Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

Planira li neko ove godine da uplati ovaj hotel. Do sada ga nije bilo u ponudi kod nasih agencija,ove godine ga u ponudi ima Wayout po super ceni. Mi bi isli krajem avgusta , ako neko bude isao pre toga molim za iskustva. Citala sam na tripadvisoru i generalno su pozitivni komentari. Ali ipak najvise verujem kometarima ovde na ovom forumu. Hvala unapred ,svaki komentar je dobrodosao.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javite obavezno ako odete u ovaj hotel..bio je bas dobro ocenjen ranije dok je 80% gostiju bilo Italijana,onda su otvorili vrata i za Ruse,pa je bilo malo pljuvanja..obisla sam ga,tamo treba izgleda dobiti dobru sobu,ima novi i stari deo,pitajte u agenciji da li ona zakupljuje,ili hotel sam dodeljuje..o plazi ne brinite-divna je..mislim,ako se nesto drasticno nije menjalo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obisla sam i ja ovaj hotel u par navrata jer sam tri puta letovala u Makadiju.Plaza znam da je extra, zato ga i biram. Kapiram da ove godine nece biti najezda Rusa,ali Boze moj svuda ih ima. Za sobu uvek se snadjemo na recepciji u koji god hotel da odemo,damo neki evric i dobijemo nice room. Javljam kad se vratim,mada to ce vec biti septembar.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije vazno,koristice za sledecu godinu,samo vi javite:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja jedva cekam da neko konacno ode u ovaj hotel i podeli utiske kad vec ja nisam do sada uspeo :) Zanima me kolika bi doplata bila za one nove vile pa ako budete u prilici raspitajte se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila jutros u Wayout-u ovaj hotel, termin od 18.08-01.09. Nemaju vile u ponudi i ne znaju cene,ali ono sto sam nasla u ponudama Nemackih agencija,vile su duplo skuplje u odnosu na sobe. Znam samo da je plaza top, ovo ce mi biti cetvrti put u Makadiju,a ovaj hotel mi je uvek izgledao nekako privlacno. Takodje ima samo 450 soba sto i nije mnogo u odnosu na druge resorte,a plaza je ogromna ,te sigurno nece biti neke velike gungule. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek je bilo "poluprazno" na toj plazi,posto je velika,ja sam nekoliko puta isla na nju,tako da nemate problema.Saga je taj novi deo i on je bas skup,koliko se secam..da se lepo provedete i cekamo utiske detaljne..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala beogradjani, takodje i vama lep provod na letovanju.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jelena Cizmic hvala na odgovoru, ako se setite pitajte i na licu mesta da li je moguce doplatiti za vile i koliko kosta. Ja kada sam uplacivao Egipat za ovu godinu nije bila ponuda za ovaj hotel inace bi skoro sigurno i ja uplatio bas njega, najvise zbog plaze.

Lep provod zelim i nemojte hraniti ribice :plez:

Izmenjeno (The Unbeliever)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Heheh,da,jeste li i vi hranili?nas su opomenuli onako bas,pa smo i napustili plazu..hahah,ali opet smo dosli..

Nemojte hraniti,zaista,ima svasta:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@The Unbeliever naravno pitacu,to se podrazumeva.Bas mi je zao sto niste sacekali sa uplatom pa da podelimo iskustva o hotelu. I mi smo umalo uplatili Caribbean ponovo,jer nam je prosle godine bilo savrseno tamo. Ma kakvi da hranimo ribice ,samo ih posmatramo i fotografisemo :kamera:. A koji ste vi hotel uplatili sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jelena Cizmic Uplatili Albatros White Beach preko Farosa jos u aprilu, tada ga niko drugi nije imao a sad vidim ima ga Wayout po prilicno povoljnijoj ceni, bolje da nisam gledao nove cenovnike :angry: inace im je novi cenovnik neverovatano povoljan, Jasmin palace u kome smo bili prosle godine, sasvim dobar hotel, u terminu u kom mi idemo, 21. jul, za dve nedelje kosta 479e plus 65e taxe, to mi je prosto neverovatno. Fort Arabesque isto ima dobru cenu, cak i Crystal Bay u koji sam oduvek zeleo da odem ali me cena odbijala sad je kod njih nikad jeftiniji, no dobro ne treba se nervirati sad je gotovo :ljutko:

@beogradjani Hranili naravno, kuvanim jajetom sa dorucka :crven-od-stida:ali prestali odavno to da radimo, imao sam prilike bas na Fort Arabesque plazi da vidim prilicno velike ribe kako se priblizavaju mestu gde ljudi bacaju hranu, nije pametno uopste to raditi, one valjda misle da je tu hraniliste pa mogu da pocnu i da ga brane a i nije zdravo za ribice :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ZNam,nama je posle objasnio sve to lepo i momak koji radi tamo kao i jos neki ljudi,i i ja sam videla poprilicno velike ribe tamo,i bas sam se osetila neprijatno.

Mislim da je zbog tog hranjenja i u Sahl Hasisu se pojavila ta mala ajkula,o cemu sam pisala..

No nisu hteli ljudima da kazu da je ajkula,vec kao neka vrsta barakude,jer ju je prvi neki Rus video i poceo po plazi da trci i vice ajkula-to svi razumemo :-)..kad su nas sve izbacili iz vode,jedno 2h,i isli ronioci itd.kad je bilo "all clear",rekli su kao da nije bila,ali ja iz pouzdanih izvora znam da jeste..bila je mala mozda nekih 1m kako mi rekose..

A Rus je ronio jako blizu obale ,to me i cudi,da dodje tako blizu..

Rusi su prilicno bahati sa tim hranjenjen,i u stvari ja sam videla bas na plazi Forta kako oni rade to..snimala sam kamerom i bas se sjatile neke ribetine,boze me sacuvaj.Onda vidim ,pa se prepadnem,neki koral ima tu divan,a pozicija cudna,plitko pa odjednom duboko i vidim dve crne prikaze i odsecem se.kad ono ronioci se slikaju,a jedan kao sedi i drzi neke novine.odsekla sam se :-)

Izmenjeno (beogradjani)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@The Unbeliever vazno je da se nauzivate,sto sigurno hocete. Ako vam nesto znaci ,mi poslednje 4 godine uplacujemo preko Wayout-a i uvek su najpovoljniji sa cenama,nikada nismo imali nikakav problem sa njima,uvek korektni. I sto je najvaznije uvek imaju u ponudi 13/15 noci-dana jer nama je sve ispod toga malo,da ima i vise uplatili bi sigurno. Jasmin Palace je extra hotel,ali me je odbila plaza i onaj plicak. Mislim da je Makadi sto se tice plaza najbolji. Jedva cekam da procitam vase utiske iz Albatrosa.

@beogradjani koji ste vi hotel odabrali ove godine? 

Nisam procitala ranije da ste pisali ovo za ajkulu, sad cu da otvorim cetvoro ociju,pogotovu sto najveci deo vremena provedem gnjureci,ne znam jesam li dva puta zaplivala onako bez maske i peraja. Zbog toga i biramo plaze sa koralima. A Rusi kao Rusi,bahati ,bezobrazni,bezobzirni, ne znam jesu li gori oni ili Arapi kojih je sve vise. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena,ovo se desilo u Sahl Hasheesu 2013.god. pisala sam verovatno na temi hotela,ne secam se vise..Za 11 god.ovo se prvi put desilo..ja inace nemam strah jer znam da ih nema tu,kako je ova mala zalutala,ne znam..

Ove godine nista od Egipta,eh,zbog situacije kao,pa se mislila i mislila..Ove godine Grcka..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka