Bonbonica

Alanja ,opšta tema

2 poruke u ovoj temi

I Alanja zasluzuje svoju temu u kojoj mozete da pisete o vasem putovanju i dozivljaju iste,ali i da se informisete o bilo cemu sto vas zanima o njoj.

Evo ja cu da pocnem sa jednim pitanjem o Kleopatra plazi .Tek skoro sam prvi put videla da na ulasku u more ima nekakve ploce (?!) pa bih zamolila ljude koji su bili da mi detaljno objasne to.Kolike su,kakve,gde se nalaze,da li ima jezeva po njima :D i sve ostalo sto mislite da je bitno.

Alanja mi je prvi izbor u Turskoj zbog samog mesta koje je,kako sam videla po netu,prelepo,kao i dve plaze a pogotovo Kleopatra koja je,izgleda,dosta sira i lepsa od ove druge.Smatrala sam da je pescana skroz ,i pri ulasku u more.Bas sam se neprijatno iznenadila kad sam procitala o plocama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

imaju u plicaku velike kamene ploce, koliko sam ja video celom duzinom kleopatrine plaze. u kombinaciji sa talasima kojih ima stalno poprilicno je neprijatno brckanje u plicaku- klizavo i zgodno za polomiti noge =) definitivno nije plaza za neplivace

plaza kao plaza je extra, ogromna i siroka, mesta koliko hoces. voda je topla i cista. nema jezeva. i sto je veliki plus nema nikakvih buba ili komaraca. 

alanja je prelepa. veliki grad, ima dosta toga da se vidi. turci su preljubazni, cene nize nego kod nas.

e da, vrucina je paklena - na granici izdrzljivosti =)

IMG_20200718_163241.jpg

IMG_20200720_121112.jpg

IMG_20200720_121924.jpg

Izmenjeno (loshmi123)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka