lea

Hotel Theoxenia **** Uranopolis

384 poruke u ovoj temi

bili 10 dana krajem avgusta, hotel odlican za uplaceni novac, hrana izvrsna, ne znam kako nekome dosadi, kad se svaki dan menjaju jela, i mozda se 2x ponovi i to poneko jelo, obilato, ukusno, ne i prezacinjeno pa deca jedu nesmetano...Osoblje restoransko, kao i sobarice za sve pohvale...plaza solidna, bez kamencuga i stena kako napisase neki, ko to tvrdi taj nije puno mora i okeana video, ocito.. Bazen sjajan, kao malo gde, ima puno boljih plaza samo malo levo od hotela, sve smo probali...isli smo na Alikes na Amuljaniju, cista 10.ka plaza, isli na Kumicu, Vulicu ( nazalost tamo 70% dana vetar duva ) i meni naj od svega divlja plaza Xiropotamos, vredi makadama od 15 min voznje...Sam Uranopolis, kao i Nea Roda i Ierisos slatka sela, imate radnje, sve sto je neophodno...vreme proletelo, a tako je uvek kad je prelepo...od mene cista 5 ca za komplet utisak...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Išao neko ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

drugari, jel ide neko u teoxeniju ove godine...zena me jase da uplatimo ja procitao svih 26 strana ove teme, i meni je svejedno zaista sem mora i piva nista me ne zanima. al zena ko i svaka ima 100 pitanja..dal ima komaraca, ako ima kojih su dimenzija :) , dal ima buke nocu, koju sobu uzeti da je najbolja tj najbolji pogled sa balkona, pa onda da ne skripe kreveti posto voli one stvari...i tako dalje...zezam se sta mislite jel po vama ovo ok mesto za mene i gospodju i 2 devojcice od 8 i 6 godina..bitno da je mirno tiho i lepa i cista voda..ostalo samo dodje...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odličan hotel za te pare. Hrana vrhunska. Sobe, korektne. Zrele za renoviranje. Ja sam bio tamo 2016 godine. Bazen čist i uredan...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala zule,.,dvoumimo se izmedju ovog hotela ili toronija,..videcemo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@shortee

ako ste nasli povoljnu cenu, ovo vam je odlican izbor za to sto trazite.

Nju jos uvek nisu renovirali, koliko ja znam, pa iskoristite da dobijete najvise za novac koji date.

Ja nisam bila u njoj, vec pored u Aristoteles holiday resortu i te godine je i u njemu i u Theoxenii, bio odlican odnos cena-kvalitet. 

E, sad, Aristoteles su renovirali, pa mu je i cena otisla u nebesa, tako da iskoristite ako ste nasli nesto povoljno za Theoxeniu, necete pogresiti.

Sobe pristojne, nije luksuz, ali ok, hrana odlicna i u izobilju, plaza hotelska sasvim lepa, nista vise vam i ne treba, u principu.

Atos i ti hoteli uopste nisu losi, za ono sto nude i koliko kostaju. Ali, kao sto rekoh, poceli su sa renoviranjem, tako da verujem da ce uskoro ti hoteli biti preskupi za nas. Iskoristite ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo septembar pa me zanima da li neko zna kakva je situacija tad (vreme, guzva...) Idemo sa devojcicom od dve godine. A lepo bi bilo da neko napise i neke sveze informacije uskoro ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolike su bile cene u hotelu po danu kad svi pišete da je povoljno.

Sada u first minitu je cena za kraj Juna-početak Jula za dvoje odraslih i dvoje dece nepunih 100 E po danu polupansion.Za tu lokaciju i nije nešto baš povoljno...ili svake godine cene idu u nebasa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio 2016 u apartmanu 2+3, koji je ogroman. Ali sam placao tu negde oko 100 eura po danu, znam da je popust bio oko 38 procenata...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26027
    Ukupno tema
    868437
    Ukupno poruka