglavnom sa 4* su razocarani ponasanjem Rusa. Ovo me je podsetilo na proslogodisnje letovanje u Grckoj, hotel 4* u ponudi sa all inc. gde Rusi pijani raspolozeni za svadju sa osobljem stvarno kvare uzitak u odmoru.

Nama je jedini problem bio prilikom izlaska iz hotela i pregovora sa taksistima, koji misleci da smo Rusi za voznju do centra (3Km) znaju da traze i do 30$, kada im objasnite da niste Rus i ponudite 10 funti (100 dinara), rado vas voze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja pamtim lude ruse na skiatosu pre par godina..al tad mi je to extra bilo do bola smesno i ludo..posto su se napili odmah na brodu do skiatosa i onda jedan se zavezao za stolicu na palubi i krenuo da skace sa njom u more..jedva su ga grci odvratili koji rade na brodu..ja sam umirala od smeha..a on sav zadrigao,crven i pun votke od sabajle!!a zenska mu stoji pored i mirno gleda..valjda navikla,sta li..a onda su oni jedini bili koji nisu shvatili salu vodica grka,naime,pustali su surtaki i kao svi igraju na brodu,a koji muskarac skine kupace na kratko dobije uzo iz neke ogromne boce..al malo mora da se sagnu dok povuku srk!!a zene da skinu gornji deo kupaceg...ja naravno,kulturna-haha,stojim sa strane i gledam sou!!samo ludi rusi skidali gace a zene bruseve..znaci,ludilo!!e sad ,to je bilo smesno meni i extra zezancija..al sad da me dave u hotelu-ne bih volela..od prostaka se distanciram i toliko.sta drugo mogu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je to ipak individualno,u svakom zitu ima kukolja....i nasi mladi umeju da prave probleme kad popiju,takodje Irci,Englesi....Ja sam se cak u Kairu u jednom klubu osecao neprijatno pored dva Spanca (gey) koji su se vatali i ljubili da su ih menadzeri kluba zamolili da odu na sta su oni burno odreagovali.....

Tako da opet kazem sve je individualno..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zeleo bih da braci Rusima dodam i bracu Slovake, Cehe i Poljake, koji, verujte, mogu ruku pod ruku sa Rusima sto se tice svega...jes' da mi nismo bas daleko od njih ali oni se nekako uklapaju 99.95% :D

Izmenjeno (danzig)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa dobro,svi koji su bili pod rusima..otprilike su isti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su ipak najgore Ruskinje koje se vataju sa Egipcanima, pa zbog njih sve devojke ispadose....ruskinje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi smo mi nevinasca, a kamoli muska ekipa Srba kada ode na odmor. Boze svi da nas pozele za goste koliko smo dobri i fini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka