lea

Hotel Theoxenia **** Uranopolis

386 poruka u ovoj temi

Posle mnogo razmišljanja prošle godine i nedostatka informacija "sa lica mesta" odlučili smo se za hotel Teoxenia na Atosu i mislim da nismo pogrešili! Ako još niste uplatili i ako letujete sa decom, Theoxenia je pravi izbor. Sobe i terase su prostrane, sve je čisto i uredno, hrana vrlo dobra, raznovrsna i u izobilju.Hotel ima tri bazena, igraonicu za decu, sportske terene parking.Plaža je na 20-ak m i do nje se dolazi dobro uređenim podzemnim prolazom ispod magistrale.Plaža nije mnogo prostrana, ali je zadovoljavajuća, peščana , more izuzetno čisto. Do Uranoploisa ima oko 2 km i nije poželjno ići pešaka zbog uske magistrale i velikog broja vozila.Alexanros village i Phillipos beach sam videla samo "u prolazu", čini mi se da su malo više na brdu, pa im je plaža malo dalja, ali samo za nekoliko desetina metara, inače plaža je slična ispred svih hotela u blizini Uranopolisa.Neko mi je prošle godine na Krstarici odgovorio za Phillipos beach da je čuo povoljne utiske ljudi koji su tamo letovali.Inače iz Uranolisa imate mogućnost da obiđete neka lepa mesta u okolini : ostrvo Amuljani (prelepe peščane plaže), Jerisos...Ako vam treba još neka informacija , slobodno pitajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala za informacije a reci nam jos sta znaci plaza nije prostrana...jeli guzva na njoj i kakav je ulaz u more za decu?

poz

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije od onih širokih i dugih peščanih plaža koje se prostiru u nedogled, imaš sliku na sajtu hotela http://www.theoxenia.gr/pool.htm. Inače nije gužva na plaži, ležaljke i suncobrani su fino raspoređeni, prilaz je dobar , postepena dubina, na nekim mestima ima poneko kamenje, ali ništa strašno, nisam primetila da je deci bilo šta smetalo.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li ima kamenja pri ulasku u more , koliko se placaju lezaljke na plazi , i da li moraju da se iznajmljuju ? Da li hotel organizuje muzicke veceri (ili nesto tako slicno :smorilo: ) i da li za decu ima diskoteka?Koliko kosta pice u hotelu za vreme vecere , i da li ima srba ... Hvala unapred (javite se , hitno mi je potreban odg. :bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba: )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Na kraj sela ..." ma daleko od svega,plaža onako ...za 3 pusto bre, tamo. Nemoj me slušati ali ima i bliže i bolje ili neko ostrvo , zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaže su peščane, voda savršeno čisto. Mi smo u julu letovali i odseli u hotelu Theoxenia, u blizini je Ouranopoli, lepo mesto sa dosta divnih restorana pored mora. Lepo mesto za miran odmor, pogotovo porodicama sa malom deco.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sieben, ne znam da li ste vec otisli ali ja mogu da se slozim sa bnd. Uranopolis je fin gradic, a hoteli su udaljeni 2-3 km. tu mislim na Theoxeniu, Akti i Aristoteles koji su jedan pored drugog. Mi smo isto bili u hotelu Theoxenia krajem juna i pocetkom jula i sve je bilo super. Svi hoteli imaju sadrzaj za decu(bar Theoxenia i Aristoteles), plaze su fine i voda cista. Sve je uredno...Uopste nije pusto.Slazem se da u Grckoj ima i boljih mesta, ali meni je ovde bas fino. Idealno je za odmor za porodice sa malom decom. Ako idete kolima mozete da posetite Nea Rodu i Jerisos. Preko puta Uranopolisa je ostrvo Amouliani za koje kazu da je prelepo.

Ja preporucujem i ponovo bih isla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me iskustva nekog ko je bio u pomenutom hotelu (kvalitet usluge i sl.)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odličan hotel, bili smo prošle godine i razmišljamo ponovo da idemo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trazeci na netu opise hotela naisao sam na jedan komentar nekog stranog turiste da se lezaljke i suncobrani na hotelskoj plazi naplacuju 5E cak i gostima hotela. Da li je to tacno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima ovaj hotel. Ako moze koji detalj vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lezaljke se naplacuju i gostima hotela, a da bi dosli do plaze prelazite "glavnu" magistralu, koja nije nesto prometna. Postoji i podzemni prolaz. Plaza prilicno uska u tom delu.

Nisam odsedala u hotelu, pa ne znam detalje vezane za sam hotel. Spolja me nije fascinirao, ali za te pare ne treba ocekivati nista posebno, ali ni lose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža je uža, mada ima dovoljno mesta ležajke se naplaćuju, na bazenu ne. Voda je savršena, čista, plaža je uredna. Hrana u hotelu je odlična, raznovrsna u dovoljnim količinama. Peškire i posteljinu menjaju redovno... Cena nije visoka za uslugu koja se dobija

Izmenjeno (naca-maca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče Atosa meni se lično više sviđa hotel Theoxenia (4*), koji je nešto stariji ali sa odličnom plažom i sa više sadržaja. Takođe je i nešto jeftiniji (std sobe primaju 2+2 dok je u Aristotelesu 2+1).

Takođe zanimljiv je i hotel Pyrgos (3*) koji se nalazi na samom ulasku u Uranopolis. Nije skup a za one koji vole uveče da prošetaju je idealan izbor. U ovom hotelu nisam bio, samo sam prolazio pored njega, ali mi je onako baš simpatičan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala 200 Na sat.

Bili moji kumovi pre tri godine u Theoxeniji, nešto mi nisu bili zadovoljni, mora da ih pitam šta je bilo.

A ono 3* mi nije sigurno. U Grčkoj, kao što i sam znaš, čak i sa 4* nisi siguran šta dobijaš.

Prošle godine Athena mi se svidela dok nije došlo milion ljudi. Onda je postala ludnica.

99% sam izabrao Aliu Palas na brdu u Pefkohoriju.

Pošto idem kolima, kao i ti, nije mi problem da siđem na Xeniu ili Bar kadu.

Miran hotel, nema gužve, klopa dobra, 5* ali nije preskup.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka