lea

Hotel Theoxenia **** Uranopolis

384 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu na bazi all inclusive-a? Nasla sam dobru ponudu pa bih da rezervisem ako se isplati.. sta podrazumeva ovde all invclusive, posto se usluga razlikuje svuda?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj hotel je trenutno na dobrom popustu, do 53"% pa me zanima da li je ok za par? Ili u njega idu samo porodice? Uopste, ti hoteli na Atosu da li su ok za parove ili su samo za porodicne ljude?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja kad sam uplacivao bio je na 37 sad 53 mnogo nesto...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je bilo za neke odredjene termine u maju i junu, ali se rasprodalo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci da vredi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekog da je otvorio sezonu u Theoxeniji ove godine sa svežim informacijama?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To bi bilo dobro...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo stigli iz Theoxenie, bili u terminu 21.06 – 01.07, u mazoneti, pa sledi izveštaj sa lica mesta .....

SMEŠTAJ: solidan, za porodične ljude koji ne očekuju nikakav luxuz , sasvim pristojan.  Kreveti u spavaćim sobama odlični, prostrani i udobni, ali fale ormari za stvari, pa će stvari svo vreme biti u koferima.

Dnevni boravak velik i prostran, sto sa 4 stolice i pomoćni ležaj na rasklapanje – blagi užas, škripi, pun federa i raznih šipki, tu se čovek naspavati ne može. Televizor – manji ne postoji, sa 3 kanala: ERT 1, RTL i Eurosport (oba nemačka), a u hotelu niti jedan švaba.

U kuhinji u apartmanu ima aspirator, a nema šporeta, ima kuh. elemenata a ništa u    njima.

Komaraca gomila, a nikakve zaštite ni na vratima, ni na prozorima, ni u utičnicama.

Svetlo u sobama jedva da ima, ko hoće da nešto pročita uveče – zaboravi.

Terasa ogromna, nema žice za sušenje, ali tu su sto sa 4 stolice pa će poslužiti kao    sušilice.

HIGIJENA: odlična, čisti se svaki dan, peškire menjaju svaki dan, posteljinu jednom ili dva puta tokom boravka.

BAZEN: Prelep, čist, 1 velik i 3 manja., voda morska i previše hlorisana, pa je i         preslana, toliko da sam samo jednom zaronio, a oči samo što mi nisu izgorele (možda je problem u meni, moja supruga i ćerka su se normalno kupale). Usvakom slučaju moja preporuka je da deci ponesete naočare za ronjenje. Bazen radi od 10 do 18h, kao i bar na bazenu.

IGRALIŠTE ZA DECU: malo, simpatično, idealno da deca protrče posle večere i pre spavanja, upoznaju nove drugare.... Ima komaraca, ponesite Autan.

INTERNET: ViFi postoji, plaća se, ali ga ima samo oko recepcije.

PLAŽA: hotelska plaža ništa posebno. Ulazak u vodu užasan, ne može normalno da se zakorači od ogromnog kamenja, ali to je samo prvih 2-3 metara, posle je pesak.         Ležaljke na plaži su besplatne, ali treba biti srećan doći do njih, pošto su bukvalno     rezervisane po nekoliko dana (ljudi uopšte ne sklanjaju peškire sa ležaljki, pa su mesta kaparisana i za sutra). Po meni je šteta provesti letovanje na ovakvoj plaži, iako je     odmah ispod hotela.

RESTORAN: hrana raznovrsna i u izobilju. Svi smo na povratku sa letovanja imali po 3-4 kg više. Sve je vrlo ukusno, sveže, raznoliko..... Hrana je glavni adut ovog hotela.

PONUDA VAN HOTELA: Moja preporuka je Komitsa plaža, oko 11 km od hotela, voda znatno toplija od hotelske, neverovatno bistra, a sadržaj plaže na vrhunskom nivou.

Amulijani ostrvo takože ima lepe plaže / Alyki / , preporučujem za obilazak. Trajekt 10e za auto i 2e po osobi u jednom pravcu. Mogu da se iznajme i čamci – 30e sa punim    rezervoarom.

Poluostrvo ništa posebno (nisam ni očekivao). Mesta Jerisos i Nea Roda su bezveze, bez ikakvih sadrzaja i zanimljivosti...Jedva da moze i giros negde da se pojede...Uranopolis je malo bolji, ima nešto i da se vidi i eventualno pojede, noćni život nema.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ste isli do Amiljanija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko Dorjana i Kilkisa, a zatim preko Stavrosa. Mnogo je brže nego preko Halkidikija.

Izmenjeno (UMPAH PAH)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. 

Evo moji utisci, sa lica mesta. 

Tačnije sa plaže. 

Imamo uplaćen all i loft-u smo. Potpuno se isplati. Za date pare, jos ako ste uplatili dok je bio popust... 

Dakle: Izdvojene dve zgrade gde su loftovi i mezonete su ekstra. Nemam takav osećaj sa ostatkom hotela, mislim da je guzva i daje bučno za razliku od ove dve zgrade. Jedino sto su u jednoj zgradi mezonete sa zadnje strane ispod nivo puta, dalja zgrada. Za ze dve zgrade 5, za ostalo verovatno 3.

Wifi po meno postoji i u sobama i na plazi ali ne koristimo. Imamo cosmote kartice, dve, za net, 23€ i imas za 15 dana 3GB a posto smo naleteli na akciju dobili smo po 6GB. Dakle ukupno 12 sto potrositi je nemoguća misija. Čak i ako se gleda utakmica sledeći utorak. Imate Germanos, tako nešto, prodavnicu u Glavnoj ulici u Stavrosu i u Jerissosu kad idete ka Lidlu. Inace net im je G4 pa je mnogo brzi nego naš. 

Sobe se ciste svaki dan i peškiri se menjaju svaki dan. Posteljina na 4, 5 dana. Čistoća 5

Hrana nije losa, ali nije za 5. Svi hoteli sa tri zvezdice imaju raznovrsniju i bogatiju ishranu. Hrana 4. 

Bazen, lep, cist, u principu mozes da nadjes mesta. 5 

Najlošije je plaza. 2. Ne zbog plaze. Nego zbog prave seljanije od nasih, makedonaca, rumuna, rusa i bugara. Jos malo i da se pobiju oko lezaljki. Moraš zauzeti u SEDAM lezajke. Ili nema mesta. Jedni drugim podizu peskire ako vide da niste tu. Krivac je hotel sa jako losom organizacijom. Ako imas uplaceno all imas placene lezaljke i imas pravo da dignes bilo kog, a niko ne naplaćuje lezajke i svako moze da ih uzme za dž. Moj Vam je predlog da odvojite lepo 3€ za suncobran i dve lezajke na susednoj plazi, niti se guras i puno je mesta izmedju suncobrana. Ili idite po okolnim plazama jer ima sta da se vidi. 

Sve u svemu lep hotel i lep odmor

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam u istom hotelu trenutno. Jutros stigao. Ako ti treba ležaljka moraš uveče odneti peškir i tako ide rezervacija. Naši i Rumuni to je sramota. Najgori smo a i Rumuni nas stižu. Ova hotelska plaža me neće videti jer nemam nameru da uveče ostavljam peškire za ujutru. Pali kola i u obilazak. Internet ima i besplatan je. Oko bazena i kod recepcije. Dobiješ šifru na recepciji i važi šest dana. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verujmi prezadovoljan sam sa cosmote. Potpuno se isplati.

A izbegavati našu plažu, obavezno. Sem ako uživate u seljaniji.

A ništa bolje se ne ponašaju ni Makedonci ni Bugari

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog te guzve smo mi uvek i isli na Aktijeve ili Akrathosove lezaljke. U Aristotelesu i Theoxenii je najveca guzva. 

Nisam znala da su lezaljke u Theoxenii free, mislila sam da je i kod njih 3e. 

Kod vas nema Rusa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima, juce ih je došlo dosta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka