lea

Hotel Theoxenia **** Uranopolis

386 poruka u ovoj temi

Odličan hotel sa fenomenalnim pogledom. Mi smo pre nekoliko godina bili u Pefkohoriju u apartmanu na 10m od plaže pa smo ipak svaki dan išli kolima na Xeniu, tako da nama sama lokacija hotela i nije toliko bitna koliko recimo higijena i usluga u samom hotelu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Theoxenia je super. Bili smo mi 2008. Sobe su prostarne, ciste, hrana je bila izvrsna. Mi smo bili sa dvoje dece (tada su imali 10 meseci i 4 godine). Za nas je bilo mirno, a ima sadrzaja...Skoro svako vece su imali neku aktivnost.

Preporucujem!!!

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Pančevka, uvek je dobro čuti više mišljenja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... naravno. I ono što se meni sviđa Vama možda neće. Svakakvih komentara možete pročitati ovde na forumu, treba naći neku sredinu. Ovde su ljudi pljuvali po najboljim hotelima i isto tako dizali u nebesa kojekakve šupe. Ja se uvek prilikom opisa trudim da prikažem kako realno stoje stvari, a na Vama je da procenite da li Vam to odgovara ili ne. I muka mi je od komentara tipa "sve vrvi od naših", "ne može čovek da se odmori smaraju ga drugi SRBI na plaži"... kakve to veze ima sa hotelom ?!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuo sam da u Theoxenia hotelu sobe nisu bas najbolje *osecaju se neki mirisi i slicno( zna li neko nesto o ovome

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuo sam da u Theoxenia hotelu sobe nisu bas najbolje *osecaju se neki mirisi i slicno( zna li neko nesto o ovome

Bili smo 2009 (da se ispravim posto sam u prethodnom postu napisala 2008). Nista se nije osecalo. Nama je nasa soba bila dobra, velika terasa, pogled na bazen i more (bocni pogled). Ja hotel preporucujem. Jedino sto se culo to je cvrkutanje ptica i "muzika" zrikavaca. Hotel je otvoren sa svih strana pa onda pticice ulecu, ali to nije nista strasno. Stvarno ne znam sta bih lose rekla za hotel. Svaki dan su nam menjali peskire, a posteljinu svaki drugi dan. Hotel je bas porodican - puno Grka, Srba i Rusa sa decom.

I za decu je idealno. Imaju igraliste za decu, malu igraonicu...Mi smo cesto isli u igraonicu hotela Hotel Aristoteles Holiday Resort & Spa zbog dece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam pocetkom jula hotel Teoxenia,putujem sa troje dece.Interesuje me dali jos neko ide u ovaj hotel u tom periodu?

E baš lepo. I mi smo se porodično opredelili za hotel Theoxeniju, i idemo takođe početkom jula (tačnije od 6.-16.) klap.gif Ja sam 100% ubeđena da će nam biti divno! Oduševljena sam plažama koje se mogu pronaći u okolini. Mislim da će nam biti malo ovih 10-tak dana za sve što sam nam isplanirala... Pošto idemo svojim kolima sloboda i provod su zagarantovani, pri tom mislim na provod sa detetom, prijateljima i rodbinom osmeh.gif ! A evo i plaža o kojima pričam u jednom sažetom obliku s nazivom "SLIKA GOVORI 1000 REČI"!post-9490-1298667462,46_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam pocetkom jula hotel Theoxenia,putujem sa troje dece.Interesuje me dali jos neko ide u ovaj hotel u tom periodu?

Izmenjeno (nena09)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

citam ove postove i uplacujem danas za 22.08. u Theoxeniji. Supruga dve devojcice ( 3 i 4 )i ja. ^_^

interesuje me samo za te lezaljke na plazi jel se naplacuje ili ne? i zako ima neko info vezano za razliku u sobama 1/2 + dvoje dece i Loft 1/4+2 (min X4)??? jel ova prva dovoljna ( s obzirom da samo spavamo tu :) :) :) ili da se odlucim za ovu vecu varijantu?

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nema potrebe da uplaćujete mezonet (1/4+2) koji je svakako komforniji ali i znatno skuplji :nea: Obzirom da ćete najviše vremena provoditi van sobe bolje da razliku u ceni usmerite na druge aktivnosti. :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li se lezaljke na plazi ispred hotela Theoxenia naplacuju,posta sam na nekim forumima procitala da je to 5€ po danu.Takodje me zanima da li se i pice iz veceru dodatno placa?Ako neko zna neka napise?

Izmenjeno (nena09)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U najvećem broju hotela kod usluge polupansiona se piće uz večeru dopaćuje. Na primer "Grand otel" u Haniotiju ne naplaćuje piće uz večeru a usluga je označena kao "polupansion plus".

Ležaljke i suncobran (ukoliko su Vam potrebni) se posebno doplaćuju, ali ih ne morate koristiti ( za razliku od CG plaža)

Izmenjeno (200 na sat)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

o napokon da je neko i zadovoljan ovim hotelom,inače bi pala u tešku depresiju jer smo otplatili aranžman za taj hotel tako da ovog leta idemo tamo,ali nemam jasnu sliku kakav je hotel moji dečaci imaju 11,5 i 7 godina .Slike sa brošura su divne ,ali pojedini komentari im baš i neidu u korist ,molim te opiši mi malo detaljnije hotel,sobe hranu plažu a najviše me brine hrana doručak i večera ma znaš kakva su deca.Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neno idemo tamo od 03- 15 .07 ja imam dva dečaka 11,5 I 7 god. nadam se da ćemo se sresti tamo jjjuuupiiii.

 

 

U 23.2.2011. at 22:28, bokitod je rekao/la:

Cuo sam da u Theoxenia hotelu sobe nisu bas najbolje *osecaju se neki mirisi i slicno( zna li neko nesto o ovome

 

 

:tuga: i ja sam to čula, mada neki opet kažu da se u njihovim sobama ništa nije osećalo,ma komentari su razni i zavisi ko šta očekuje.....nemogu više da se nerviram i onako idemo tamo ovog leta pa ćemo videti kako je sve je već uplaćeno :cool: pa kako nam bude

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ja imam jednog decaka od 14 i dve devojcice (10,3)I ja se nadam da cemo se sresti, jer smo mi tamo od 3 do 10 jula.Mene isto zanima ako neko ima vise informacija o hotelu Theoxenia.U tom delu Grcke sam jec bila ali ne i u ovaj hotel.klap.gif

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka