Angie03

Sahl Hasheesh hoteli

24 poruke u ovoj temi

#Maštalica Fourt Arabesque sam iz nekog razloga stalno zaobilazila, a sada sam pretražila forum i pogledala vlogove na yt-u i mogu Vam reći da sam u opasnoj dilemi. Pritom je jača polovina oduševljena zelenilom oko hotela i snimcima ispod vode.

Pošto ste Vi bili, da li biste mogli da mi kažete samo da li je potrebna obuća za ulaz u more, kao i kakva je hrana (da li je raznovrsna, ili je stalno ista)?

Izvinite ako sam dosadna. :)

#Seagull Hvala puno. Ako se odlučimo za Piramisu kod njih ću rezervisati. :)

P.S. Da mi nije ovog sajta ko zna gde bih ja završila. Ništa korisnije skoro nisam našla na internetu. :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije Vam potrebna obuća za ulaz u more. Vrt je zaista predivan, podvodni svet takođe. Prošle godine kad smo bili hotel je bio prazan, ne više od 10 posto popunjenosti. Nama je hrana bila vrlo ukusna, smenjivala su se jela, ali nije bio prevelik izbor. Štoje hotek bio puniji bilo je i većeg izbora. Kuhinja je ok, nema začina, podseća na austrougarsko kuvanje. Ponavljamo isti hotel i ove godine. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

#Buki.bu Hvala puno. Preko koje agencije predlažete da putujemo? Gledala sam na 1A.

Oduševljena sam vilama u sklopu hotela, ali su preskupe. Kad posatnemo milijoneri nećemo ih izbeći. :D

A dok ne postanemo me zanima koje sobe nam predlažete? Šta da tražimo na recepciji? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko probao da iznajmi bicikle? Kako to funkcionise? Sad kad nije vise vruce, to mi je zanimljivije nego auto ali se bojim da je cena slicna.
Uplatili smo Pyramisu ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda će nekom značiti moje poređenje Pyramise i Forta (u Pyramisi smo bili 2019. u Fortu ove godine)

Što se hotela tiče (a u to ubrajam čistoću, recepciju, sobe) Fort je definitivno bolji.

Noviji je i sređeniji.

Restoran mi je isti i tamo i ovamo, opet je možda higijena bolja u Fortu.

Što se plaže tiče, tu Pyramisa vodi sa bojom mora (tirkiznija je), ali Fort ima zaista ogromnu i sređeniju plažu.

Animatori su dosadniji u Fortu i tamo nam je generalno bila veća gužva.

U Pyramisi je bilo dosta animacija za decu (u Fortu ih je znatno manje, možda jer nema aqua park) ali je zato "noćni" život u Fortu idealan.

Restorani u sklopu Forta su super i muzika uživo, uz samo more, je pravo osveženje.

U Fortu nemate gde da šetate, pa i tu Pyramisa ima još jedan poen od mene.

Kada se sve sabere, ipak sam više za Fort.

Ako imate nekih pitanja - tu sam da odgovorim.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

поштовање свима.
поставио бих пар питања у вези хотела  Pyramisa Sahl
Hasheesh.
да кренем од почетка :
наиме нама ће ово бити први пут у Египту, мада смо до сада били више пута у Тунису, тако да нам није тотално страна та нова дестинација, ако могу уопште да се пореде Тунис и Египат (ако ништа друго, оно барем због климе).
што се тиче интернета, да ли је покривеност и сам сигнал у хотелу ок ? 
чули смо да постоје неке интернет картице које неко купује на аеродрому, а опет неко каже не на аеродрому ! где то набавити, пошто водимо са собом једног пубертетлију који је практично зависник од интернета и коју картицу купити да не зафали момку, а да се и ми огребемо за који гигабајт ?!
што се хране тиче нисмо неки кицоши, али и није да волимо неке претеране зачине, поготово ако их до сада нисмо пробали ! шта јести и где ? видим да има пар неких ресторана !
што се тиче соба ако постоји могућност да се бира (у Тунису постоји могућност и хотел да мењаш) шта да бирамо и где, иако и ту нисмо неки посебни, односно не одмарамо поподне, него смо цео дан напољу ? да ли може да се тражи соба са погледом на аква парк ?
да ли напојнице од 50 центи или 1 еуро завршавају посао са собарима ?
да ли у хотелу постоји продавница и шта конкретно може да се купи (лопта, маска, да не вучемо од куће) ?
тај аква парк, да ли ради нормално целодневно или постоји неко радно време и нека правила која морају да се поштују ?
екскурзије, које и где, шта треба видети и пробати обавезно, а шта је сувишно, да не кажем без везе ? нисмо у фазону гледања пирамида у току летовања, то ћемо оставити за неки јануар, али та роњења и нешто слично, шта има и шта препоручујете ?
наравно занима нас и то преко које агенције сте ишли и шта саветујете, на чега да се обрати пажња ? видим да га ради пар агенција, цене су ту негде једна до друге, нека мања, нека већа, шта ви кажете и предлажете ?
ето дадох тему за неки есеј, па ко воли и има времена, нека изволи, свака реченица нам је добродошла.
поздрав свима и хвала унапред !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate posebnu temu o ovom hotelu:

Mnogo je pitanja, :huh: a članove verovatno mrzi da ponovo pišu o nečemu o čemu su već detaljno pisali na ovoj temi. :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

свака част на одговору, веома темељно, онако како сам и очекивао !
искрено нисам знао да постоји посебна тема за хотел, јер сам прво наишао на ову, али ћу и ту свакако подробно исчитати. 
још једном се захваљујем, срдачан поздрав.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898022
    Ukupno poruka