bisi65

ALBANIJA-smeštaj,cene,plaže

82 poruke u ovoj temi

Svima veliki pozdrav,

ako nije u suprotnosti sa pravilima foruma, napišite nam gde ste odseli (kontakt, cena), da li ste zadovoljni smeštajem, plažom, uslugom. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala 10,to je ono što se meni sviđa, čista voda stene znači može da se roni, ali izgleda da nije praktično za dete od 8 g kad se uđe u vodu nema plićaka odmah dubina.Čini mi se da je plaža Qeparo blizu, da li se plaća parking,suncobran, ima li pristupačnijih plaža u okolini.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Qeparo je jako blizo, parking se neplaca sto se tice suncobran i lezalice to izgleda u Alb svuda se placa al zatoa mozes postaviti svoj inventar :smajl:

od hotela i Borsh se vidi tako da nije ti daleko mozes i tamo, za Himare vec sam pisao

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sa bookinga  Stone Beach, Qeparo

17 noćenja, 2 odrasla, 1 dete
US$2.778
Cena US$2.778
uključuje takse i naknade
 
NEKA HVALA, IMA LI ŠTA JEFTINIJE ILI ĆU I OVE GODINE LETOVATI  U SOPOTU
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ohooo 17 nocenja 

kom periodu planirate boravak?

pocetka juni za 7 nocenja 300e a pre dve nedelje bilo 250

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelju,

ja kad idem na letovnje 5 dana mi treba da se adaptiram, pa onda 10 dana je ono pravo. Ne treba mi gužva, ni blizina pekare prodavnice, neka more bude u blizini i neka ap. ima sve što je potrebno naravno uređeno dvorište i to je to. Idem uglavnom od 15.07 do 01.08. Nikako ispod 15 dana,  .Može li se to naći. NEĆU hotel,suncibran ležaljku i beskonačnu peščanu plažu

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žena je dala zeleno svetlo . Idemo u Ksamil kod Miri Tatjane 25 e noć u julu. Prijateljima u   GR poklanjam prošlogodišnju rezervaciju od 130 e. Tatjana nije tražila rezervaciju

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U temi su "plaze". Imam molbu za one koji su bili.

Idem u Sarandu 12. juna i treba mi pobrojano samo 5 plaza sa normalnim prilazom i mogucnoscu da se postavi sopstveni suncobran!

Znaci normalna prilaz znaci da se moze doci kolima i da je moguce naci makar malo prostora za sopstveni suncobran i stolice?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili 5 dana u Ksamilu u septembru (8-13) 2018-e. Obisli smo sve plaze u Ksamilu i okolini i jedina koja ima to-prilaz kolima, mesta za svoj mobilijar i cak prirodnu hladovinu je Gjiri i Hartes plaza. Tu ima i restoran. Imaju postavljeni pontoni sa kojih se moze skakati. I ako vec dodjete tu, nemojte propustiti restoran The Mussel House na jezeru prekoputa. Divno mesto! Bas za Sarandu neka Vam pomogne neko drugi. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoci Biserka! Stvarno vrede!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, da li je neko bio u hotelu Mucobega, da kaze utiske... Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko koliko su pedaline i oni vodeni skuteri u Ksamilu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i prvih utisaka, ne znam kako neki pricaju, ne ovde na forumu, da su putevi losi, mene odusevili, cak i magistralni siroki kao i sam kvalitet asfalta. Sto se Sarande tice prelep gradic, mada nije ni gradic, nije skup, maltene kao kod nas, za oko 10% jeftinije u restoranima. Grad ima i luksuznih hotela sa 5* ako i to neko zainteresuje. Plazu u Sarandi zaobidjite, i bolje da imate smestaj na nekoj lepoj, kao mi Mucobega hotel, oko 2,5 km od grada, sa besplatnim lezajkama itd, a ovako biste inace " morali" svaki dana da idete na drugu. U okolini su Butrint arheolosko nalaziste, kao i dvorac Lekursi blize Sarandi. O ljubaznosti domacina da i ne pricam, engleski u hotelima i restoranima lepo pricaju, etonelih prvih utisaka

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Mi nemamo lezaljke od hotela, ali planiramo da obilazimo plaze na izlazu iz S.i u Ksamilu, neke cemo brodicem. Nasla sma i neku u gradu za prvi dan, da ne bismo isli daleko.

Gde planirate jos da odete? Ako vidite cene za brodice, izlete, javite!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka