nana

SOLUN

720 poruka u ovoj temi

Pa nije bilo bas 40 stepeni ili ja nisam osetila.  U Tsimiski ulici je uvek hladovina a ima i klupa. Ja sam setala tokom celog dana, svuda ima hladovine.

Izmenjeno (vrtlarka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako nam se zadesilo ove godine,ali stvarno se divim ljudima koji tamo žive celo leto :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ciel, Boheme ili Shark?

Pucajte :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boheme al za kafu, koktel etc

idi do TGI Fridays i naruci rebro u viski, 20e je ali brate ukus i golemina opravda novac

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

STEALTH, kad ideš?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

STEALTH, kad ideš?

 

Cak sada vidim ovo...
Sada verovatno, u subotu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

26okt Sv.Dimitrija Solunski

 

77155F2D-28A7-41C3-963E-0620B5EB2190.png

C4FD2118-487B-4B15-A9A2-6B319B353BE1.png

btw  bio sam i u ponedeljku  jer poceo je mid season sale ali nista spektakularno ali nadje se po nesta

Izmenjeno (123456789deset)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima. Putujem u Solun za 1. maj preko Alta Maree. Kakvo vreme mogu da očekujem? :) Sem toga, trećeg dana je planirana poseta tržnom centru Kosmos, ali ja bih taj dan iskoristio za obilazak grada. Koji busevi vode od centra do tog tržnog centra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima. Putujem u Solun za 1. maj preko Alta Maree. Kakvo vreme mogu da očekujem? :) Sem toga, trećeg dana je planirana poseta tržnom centru Kosmos, ali ja bih taj dan iskoristio za obilazak grada. Koji busevi vode od centra do tog tržnog centra?

Pa bice promenljivo oblacno sa kratkotrajnim pljuskovima, ponegde jak vetar sa udarima do 60 km/h. :hahaha: salimo se malo...to za vreme ti ama bas niko ne moze reci, znaci moze bit' sunca al ne mora da znaci. Moze da bude hladno i konstantna kisa, tmurno, da ti se ne izlazi iz sobe a moze biti tako toplo da ce ceo Solun otici po plazama Halkidikija da se kupa. A opet moze biti sunce ali prijatno, lepo za setnju ili oblacno a toplo i isto lepo za setnju. U svakom slucaju jedino ti ostaje da se nadas najboljem. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Zdravo svima. Putujem u Solun za 1. maj preko Alta Maree. Kakvo vreme mogu da očekujem? :) Sem toga, trećeg dana je planirana poseta tržnom centru Kosmos, ali ja bih taj dan iskoristio za obilazak grada. Koji busevi vode od centra do tog tržnog centra?

zdravo

cini mi se da nema direktna linija od centra do cosmo, moraces od ignatije do vulgari pa onda od tamo ka cosmo sa autobus br 36

sanse su veliki da bide lepo vreme ali maj zna biti dosta promenliv

6F5604F9-174A-4DB7-A94F-14885DD9E8E3.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grad kog obavezno treba posetiti. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odličan film! Veoma interesantan prikaz najvažnijih delova Soluna uz zanimljivu priču autora @MilanL.

Bravo! 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo! Tako profesionalno uradjeno. Puno sadrzaja sa divnom pricom. Sa ovim videom odveli ste me u Solun, osetila sam solunsko sunce i miris Egeja. Nisam skoro odgledala tako dobar video zapis.

Nadam se da cete svoje utiske i videa podeliti sa nama, grehota je ne videti ih.

Hvala da divnom videu.

 

Izmenjeno (seagull)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka