Loshme10

Amazonija

2 poruke u ovoj temi

Pozdrav ljudi.

Verenica i ja planiramo negde u februaru/martu na Amazon, sto nam je oboma najveca zivotna zelja sto se putovanja tice(za sada nismo odlucili Peru ili Brazil, a mozda i Kolumbija), ako nam DrKon i njegovi svetski ekvivalenti dozvole. Trebalo bi da to bude ili predbracno putovanje ili medeni mesec, u zavisnosti koje datume izaberemo :p

Ja obozavam avanturu, da organizujem sam putovanja i da idem tamo gde mi odgovara, bez necijeg mesanja i ogranicavanja(cak smo i na Borneu bili u nasoj reziji, mimo agencije), medjutim ona se malo plasi iz vise razloga. Citala je svasta o bezbednosti u Juznoj Americi pa ne bi da idemo sami, nego da budemo u nekoj grupi. Takodje, misli da bi na Amazon trebalo da nas vodi neko pouzdan, a tu je i cela ova situacija oko korone, gde nikad ne znas na cemu si itd.

A sa druge strane, koliko god nam je prioritet Amazon, kada vec idemo na toliki put, steta je ne obici i neka druga mesta(u Peruu Macu Pikcu, u Brazilu Pantanal i Rio itd.), pa nas zanima da li neko moze da nam preporuci neku tamosnju agenciju koja se bavi organizovanjem putovanja, a da nije ona individualna prica koja kosta 5-10.000 dolara? Kao sto je bio Tucan travel iz UK koji je u februaru ugasen. Od nasih agencija, samo Explorers adventure nudi Amazon, ali nam se ne svidja program jer se 8 dana "izgubi" u Rio de janeiru, a citali smo i da imaju brdo skrivenih troskova itd.

Dakle, nama treba agencija koja nudi vise razlicitih paketa i opcija, pa da mi izaberemo od toga sta nam odgovara. Ili jos bolje neki sajt kao sto je safaribookings.com koji objedinjuje sve ponude safarija na jednom sajtu. 

Unapred hvala na odgovorima ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od naših agencija ja sam jedino na sajtu Manga trip videla ponude za Peru i Brazil npr, ili možda Travel house da kontaktirate, oni imaju te individualne organizacije..ali plan vam je svakako super, naravno, mislim da je sve jako skupo, ali da je sigurno predivno iskustvo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26703
    Ukupno tema
    896041
    Ukupno poruka