Nikola S.

Rusi u Egiptu?

90 poruka u ovoj temi

Mislim generalno da jedan od kljucnijih parametara pri izboru hotela postaje prisustvo (odsustvo) Rusa u njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su mi se maximalno ogadili. pijani su vec ujutru za doruckom, nevaspitani, bahati, bezobrazni, maltretiraju one konobare, ponizavaju ih... ja nisam mogla da verujem svojim ocima. nazalost, bas i ne mozes da biras hotel u kom nema rusa jer verujem da ih ima svuda, masovno dolaze u hurgadu sto ti i govore svuda natpisi na ruskom. u desert rose ih je mozda bilo 20ak, ne vise, ali smo zato imali puno uvrnutih japanaca :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su izgleda nuzno i ne izbezno zlo. Secam se u Marmarisu svako vece je bila tabacina u redu za veceru. O lubenici nisi mogao ni da sanjas od njih. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su izgleda nuzno i ne izbezno zlo

nazalost je tako <_<

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim generalno da jedan od kljucnijih parametara pri izboru hotela postaje prisustvo (odsustvo) Rusa u njemu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: znaci nosim u Egipat prirucnik za ruski jezik.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:blink: A zašto bi iko komunicirao sa Rusima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su stvarno toliko losi turisti kao sto ih na stranim sajtovima opisuju? 

Hoteli dobijaju negativne komentare uglavnom zbog prisustva Rusa u njima... zasto??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zato sto su bucni, sirovi i nevaspitani. Jednostavno ko (a)merikanci, misle da je sve njihovo. Austrijanci i Nemci ispadose najkulturniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi jesu priprosti (onako ko mi u turbo-folk fazonu sa pocetka 90-tih) ali su mi ipak podnosljiviji od Engleza koji su sirovina bez konkurencije, a kao sablaznjavaju se nad Rusima. Najkulturiska: Austrijanci, Cesi, Poljaci, a i Skandinavci dok se ne napiju ko svinje.

Izmenjeno (vukad)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantno je da je sve vise prituzbi na ponasanje Italijana. Prosle godine ih je bilo u nasem hotelu i vecini je bila antipaticna.

@Vukad, odlicno poredjenje za Ruse.

Izmenjeno (Vladan77)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi jesu priprosti (onako ko mi u turbo-folk fazonu sa pocetka 90-tih) ali su mi ipak podnosljiviji od Engleza koji su sirovina bez konkurencije, a kao sablaznjavaju se nad Rusima. Najkulturiska: Austrijanci, Cesi, Poljaci, a i Skandinavci dok se ne napiju ko svinje.

Mozda deluje smesno ali mi smo jedna od kulturnijih nacija, barem na ovim destinacijama. Za Grcku sam mozda malo rezervisan tamo ipak ima dosta nasih ekskurzija pa ima svega ali Tunis, Turska, Egipat... Mozda jos Poljaci i Cesi oni su dosta mirni ali oni se bas nesto i ne znaju zabavljati, samo leze na lezaljkama po ceo dan i suncaju se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milice, ne zaboravi cinjenicu da smo englezima, nemcima i ostalim zapadnjacima, svi mi rusi..znam iz licnog iskustva..jedino mozes da ih prizoves svesti kada kazes "war in Bosnia", ali onda obavezno sledi pitanje: kako se danas zivi u Sarajevu..ja obicno odustanem i kazem harasho..

moje licno iskustvo je da rusi nisu nista gori od drugih..prosli put sam bila u hotelu S&S i bili su neki srbi, ne znam odakle tacno, koji su se toliko drali na plazi, kao da su na pustom ostrvu a genetski materijal tarzanove chite i prvi put vide civilizaciju..sva sreca, te su jadnici isli na sve moguce izlete tako da smo imali mira vecinu dana..

a ako je neko bio na malorci, mogao je da vidi da su rusi u odnosu na nemce kao da su na koncertu filharmonije a ne na odmoru..

ne treba imati predrasude sto se nacionalnosti tice..ako ides u neki resort hotel, tu su obicno porodicni ljudi i mirno je..ako ides u neki hotel u sakali, moli boga da ti komsije, party worshiperi, provode noci u papa's baru..mali tip: cepovi za usi i par koktela pomazu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemam predrasude zbog nacionalnosti... ali svi stranci isticu Ruse kao problem, pomislila sam da i mi mozda spadamo u tu kategoriju tj da nas oni ne razlikuju... A u udaljeni hotel idemo svakako iako ce nam ovo biti prvi put u Egipat. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ides sa muzem ili deckom, mozda ti veci problem budu Ruskinje nego Rusi ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ides sa muzem ili deckom, mozda ti veci problem budu Ruskinje nego Rusi ;)

Slazem se i ja sam to dozivjela u Turskoj. Dosla zenska (plava izblajhana u minjaku do...) i sjela pored mog decka k'o prava. Niti je sta pitala ni nista. Ja sam se upravo vracala s jelom i sjela pored njega, onda nas je samo pogledala i pokupila se. Mislim...

:ljutko:

A ja mislim da su Rusi stvarno jako nekulturni, nevaspitani i ponasaju se kao da je cijeli svijet njihov. Mislim da ni Englezi nisu bas najbolji ali ipak mogu se trpiti, a Rusi... Ja sam bukvalno dozivjela da me jedna babuska izgurala iz reda za hranu, uzas zivi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka