Guest Pitalica

Vreme i more u Nesebaru

11 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u Nesebaru u septembru tacnije kraj avgusta, pocetak septembra kakvo je vreme teda, koje su mogucnosti za kupanje? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila jedne godine bas u tom periodu i bilo je jako toplo(voda 27-28 stepeni),ali to ne znaci da ce i ove(kao sto vidis svuda su kise)! Znam da ti nisam mnogo pomogla , ali to vazi i za Beograd ili bilo koji grad-moze da bude kisovito a mozda i ne! ja sam bila u Balciku pre nedelju dana i prve nedelje nismo mogli da spavamo od vrucine (38 stepeni, a voda 28),a vec druge je bilo super -32, a voda 25. Nije bilo kise, iako je bilo po celoj Evropi. zelim ti lepo vreme i dobar provod (brat mi je preporucio diskoteke MANIA i LAZUR).Za lazur nisam sigurna da se tako zove,ali sigurno ces naci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bugarska je zeznuta krajem avgusta i pocetkom septembra zbog gomile meduza. proslog leta sam i bila i ne mozes da osetis tamo da je leto, posebno uvece kad drasticno padnu temperature. inace, nesebar je super, sigurno ce ti se dopasti a obavezno se kupaj na plazi suncevog brega. Lazur je super diskoteka, a u nesebru bih ti preporucila splav Santo gde je isto ludnica. u svakom slucaju lepo se provedi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odogovor sa zakasnjenjem, ali iz iskustva ovogodisnjeg:U septembru posebno sa Crnog mora pocinju da duvaju jaki vetrovi, pa talasi umeju da budu do neba....sto automatski dovodi do crvene zastavice, odnosno do onoga:No-no u vodu....

Kada se pojavi bar zuta zastavica, shvatis da je Crno more,bar iz mog iskustva S.B-Nesebar, u stvari jedan veliki plicak, :huh: ali o tome na nekom drugom mestu, ovih dana.

Temperature/8-19.9, vreme nas je posluzilo/ako izuzmes vec pomenute vetrove/-uvece su dugi rukavi bili "pod obavezno"...Poslednjeg dana, kada smo posli, pocela je da pada kisa i prilicno je zahladnelo...

PS>Susret sa meduzama nismo imali,ali su im zato galebovi veliki kao kondori ;)

Izmenjeno (Buba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Swe do kraja awgusta sam u inostranstwu, znachi kontam zbog pasosha da bih mogla da idem na more tek pochetkom septembra. Mozhe li mi neko reci kakwo je wreme pochetkom septembra npr u Nessebru?? Unapred hwala....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam prosle godine pocetkom septembra u S. Bregu. Mislim da smo imali srece, jer nas je docekalo sunce a ispratila kisa.

Uvece su pod obavezno dugi rukavi.

Preko dana je bilo umereno toplo/27-28 stepeni/, ali uz konstantni vetar, koji je bitna negativna stavka zbog skoro pa nemogucnosti uslaska u more tokom svih dana boravka, a i malo smrzavanjau ranim satima na plazi/meni licno nije smetalo, ali je moje drustvo znalo i da se umota peskirima/

Mozda neko ima bolje iskustvo, ili ti navede razlicite primere, sa stanovista mog proslogodisnjeg iskustva-od dooobrog izlezavanja na suncu i plivanja-skoro pa nista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me ako je neko trenutno u Nesebru ili je bio skoro da li je hladno more,jer cujem od prijatelja koji su se vratili iz Crne Gore i Grcke da je katastrofa hladno more,kazu zadnjih 7 dana u Sutomoru nisu se mogli kupati koliko je hladno more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Температура на морската вода в Бургас в момента: 26°C

http://www.bg-pro.com/?goto=weather&city=burgas

Mislim da ova tema treba da se zove toplo more a ne hladno more.Tamo nikad nije bila hladna voda u julu i avgustu.A i sama tema je nepotrebna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni bas nije najjasnije otkud ove price da je Crno more hladno.

U Bugarskoj sam letovala 3 puta u julu i avgustu (sva 3 puta Burgas) i uvek nam je bilo toplo more, ali bas toplo.

Svakako toplije od Jadranskog.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine bio krajem avgusta u Nesebru, ostao sam do 1.-2. septembra, more je bilo toplo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka