Nikola S.

Rusi u Egiptu?

90 poruka u ovoj temi

Da se, na trenutak vratimo na Ruse.

Sedimo nas četvoro u restoranu hotela i večeramo. Pored nas tu su još samo dve bakice ( naše ). Odjednom, ulazi Ruskinja od jedno 150kg, počinje da sklanja poklopce sa posuda sa hranom, širi kesu i traži od da joj u nju stavljaju redom, sve što je u posudama. Par minuta je trajala prepirka između nje i svog osoblja, trenutno prisutnog i ubeđivanje da se hrana ne može iznositi iz restorana. Tada se ona odlučuje na sledeće - uzima tanjir i kreće u akciju. Jadnom kuvaru otima ceo komad mesa, koji je bio dovoljan da se posluži polovina gostiju iz hotela, kreće da trpa sve i svašta redom. Onda se ustremljuje na devojku koja je stajala iza nje, otima joj tanjir i kreće na salate. Napunivši i taj tanjir, toliko da gotovo sa njega ispada sadržaj, kreće na kolače. Okreće ona postolja na kojima se nalaze, puni onaj tanjir, opet maksimalno i sva srećna seda za sto. A onda počinje da vreba. Čim se konobari malo odmaknu od nje a ona za kesu. Uspela je da u nju ubaci sve ono slano što je pokupila, pa smo čekali nastavak-da li će i slatkiše sipati u tu istu, jer je samo jedna kesa bila u opticaju. Ipak, ludilo je prekinulo oduzimanje kese od strane šefa. Ali, novi tanjiri su tu i ona kreće ponovo u akciju.

Tu smo odustali od daljeg praćenja prestave. I ovo nam je bilo dovoljno.

A sada ti Sergio! Nestrpljivi smo da čujemo detalje!

Izmenjeno (Nina!)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katastrofa. Ove "nase" Ruskinje su bile mrsave ali su jele kao ta "punacka"....Mislim,ne zajedno vec svaka za sebe po sleper hrane. Valjda im se odmrzne zeludac od ruske zime pa navale,sta li...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Odmrzne zeludac" :lol: :kez: :kez: :plesko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:wacko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E radio sam u Rusiji a i vidjao ih u Crnoj Gori, pa oni ga stvarno preterase koliko su nevaspitani i bezobrazni. U Egiptu ih nisam vidjao, doduse bio sa u Ain Sukhni, 170 km od Kaira, na putu za Hurgadu. Prelep hotelski kompleks Stella di Mare

Izmenjeno (gavrilo77)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

s obzirom da zivim medju njima, oguglala sam...

kad ih sretnem na svojim putovanjima i ne obracam paznju na njih, ali djeluju kulturno.

Konkretno, dok sam u Sharmu bila, u mom hotelu je bila jedna koja se spandjala sa vlasnikom hotela, u momentu kada sam isla u saunu i u jakuzzi, pravili su mi drustvo njih dvoje..

moram opisati tu situaciju..

...ona matorka, dobra, ocuvana, plava, sa nekih dobrih 45 godina, tigraste tange, isti takav grudnjak iz kojih joj sve ispada, on mator i napaljen, jedva ceka da joj strgne sve, izlaze iz jakuzzija sa poluspustenim gacama, ona se oklizne i razvali na onim plocicama, tu nastaje kuknjava, njeno krivljenje, vika on zove momke iz teretane, nju polugolu nose... ona laje na ruskom.. sutradan je srecem u restoranu pognute glave sa ogromnim modricama po nogama..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi su odvratni do bola. Glasni, bučni, polugoli u restoranu... Kao od gladi pobegli pa seju komade lubenice i kolača za sobom iz pretrpanog tanjira, dovikuju se, guraju sve oko sebe... Uveče sednu u hol, naruče nešto sitno a ispod stola flaša votke koju ponesu. I sijaju od zadovoljstva što su im dohakali... Žene proste, jeftine, počev od načina na koje drže cigaretu pa na dalje.

Pušteno s lanca, ako mene pitate.

isto mislim...

pre dve godine sam putovao sa mnoooogo rusa u dubrovnik...

cega sam se sve nagledao... glasni, totalno nekulturni, non stop vukljaju neku klopu sa sobom... kuvana jaja jedu u autobusu bez pardona... ne volim da generalizujem, ali ja sam RAZOCARAN RUSIMA...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa...barem su takvi oni koji su došli do para za ta putovanja.

Oni pristojniji moraju da sede kući.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najgore iskustvo sa njima je u Aqua parku u Hurghadi...

na raftingu otimaju camac kao da je njihov, gume (popularne krofne) nose sa sobom na lezaljke, za njih ne "closed" ne znaci nista - samo odgurnu cuvara i imaju tobogan za sebe... blagi uzas, a o smecu koje iza njih ostaje ne bi ni trosio reci. Pored njih, jedna nasa ekskurzija (mi smo bili nezavisno) delivala je kao svajcarska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, stvarno su nekulturni i primitivni do bola. Pre 3 godine smo momak i ja bili u Hurgadi i malo je falilo da se moj momak potuče sa nekim rusom kretenom pijanim koji je krenuo da mu se unosi u faci na sred ulice iz čista mira.

Nigde ih ne vole, čak mi je drugarica pričala, ona je bila u Sen Tropeu da tamo ima kafića gde niko neće ni da ih usluži.

Džaba im tranzicije i para kad su nepopravljivi neandertalci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponasanje turista zavisi iskljucivo od reakcije domacina... Gde se kome i sta tolerise, u skladu s'tim se i ponasa...

drugim recima, u razvijenijim zemljama i zapada i istoka, koje manje zavise od posete turista svi se ponasaju kao u pozoristu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja iskustva sa Rusima su divna. Imali smo ih dosta u hotelu i uglavnom smo se druzili... Govorim o Rusima u srednjim godinama koji imaju novca ali su daleko od bahatih. Meni su mnogo vise smetali Nemaci i Englezi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najgore iskustvo sa njima je u Aqua parku u Hurghadi...

na raftingu otimaju camac kao da je njihov, gume (popularne krofne) nose sa sobom na lezaljke, za njih ne "closed" ne znaci nista - samo odgurnu cuvara i imaju tobogan za sebe... blagi uzas, a o smecu koje iza njih ostaje ne bi ni trosio reci. Pored njih, jedna nasa ekskurzija (mi smo bili nezavisno) delivala je kao svajcarska.

A pijančenje na plaži i bauljanje već u 11 sati ujutru? Ili otimanje hrane u redu za švedski sto, preskakanje reda i sl. To si zaboravio da kažešbez-zuba.jpg Inače, jedan od instruktora za ronjenje mi je rekao da Egipćani Hurgadu u jeku sezone interno zovu Rusgada...a posle letovanja tamo, znam za sigurno da mi je jedan od sledećih kriterijuma za izbor hotela taj da Rusi tamo ne letuju. biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A pijančenje na plaži i bauljanje već u 11 sati ujutru? Ili otimanje hrane u redu za švedski sto, preskakanje reda i sl. To si zaboravio da kažešbez-zuba.jpg Inače, jedan od instruktora za ronjenje mi je rekao da Egipćani Hurgadu u jeku sezone interno zovu Rusgada...a posle letovanja tamo, znam za sigurno da mi je jedan od sledećih kriterijuma za izbor hotela taj da Rusi tamo ne letuju. biggrin.jpg

Jedna bitna napomena:

bili smo u julu u Hurgadi u hotelu Sindbad i prvih 10 dana smo bili u soku od ponasanja rusa i ruskinaj, njihovo ne vaspitanja i svakom pogledu a da i ne pominjen otimanje hrane na svedskom stolu kao da je smak sveta i da ce ostati gladni itd... a onda smo 11. dana shvatili da ta bagra koju mi zove rusi je u stvari skupina sastavljena od poljaka i rusa!!!! Oni pricaju ruskim jezikom ali su dosli iz Poljske. Stalno su pijani i ... ma nemam reci! To se ne da prepricati! Pre dve godine smo bili u Turskoj u Alanji i prica je potpuno ista... tovare sebi hranu u tanjire a onda je bacaju, stalno su pijani i danju i nocu, po mogucstvu bi s nekim da se potuku ako moze,... a zene, e tek to se ne da prepricati!!! Kic obucene tj. gole, ali strano, a svakoj bi na celu bolje bilo da napise cenu i da se bar zna sta je a ne da moramo jos i da pomislimo da mozda bas ona nije takva. Uzas!!!!!!!! Ali nisu to samo R usi nego i Poljaci!!!!shokiran.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka