SOPHIE71

Leto u Turskoj

67 poruka u ovoj temi

Gledali smo preko Fibule i preko Eurojeta.. videcemo, ni mi nismo jos uplatili... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/5/2014 at 14:39, nshedonist je rekao/la:

Turska, posle 5 godina, ponovo. Naime, 2009.g. smo bili na Kubi, a poslednih 4 godine u Egiptu u Hurgadi. Ovoga puta ćemo biti u regiji Alanje, tačnije 20.-tak km zapadno od Alanje u mestu Avsallar, hotel Arabella world. Poslednji put smo u Turskoj bili davne 2009.godine, u Kemeru i bili smo vrlo zadovoljni. Nadam se na će nam i sada biti tako dobro. Da li je neko od forumaša bio u hotelu Arabella world, bilo bi lepo da napiše utiske. O samom hotelu ne postoji tema. Kada se vratimo mi ćemo ostaviti svoje utiske.

Mozes li da napises nesto o hotelu Arabella world i koliko je udaljen od plaze? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@djuboje

Hotel se ne nalazi na samoj plaži. Naime, hotel je u takozvanoj drugoj liniji. Prvo ide plaža, zatim hoteli na plaži, pa magistrala, pa hoteli u drugoj liniji. Hoteli u drugoj liniji imaju tunele ispod magistrale do svojih plaža. Kada se tunelom prođe ispod magistale, izađete na lokalnu slabo prometnu ulicu, kojim se vrši dostava do hotela na plaži. Tom ulicom se u pravcu Antalije prošeta do naše plaže nekih 300 metara. Ovu činjenicu smo znali i pre nego što smo uplatili ovaj hotel i mogu reći, da to uopšte nije bio problem, niti je to daleka razdaljina. Kasnije smo koristili i drugi bliži i brzi način odlaska do plaže. Naime, išli smo pešačkom stazom uporedo sa magistralom do hotela Antik i onda kroz njegov tunel dolazili do naše plaže, koja je susedna plaža sa plažom tog hotela.

http://wikimapia.org/#lang=en&lat=36.613883&lon=31.775712&z=18&m=b

Kada otvorite link videćete u donjem desnom uglu hotel Arabella world, a u gornjem levom uglu hotel Antik, odmah iza plaže hotela Antik je plaža hotela Arabella world. Udaljenost od 300 metara i nije neka udaljenost posebno jer na samoj plaži imate šank hotela gde vam u all inclusive uslugu spada sve (sokovi, voda, kafa, čaj,...) osim piva i stranih alkoholnih pića. Takođe, pored šanka imate i restoran na samoj plaži gde možete čak i ručati (pljeskavice u lepinji, pomfrit, neke njihove pite, što takođe spada u all inclusive uslugu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informacijama!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@djuboje

Nema potrebe za zahvaljivanjem. Bilo mi je zadovoljstvo da pomognem. Uostalom smisao ovog foruma jeste da medjusobno razmenimo iskustva i utiske sa putovanja.

Nego. Kasno sam shvatio da ste novi na forumu, pa se verovatno iz tog razloga još uvek ne snalazite nabolje prilikom surfovanja po forumu.

Mi smo još 2014.godine, odmah nakon povratka sa letovanja ostavili detaljne utiske o hotelu Arabela Word i to u 3 posta na temi Hoteli u Alanji. Ali budući da u oblasti Alanje ima zaista mnogo hotela ti postovi su sada na strani 3 ove teme.

Kako ste tražili i utiske o hotelu, da se ne bi ponavljao, a da se vi ne bi mučili sa snalaženjem po forumu, ostavići vam link, a kada budete isti otvorili odmah ćete imati te postove otvorene.

http://www.putovanja.info/forum/topic/25954-arabella-world-4/

Pozdrav od NShedonist

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mi se čini ili je od kad je Argus prestao da radi Tursku vrtoglavo opao broj naših turista tj. cene za Tursku su znatno otišle gore?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi,

Nov sam ovde, razgledam Tursku kao jedinu opciju za letovanje. Čitajući razne utiske shvatio sam da su Česme najbolje na šta se može otići. Razmiljajući da mi je to prevelik zalogaj i vožnja, najviše i zbog trenutne situacije, za oko mi je zapao Akčaj, koji je pre Sarimsaklija, a deluje možda kao interesantnija opcija od njega. Po google mapama sam video da ima više raznih plaža u okolini koje bi možda zamenile gradsku. Da li neko ima neka iskustva vezana za ovo mestašce. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901715
    Ukupno poruka