skituljko1979

Egipat 2021- uslovi za ulazak PCR testovi i vakcine

296 poruka u ovoj temi

 

Sta mislite,hoce li mozda moci da potvrdom o  vakcinaciji,a  bez pcr testa?

Taso1709

Za sada mora PCR, ili u Srbiji da uradis dva dana pred polazak (9000din) ili po sletanju u Hurgadu (25e), ceka se rezultat do 24h. Za to vreme si u obavezi da budes u sobi. To je info danas iz Wayouta. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Zar nije 30 $ili 25 €  za test na aerodromu ili je poskupelo? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MarkoToro

Je l bio velik broj ljudi koji su se testirali u Egiptu? A i dalje ne znamo šta se događa ( ne daj Bože) u slučaju pozitivnog rezultata tamo?

Lep provod želim u svakom slučaju!

Vesna86, da li je info za vizu pouzdana? Ja se baš nadala da će zadržati dosadašnju odluku, šteta..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Info za vizu i PCR sam dobila u egipatskoj ambasadi u Bg. Tako da verujem da je pouzdano.  Mi ćemo se najverovatnije testirati u Srbiji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas je bilo 7 iz aviona koji smo se testirali i sve bude gotovo za 5 min. ili manje. Ne vidim poentu testiranju u Srbiji (ako idete AirCairom može se u avion bez testa). A razliku para potrošite ovde na neki kul izlet. Test je 30$ ovde. 

Sad je Ramazan i ljudi služe sve isto kao i pre. 

Ako je test pozitivan. Ostajete u sobi sve vreme. Donose vam obroke i ostanete još 7 dana plus doplata 50€ za promenu datuma leta. (Tako je bar u WayOut-u). 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zanima me ako je rezultat tamo pozitivan koliko se ostaje u Egiptu, tj kada se radi ponovni testiranje kako bi se utvrdio negativan rezultat? 

I jel se tada doplacuje smestaj ili samo avio karta?

Takodje, da li ste bukavlno sve vreme u sobi ili postoji neki izolovani deo hotela sa izolovanom plazom gde je moguce kretanje sa maskom? 

 

Hvala.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su samo rekli da se ostane u sobi bez izlaska. Ne znam kako to kontrolišu ali valjda mogu da zovu tel. u sobi. I da, samo se plaća doplata za avion. Nisu nam rekli ništa o doplati za hotel niti o drugom testu. Pitajte u agenciji, oni to moraju znati. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ova viza me ne nervira toliko koliko mi smeta cena pcr-a kod nas, koju moramo da platimo iako  smo vakcinisani

Mora pcr, bez obzira na vakcinaciju!? 

Postoje li sanse da to promene? Mislim, red bi bio....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sad, mora PCR, bez obzira na vakcinu. Trenutno su kao u pregovorima sa Egiptom i Turskom oko toga, pa očekuju da se dogovore do kraja maja (potraži članak na internetu, Seničić je pričao).

Prvi put idem u Egipat, nakon dve godine bezuspešnih pokušaja. :D Hotel Sindbad, pa ćemo da vidimo.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se nadam da neće promeniti, mlađi vakcinisani se masovno razboljevaju, stariji umiru.... Nešto mi je nelogično da takve puštaju tek tako... A pritom je i od pcra dobra zarada, ko lud to da ispusti... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mora pcr, bez obzira na vakcinaciju!? 

Postoje li sanse da to promene? Mislim, red bi bio....

 

Pritom, i vakcinisani mogu da se i zaraze i prenesu dalje...

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo veća zarada je da se pusti turista da uđe i troši, nego da ga oteraju od Egipta PCR testom. 

Obavezan PCR je čisto medicinsko pitanje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka