skituljko1979

Egipat 2021- uslovi za ulazak PCR testovi i vakcine

282 poruke u ovoj temi

Pitanje je da li su počeli da primenjuju odluku koja je na snazi.Do nedavno su se pravili blesavi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavljam da nema problema. Dosta vakcinisanih ljudi je vec letelo za  Egipat i vratilo se otkada priznaju sertifikate o vakcinaciji, da ima nekih problema vec bi se zaznalo za to, i uostalom agencije bi jasno upozorile da se odluka ne postuje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisalo se o problemima te vrste.Nisam sigurna da li sam pročitala na ovom forumu ili na nekom drugom mestu...zbog toga me interesuju sveže informacije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel potvrda o vakcini MORA stampana il moze i preko telefona pa oni skeniraju QR kod?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne skeniraju qr kod, mora štampano. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne skeniraju qr kod, mora štampano. 

jel mogu da stampam ovo sto mi je stiglo sa e-uprave na telefon il moram da podignem to u posti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možete da odštampste pošto je dokument sa qr kodom validan bez pečata. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na aerodromima i pri dolasku u hotel vam treba otštampan zeleni sertifikat koji je na našem i engleskom jeziku, na kom su naša imena i prezimena napisana latinicom. Mi smo takav imali i nigde nismo imali problema. 

Takodje vam treba health declaration form. 

Morate ga popuniti pre izlaska iz aviona u Egiptu. Svi putnici su ga predali prilikom izlaska iz aviona. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam skinuo sa euprave zeleni serifikat tj poslali su mi mailom jel prave problem ako imaju kvacice na ĆČ i to jer sam upisao prezime sa Ć

Gde moze da se skine taj Health Declaration ili to dobijamo u avionu pa popunjavamo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I u našim sertifikatima je Ć i nije bilo problema. Uostalom i u pasošima je tako. 

@Jason Bourne ti je dao link za deklaraciju. Sve popuni osim broja leta i datuma. Mi smo to popunili u avionu.

Inače deklaraciju dele i u avionu. Takodje dele i one kartončiće, koje treba popuniti, što se predaju na pasoškoj kontroli u Egiptu. 

Znači: Ponesi hemisku olovku! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vam drugari!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26676
    Ukupno tema
    895542
    Ukupno poruka