skituljko1979

Egipat 2021- uslovi za ulazak PCR testovi i vakcine

296 poruka u ovoj temi

trna,

I mi smo danas lakši za 36.000 din, ali više nećemo o tome da mislimo jer je stigao negativan rezultat, jeee..zato sad samo pozitivna energija i idemo..A gde ćete biti vi, u kom hotelu? Je l letite airSerbiom u subotu uveče? Nama su iz agencije javili da je let u 20,20, pa ostaje nam samo da se sutra pakujemo, dodjemo u Bg i letimo...bićemo u hotelu Sunrise garden  a ovo nam je prvi put u Egiptu. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljubiteljima Egipta:cvetic:

Da li neko zna gde I kako da se obavi testiranje u Hurgadi pred polazak nazad za Srbiju?

Agencija kaze da oni to ne organizuju,pa me zanima ima li neko informaciju o tome?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to mozda najbolje da vidite sa hotelom ili sa predstavnikom agencije s kojom putujete a koji vas docekuje u EG da vam oni organizuju dva tri dana pred povratak... a sigurno negde na temi postoji odgovor na vase pitanje pa procitajte... ono sto pricaju jeste da su u toku pregovori da moze da se putuje i sa potvrdom o vakcinaciji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bica 969,

nama je predstavnica agencije preko koje smo došli -wayout, objasnila na info sastanku da oni zakazuju testiranje koje se obavlja u nekoj laboratoriji u Hurgadi negde 24 casa pred poletanje nazad.Rezultati stižu pre polaska za Srbiju i ukoliko ste pozitivni ostajete u Hurgadi u karantinu jos sedam dana, pa novi test, a ukoliko je sve ok, letite za Srbiju. Ali kad vam ne zakazuje agencija ne znam kako to možete da uradite sami.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nenka,

agencija je rekla da oni ne organizuju I to je manji problem...sta ako test bude pozitivan I u tom slucaju se ostaje u karantinu o svom trosku…:neznam:

Cerka je sa deckom  trenutno u Hurgadi,i agencija tvrdi da im je sve to receno...pre bi da se testiraju u Srbiji po povratku da nebude iznenadjenja.

Sta kaze wayout na tu temu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijateljica je u sopstvenom aranzmanu bila u Hurgadi. Otisla da se testira i po njenim recima nije ni potrebno nikakvo zakazivanje jer kad je otisla nikog nije bilo na mestu gde se uzima bris. Pokupila je rezultat u Daharu i tu je nesto kratko cekala , do pola sata.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako ce I da urade...

Testiranje u sopstvenoj organizaciji,pa se nadamo najboljem kao I svi ostali...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kada bi pocelo da se ulazi u egipat sa potvrdom o vakcinaciji?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

nenka,

agencija je rekla da oni ne organizuju I to je manji problem...sta ako test bude pozitivan I u tom slucaju se ostaje u karantinu o svom trosku…:neznam:

Cerka je sa deckom  trenutno u Hurgadi,i agencija tvrdi da im je sve to receno...pre bi da se testiraju u Srbiji po povratku da nebude iznenadjenja.

Sta kaze wayout na tu temu?

 

Ja sam za povratak iz Hurgade imala potvrdu o vakcinaciji, sin mladji od 12 godina, ne treba mu nista. Cerka je starija i njoj treba za povratak u Srbiju ili pcr uradjen u Hurgadi ili da ide u izolaciju u Srbiji. U Hurgadi se radi pcr da bi mogli da udjete u Srbiju, a Vi mozete i u Srbiji da uradite pcr za 9000. Ako za povratak iz Hurgade pcr bude pozitivan, ne ostajete u hotelu u karantinu vec se vracate svojim letom kuci. Samo ako je pcr bio pozitivan pri ulasku u Egipat, onda ste u hotelu u karantinu i ne pustaju Vas da se vratite kuci dok god test ne bude negativan i ako Vam je aranzman istekao i propustate svoj let. Sve to nema smisla vec je samo birokratija . Iz nase agencije nam je objasnjena ova situacija. Kada se testirate na aerodromu pri ulasku u Egipat, rezultati se unose u njihov sistem , a kad izlazite iz Egipta, ne unose se, jer ste se testirali zbog povratka u svoju zemlju

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce da potvrdjeno zarazenu osobu pustaju u avion? Cuvaju svoj biznis kad putnici ulaze, samo negativni a kad odlaze kuci mogu i sugavi. Meni je  to neverovatno i definitivno me Egipat opet videti nece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nije potvrđeno zaražena ako je PCR pozitivna... Da ne bude zabune... 

 

Drugari, kad u aranzmanu stoji 12 dana 10 noci jel to znaci da se iz Srbije krece u 18h za Hurgadu pa se kao gubi taj prvi dan?? A kad pise 11 dana 10 noci to znaci da se krece u 05i30h iz BG??

Kad je aranžman 12 dana 10 noći znači da letite u 6.30 ujutru tako da koristite cep taj prvi i ceo podlednji dan i onda noću u 2 letite nazad. Let sa er Srbijom znači da krećete. U Hurgadu popodne (mada ne uvek), stižete tamo na noćenje i to je opcija 11 dana,10 noći. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne bude zabune ovde nije rec o pouzdanosti testa i nije ovaj forum mesto gde o tome treba da se pise a jeste nebrojeno puta. Ako neko dobije pozitivan test jer se testirao ustede radi u Hurgadi i ako je takvoj osobi dopusteno da udje u avion to je za mene ravno zlocinu. Takvo nesto je nemoguce bilo gde u svetu. Pozitivan test ne moze da znaci nista drugo nego da je osoba zarazena. Da test nema smisla ne bi ga ni trazili za ulazak u Egipat, negativan.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte se plasiti, svi ce, ako vec nisu, biti revakcinisani pa nece  ni raditi PCR test u povratku. Ja cim uzmem 3000 din odmah kupujem dolare i pravac ambasada po vizu :D.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj neko je zaražen sa pozitivnim testom ili bez ikakvog testa, ako će ovde biti testiranje ili izolacija, tako da vam je svejedno... A pošto je poznato da je taj test netačan i nepouzdan, dalje zaključite sami. I mislim da je to za drugu temu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Taj neko je zaražen sa pozitivnim testom ili bez ikakvog testa, ako će ovde biti testiranje ili izolacija, tako da vam je svejedno... A pošto je poznato da je taj test netačan i nepouzdan, dalje zaključite sami. I mislim da je to za drugu temu...

Nije za drugu temu jer je ovo aktuelna vest da pozitivno testiranima u Hurgadi se dozvoljava ulaz u avion. Do sad sam citala da ce takvima biti onemoguceno ukrcavanje i da ce o svom trosku morati da borave u Egiptu do dobijanja negativnog testa.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka