dujaspasa

Pogled na Solun

8 poruka u ovoj temi

Grad kog obavezno treba posetiti. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odličan film! Veoma interesantan prikaz najvažnijih delova Soluna uz zanimljivu priču autora @MilanL.

Bravo! 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Bravo! Tako profesionalno uradjeno. Puno sadrzaja sa divnom pricom. Sa ovim videom odveli ste me u Solun, osetila sam solunsko sunce i miris Egeja. Nisam skoro odgledala tako dobar video zapis.

Nadam se da cete svoje utiske i videa podeliti sa nama, grehota je ne videti ih.

Hvala da divnom videu.

Izmenjeno (seagull)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je da Vam se dopada

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divno, sadržajno, obuhvaćeno najvažnije, a i mene ste odveli u ovaj divni grad kome se uvek radujem..nadamo se da se ova pošast stiša malo i omogući nam da ponovo uživamo na onom divnom šetalištu pored mora u Solunu

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MilanL

Vidim da ste novi član, dobrodosli i osecajte se prijatno:)

Hvala sto ste podelili sa nama ovaj odlicno spakovan snimak, muzika, prijatan glas i lepo ispricana prica. A kadrovi samo jos vise bude zelju da  odemo konacno opet u tu Grcku. 

Ja ne umem ni da izbrojim koliko puta sam prosla pored Soluna, ne znam zasto ali nikada nisam imala zelju da ga posetim. Eeeee vidim da sam gresila, Rotonda me posebno zaintrigirala, a tek kad sam cula da spominjete  Galerija i Kabire! Kabirski kult je bio rasprostranjen na Limnosu gde sam letovala jedne godine i posetila arheoloske ostatke svetilista  Kavirio, a kad smo kod Galerija tu je nasa Felix Romulijana, pa bi bilo lepo obilaskom Rotonde da povezem sve te  moje putnicke niti... i  konacno, doooobro  da protrljam onaj palac :D

A iskreno, nisam imala pojma da je Sinan "kriv" za Belu kulu

No, htedoh reci ima se sta nauciti i  saznati iz snimka...bilo bi lepo ako imate materijala sa nekih drugih putovanja da ih podelite sa nama.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na dobrodošlici. Koliko sam shvatio vi ste ovde kao jedna porodica, koju spaja  ljubav prema putovanjima... otkrivanje novih destinacija i podela iskustva. Ja imam još dosta putopisnih eseja u formi filmskih reportaža. Još se ovde ne snalazim najbolje, ali cu se potruditi da , kada nađem vremena, postavim još neke filmiće. Veliki pozdrav ljubiteljima putovanja.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26548
    Ukupno tema
    889173
    Ukupno poruka