dujaspasa

Putem kojim je oteklo Panonsko more-Djerdap

27 poruka u ovoj temi

Poslednja priča je prelepa, likovi kao iz romana:), Hironov crtez upotpunjuje dozivljaj.

A za sve Svetlane i Goce duboko postovanje i velika zahvalnost! :klap:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno !:cvetic:

Lep  prikaz  krstarenja uz obilje zanimljivih detalja koje  prate recni put.  Lepa i pitka prica  prosirena i obilascima na kopnu definivno intrigira i zove na obilazak onih koji nisu obisli ta kraj. :rolleyes: 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @Teogonijai @ljerka

Pokušavam da vam opišem moje utiske iz ovog dela naše zemlje. Jako puno lepih i veoma značajnih mesta smo videli, ali se plašim da malo ne dosadim opširnim pisanjem. Ali, šta je tu je! Tek smo došli do Kladova, a treba pisati i o putu za Beograd koji je bio prepun dogadjaja i istorije. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lep opis Kladova :):)
I na nas je ostavio vrlo pozitivan utisak. Očekivali smo neko zapušteno mesto a ispostavilo se sasvim suprotno! Mislim da ćemo ponoviti putovanje do Kladova neke od idućih godina.

A sećam se, jedno veče, pešačimo i skrenemo bzvz levo kad ono ulica - pešačka zona!
To je bilo najveće iznenađenje. Puna ljudi i restorana, Što bi moj prijatelj rekao: čovek na čoveci. Mi se uopšte nismo raspitali o mestu, samo smo rezervisali smeštaj i otišli.

Jedino pijacu nismo našli. I dalje ne znam gde se nalazi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka