Smith

Solymar Soma Beach 4*

160 poruka u ovoj temi

Cao Vesna,

Vidim da si u tom hotelu pa mogu li prvi utisci, par zanimljivih slika.

Ja sam ih kontaktirao da mi posalju mapu ali kazu da je jos nemaju. Interesuje me da li je glavni restoran kontra od plaze, kod ulaza i kakva je mogucnost da se uzmu prizemne sobe na sredini ispred bazena? Ne znam koje sobe zakupljuje Wayout.

Da li su teski za dogovor oko polozaja soba? Mailom su mi odgovorili da se javim jedno 7 dana pred put ali sve zavisi od zakupa soba preko agencije.

Ja rezervisao za septembar, na kraju veliko drustvo, roditelji moji, zeninini, od prijatelja, haos. Pa bi da ih smestim na lokacijsko dobro mesto da su blizu restorana i plaze. Ako je glavni restoran na ulazu onda je svejedno, kapiram da je najbolja sredina. 

Hvala

Solymar.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MJare au druze, pa kako ces se odmoriti ? :):):) Ostavi ti njih sve u Solymar-u, a ti menjaj i idi u Sheraton, sto je mnogo, mnogo je, hahaha :) 

Vesnu sprzilo sunce, ono sto sam video danas od slika koje mi je slala jako mi se dojmilo, ali javice se vec ona sa konkretnim info i odgovorima.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma pusti, uvalise se jedan po jedan. Prvog pustio svi navalili, znas kako to ide.

Nego i informacija o internetu, jer pokriva restoran, sobe ili samo recepcija. I koliko kosta u hotelu? Dete nece da jede bez youtube kids

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelepo je, sve novo! Extra. Mene ti tusevi nerviraju, u cwr isto, imam utisak da pesak sperem sa sebe tek kada dodjem u Srb. Ali ako su samo to “nedostaci” onda super, pravi pogodak!! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato i kažem.... To su sitnice. Pitala sam da ima soba sa drugom vrstom tuša, odgovor je ne. U svim sobama su isti. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike su predivne. Uzivajte :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike su super, jedino bi lezaljke na plazi mogle biti bolje i fali zastita od vetra.

Izmenjeno (lalex)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuuuu Vesna, svaka cast na opisu i slikama!!!! To je to, nista me drugo ne zanima.

Sve je lepo i sto je najvaznije, nema guzve!

Koliko sam skapirao, tu nema neki blizu koralni grebencic sa sarenim ribicama?!

Hvala

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna hvala na slikama i opisu. Ja putujem 26.6. tamo i video sam na bookingu da ima ocenu 9.3 kao i da svi napominju kako je vrhunski jer je nov, što je realno za Eg najbitnija stavka. Neki hoteli poput Continentala i Ex Hiltona imaju 5* a realno su u baš katastrofa stanju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nobody21000 plus zaposleni se Jos nisu ukljucili u komentarisanje na bukingu ili TA i nisu dovoljno ljudi “naterali” da pisu pozitivne komentare. Znaci, ono sto se sada vidi na tim sajtovima plus Vesna je realno!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem 15.06 pa javljam ako vas nesto bude zanimalo. Za tuseve bas smor, obzirom da idem sa troje male dece, ali preziveli smo i u CWR prosle god, pa cemo i ovo, ako je to jedina mana. Plazu znam, sobe nove, klopa kazu odlicna, sve ide u prilog tome da ga ove godine ne treba propustiti :D

Za sobe  sam im pisala, pisu potrudice se i sve zavisi od raspolozivosti hotela(svi znamo da je prazan:rolleyes:

Za internet ovi koji su bili kazu da ima svuda osim u sobama koliko sam shvatila. Karticu cu i onako dopuniti na aerodromu,  sjajan domet (mreza WE) ima u Soma Bay-u i povoljniji su od drugih bili,bar prosle godine. 

Jel ima jos nekoga ko ide 15.06? 

E da da rekose mi u hotelu ne mora da se ceka rezultat pcr testa u sobi 

❤️

 

Izmenjeno (vukiuki)
greska u kucanju
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vukiuki koja je to mreža WE?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka