lea

Hotel Theoxenia **** Uranopolis

386 poruka u ovoj temi

U koliko sati se može ući u sobe?

Mi krećemo u petak uveče ali nešto ne znamo kada bi krenuli....

Izmenjeno (sanjalica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi kivikalac moze rwci da li su bili na all inclusivu ili na polu pansionu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam vici šta te tačno zanima, ali imam info od prijatelja koji su sada tamo na all inclusive varijanti, pa može koristiti i drugima, da u hotelu jeste sve all ali se na plaži sve plaća. :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi kivikalac moze rwci da li su bili na all inclusivu ili na polu pansionu?

Bili smo na polupansionu.

I jos da dodam da sam slala e-mail hotelu pre nego smo krenuli, odmah su odgovorili da je doplata preko hotela za all za odrasle 18 evra, za decu 9 evra (ovde su nam u agenciji trazili za svo cetvoro 18 evra po osobi!) i poslali su mi njihov "program" za all, gde pise da u tom slucaju se ne placaju lezaljke na plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiwi, a jeste išli na ostrvo preko puta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiwi, a jeste išli na ostrvo preko puta?

Nismo. Nesto smo se premisljali. Nije mi se islo na citav dan, jer nam mala jos spava popodne. Bila je varijanta da se iznajmi camac ispred hotela na ceo dan, za cetvoro. Kosta 35 evra (sa benzinom) i ima ga dovoljno da 2 puta obidjes ostrvo i da se vratis. Ali mi je to rizicno sa njih dve (mnogo su mi mirna deca :zvizduk: ). A to bi svakako bilo interesantnije. Inace, toliko otprilike bi bio i trajekt sa autom za nas cetvoro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U koliko sati se može ući u sobe?

Mi krećemo u petak uveče ali nešto ne znamo kada bi krenuli....

Pravo da ti kazem ne znam u koliko se moze uci u sobe. Verovatno od 14h (tako je otprilike u vecini hotela), osim ako soba u koju ulazis nije vec slobodna i sredjena, onda mozes da udjes kad hoces. Mi smo putovali preko dana i stigli oko 17.30h po njihovom vremenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za @kivikalac

Da li ste rezervisali preko agencije, ili direktno preko hotela?

Da li je hotelski "cenovnik" konkurentan agencijskim? faca.gif

Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko agencije smo rezervisali.

Hotel je ipak bio skuplji. Tad kad smo radili rezervaciju ona je bila "konkurentna" :lol: cenama na www.booking.com, koji je takodje nudio PP. :pardon:

Izmenjeno (samco)
obrisan nepotreban citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala, pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi drugari putnici...

mi putujemo 23, pa bih volela neki update, ako je moguce...guzva u hotelu, ili restoranu, cene na plazi (lezaljke i sl), vereme, more, talasi, temperature....

..i nadam se da ste se super provelifaca.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi drugari putnici...

mi putujemo 23, pa bih volela neki update, ako je moguce...guzva u hotelu, ili restoranu, cene na plazi (lezaljke i sl), vereme, more, talasi, temperature....

..i nadam se da ste se super provelifaca.gif

Evo mi se vratili juče i nama se baš dopalo.

Sobe su vrlo pristojne, sa 2 deteta imali smo francuski i 2 pomoćna ležaja i bilo je prostora da se sasvim normalno krećemo, soba je imala pogled na more,sobe se čiste svaki dan, posteljina na svaka 3 s tim što ako ima potrebe urade to i češće.

U restoranu jeste gužva ali razlog je što su do sada imali po 300 gostiju a ove godine su baš spustili cene pa ih ima 500 te se malo teže snalaze u kuhinji, a kada smo pristigli imala sam utisak da nismo makli iz Beograda, svuda se čuo srpski i nije bilo mesta za parkiranje :zvizduk:

Klopa je ok, raznovrsna, kilometarski redovi za sladoled, sokove i kafu ujutru.

Plaža je lepa, bazen fenomenalan, radi od 10-18 h, ležaljke na plaži su 5 eura, a na plaži hotela Acratos, koji je odmah do su free.

All inclusive varijanta ne uključuje ležaljke kao ni piće na plaži.

Pivo 3 evrića, coca-cola 2.50, sladoledi uglavnom od euro pa na više, na bazenu lagani ručak između 4 i 7 eura.

Teniski teren 5 eura, internet je čini mi se 2 eura za pola h, stoni tenis 2 eura....

More je čisto, talasa nije bilo, vreme extra, bez vetra.

Suprug i stariji sin ( 10 god ) bili na Hilandaru, nemojte da se zeznete pa odete nenajavljeni jer će vam Grci bez problema izdati vizu ali vas neće pokupiti kombi kojim se prevozite do Hilandara. Imaju spisak i samo najavljene prevoze do gore.

eto...toliko, nadam se da ćete se lepo provesti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekoliko slika iz hotela Theoxenia (25.6. - 9.7.2011.)

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/7554

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je ovaj hotel ispao, na kraju, fantastična kombinacija. Bukirali dvokrevetnu sobu po odličnoj ceni preko booking. com, vozili do tamo 13 sati (danju, sa detetom od 2 god i 3 meseca), i kad smo stigli upgarde-ovani smo u loft sa velikom terasom i fenomenalnim pogledom na ceo kompleks hotela, bazene i ostrvo Ammouliani-tako da nam je prvi utisak bio i više nego sjajan. Loft se nalazio van hotelske zgrade, malo u brdu (oko 100m), u posebnoj zgradi na dva sprata. Naš je bio na poslednjem spratu tako da smo imali i potkrovlje sa bračnim krevetom, klimom i tv-om, a na donjem nivou mala čajna kuhinja, kupatilo, bračni krevet, klima, sofa, trpezarijski sto, velika terasa. Nameštaj je stariji, ali upotrebljiv i prilično očuvan, kupatilo solidno, na podu su pločice i dobili smo na upit besplatno krevetac za dete, iako ima i više od 2 godine. Imali smo i parking mesto ispred naše zgrade.

U okviru hotela imate veoma lepo sredjen kompleks bazena (veliki, mali, jakuzzi, deo sa stolicama za šank) sa slanom vodom, leželjkama i tuševima. Igralište za decu na travi sa ljuljaškama, toboganima i klackalicama. Restoran je kod recepcije u glavnoj zgradi, ali sve je veoma blizu. Do plaže se dolazi podzemnim prolazom, jer se sa druge strane magistrale. More je jako čisti, plaža sa malo krupnijim peskom, a ulaz u vodu, nekih 1-1. 5m kamenit. Ležaljke 2kom i suncobran koštaju 5eur i ne ulaze u cenu PP, ali ukoliko ih platite imate popust u baru na plaži. Bar na plaži, kao i onaj na bazenu su ok i možete narušiti i hranu u vreme ručka po ok cenama. Takođe na plaži se svakog dana na roštilju priprema suvlaki po ceni od 1eur. Doručak i večera su standardni za hotel od 4*, na bazi švedskog stola i sigurno nećete ostati gladni. Uz večeru se ukoliko ste uzeli PP, piće dodatno plaća. Jedina zamerka koju bih ja generalno iznela je da organizacija nije na zavidnom nivou. kaka smo mi pristigli, i narednih 5 dana hotel je očigledno bio krcat, što se odražavalo i na nivo usluge. Odnosno, verovatno zbog nedovoljnog broja osoblje, sobarice su do naše sobe dolazile tek oko 13h, što je nama bilo neprihvatljivo, jer je našem detetu tada bilo vreme odmora. kada smo izneli zamerku sutradan su nam ranije posprenili sobu, ali se već tada vidno smanjio broj gostiju, tako da je i sve ostalo vidno bolje funkcionisalo(nije bilo gužve u restoranu i sl..).

Što se tiče osoblja, veoma je uslužno i jako ljubazno. Nama je bilo pokvareno crevo na tušu, koje smo odmah prijavili, i dok smo mi bili na večeri (odmah po dolasku u hotel), već je bilo zamenjeno.

Od plaža mi smo posetilo još jedino Komica plažu u Nea Rodi, koje je 15m jako vijugave vožnje od hotela i bili smo oduševljeni, tako da smo stalno tamo odlazili. Plaža je od prelepog peska i malih školjki, voda stakleno bistra, uglavnom je posećuju Grci. Postoji i restoran i bar na plaži, a leželjke se uz piće ne naplaćuju.

PO meni, ovo je sasvim pristojan porodični hotel, amada možda ipak, namenjen porodici sa malo starijom decom. Zaboravila sam da napomenem da je hotel oko 5 km udaljen od Uranopolisa i da ne postoji mogućnost šetnje do tamo. auto je u ovom slučaju neophodan.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje da li ima neko šetalište sa prodavničicama/tavernama okolo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka