SOPHIE71

Leto u Turskoj

67 poruka u ovoj temi

prosle godine smo bili u delphin delux-u.Posto nam je ove godine budzet manji (a i klinac koji je prosle godine imao 12 god.i placao samo kartu ima punih 13 tako da ove godine za njega moramo placati punu cenu ili kao treca osoba)moramo izabrati nesto drugo.u uzi izbor smo stavli

PEMAR BEACH RESORT-side

MAJESTY MIRAGE-kemer

MAXIM DE LUX

 

Ko ima iskustva sa ovim hotelima neka nam pomogne oko izbora.

p.s.sto se tice agencija sta mi savetujete izmedu matico i big blue travel(oni mi deluju najpovoljnije)?

 

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da kazem da sam cula lose stvari za Big blue,pa je bolje zaobidjite. A Matico bi trebalo da je ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji god od navedenih hotela da izaberete, necete pogresiti,sto se agencije tice, ja preferirem Matico. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo u slicnoj situaciji.

Prosle godine bili u Delfin botaniku i tesko da cemo poslije "Delfin" hotela naci nesto sa takvim ugodjajem. Na zalost ne mogu ti pomoci pri odabiru pomenutih hotela ,jer nisam bila niti u jednom od njih.

Mi smo ove godine odlucili ici u Kemer , a posto je budjet manji , mislimo se izmedju

  • Rose residence beach rsort i
  • Zena resort hotel

licno preferiram prvi zbog blizine centra Kemera , ali nismo sigurni kakav je to hotel.

Ako neko zna nesto vise o ova dva hotela , molim p o m o c !

hvala svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju smo izabrali Big blue pa sta bude! Hotel "Amelia beach resort" Citala sam iskustva na holidaycheck.com uglavnom pozitivna sto se hotela tice,a za agenciju ne smem da razmisljam o losim stvarima.Uplatili smo 1 juli.Ima li nekog ,slucajno,ko ce tamo u tom periodu.Svima koji su neodlucni oko izbora hotela savetujem da pogledaju Ameliu daju besplatno 2 deteta do 14 god(znaci placa se samo 160 eura za let).Imaju lepe tobogane mini klub village sala za video igrice(play station i ostalo) sto se mojim klincima jako dopalo gledajuci njihov sajt.Javite mi ako se neko odluci ili ako je neko vec bio volela bih da cujem vasa iskustva!ove slicice su od prosle god.iz Delphin de lux-a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za SOPHIE71: Napisi malo utiske o hotelu Delphin palace de lux u kom si bila prosle godine. Preko koje agencije ste isli, kakav je hotel odnos cena/kvalitet koji pruza, kakvo je more, bazeni hrana, klima (posto vodimo klinca od godinu dana)...

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nacionale,hotel je stvarno de luxe.Ja imam dvoje dece i sa njima smo proputovali dosta (od tenerifa,dominikane,egipta itd.)ali veruj mi njima nigde nije bilo lepse od Turske .upravo zbog toga se ove god.i vracamo tamo).Moji imaju 8 i 13 g.i nisam imala zahteve i ocekivanja koje ti najverovatnije sa bebom od god.dana imas,ali sam prosle godine ustanovila da je delphin de lux-e u stanju da zadovolji(max-malno)decu svih uzrasta.videla sam ,npr. da u restoranu ima kutak opremljen bas za bebe odmah na ulazu.tu mozes da im spremis papice jer imas robot i mikrotalasnu,cini mi se...Jedina mana mu je mozda plaza sljunak ali pre izlaza na plazu imas pescani deo gde su lezaljke i baldakini i delic pokriven tendom gde je bas fin pesak tu sam videla malene kako se igraju.More je diskretno kao i ostali deo mediterana.Hrana odlicna,raznolika sve sveze ukusno i obilno.

Kad je moj sin od 13 godina uvek nesto jeo(on koji jede toliko stvari da na prste jedne ruke mogu da se nabroji,ne jede nista od povrca)to ti je merilo kvaliteta hrane .Mi smo bili sredninom juna i ne slusaj one koji pricaju o veliko vlaznosti u vazduhu.Prava vlaga je samo na karibima,veruj mi,to sto u A lanji nazivaju vlagom nema veze....

Dakle,posto su moji poprilicno veliki njima je naj atrakcija bila acqua park i luna park sa panoramicnim tockom,bas je lepo....ne znam sta jos mogu da ti napisem da bih ti ga docarala ali ti kazem mi koji smo stvarno "eksperti" i hedonisti bili odusevljeni....a ,da, animatori su takode bili super iako je ceo animator-program na ruskom,nemackom i turskom a moja deca pricaju samo srpski i italijanski(u skoli uce engleski i spanski) bili su fascinirani organizacijom.Mladi se jednom prilikom zagubio i sam otisao na recepciju gde je nekako uspeo da se sporazume na pitao ih "where is my family"? i na engleskom im rekao broj sobe ,ljudi iz obezbedenja su s njim krenuli da nas traze .Inace isli smo sa Kontiki-jem i za njih takode sve moguce pohvale i komplimenti na poslovnosti.Jednom recju "letovanje uspelo 100%" moj savet bez ikakvih dvoumica i briga DELPHINNNNN!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru, samo sam sad shvatio da si ti bila u Delphin hotelu u Alanji, a ja sam mislio na onaj u Antaliji (oblast Lara), ali nema veza to su hoteli istog lanca tako da je verovatno usluga ista!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ono sto sam cula za Delphin Diva Premier i Palace je da su previse snob.Ima puno ruske eliite.Inace su extra.Vlasnici su svi u familiji.Gazdin mladi sin je u nasem bio menadzer i stalno je bio u hotelu.Simpatiska tip... cak je ucestvovao i u animatorskim zavrzlamama.Mozda je to sto je stalno bio prisutan razlog da je sve funkcionisalo do perfektnosti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SOPHIE71 ja sam prosle godine letovao u majesty mirage i hotel je zaista dobar. izvaredan hotel za malo para. neznam ko je bio tamo a da nije odusevljen. nisam mogao odoleti a da ne napisem o njemu direktno iz hotela. usluga, sobe, hrana, osoblje prijateljski nastrojeno bez onog da ocekuju da ih cascavate , sve je na dohvat ruke, lobi bar radi 00-24, u koje god doba dana da oglednite radi neki od restorana ili barova na plazi gde takodje imate hranu, peskire vam menjaju svaki dan, posteljinu svaki drugi,veliki niz sadrzaja kako u dnevnim tako i u vecernjim satima. za ovaj hotel vam nije potreban novcanik od ulaska na aerodrom do izlaska sa istog. sto se tice BIG BLUA, vidim neke neumesne komentare. e sada bih ja iste te pitao koju bi oni meni agenciju preporucili? i sta im to nije valjalo sa big bluom. ljudi cuju neke gluposti i onda sire neke glupe dezinformacije, plase ljude i sve ostalo. ako cemo na to gledati verujem da je taj vas matico mnogo "bolji" ! samo sto ja ni kod koga nego kod Big Blua nemam dobar opis hotela, cenovnik i ostalo. da nisu dobri prvi bi ih pljunuo u lice i rekao da su me zeznuli. sta ja trebam da pricam za odeon, filip ili neku a1 koji su prosle godine u poslednjem trenutku otkazali svoje letove jer nisu imali dovoljan broj putnika? jedini koji je imao let u septembru to je bio big blue. ljudi rade profesionalno svoj posao a pojedinci nek zadrze svoje glupe predrasude za sebe...pozdrav za sve vas a posebno za moju ex komsinicu miru ( daces mi taj popust i ove god pa makar se ja nezvao V ... ) hahaha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko informacije ili licna iskustva sa agencijom Big blue? Nadjoh ovu super ponudu, pomalo mi izgleda sumnjivo jer nije skupa.

http://www.bigblue.rs/hotel-i-ponuda/TURSKA/Alanja/TURKMEN_HOTEL/3*/1.1.SERVICE.23032010.1305.715.27071506301463656105/

U pitanju je hotel Turkmen.Bila bih vrlo zahvalna ako dobijem bilo kakav odgovor.

Pozdrav:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cula sam za agenciju, ali nisam letovala preko nje. Verujem da je dobra, jer sam videla da je na Pinku reklamiraju! :smajl: A Pink je cudo! :smajl:

Ne verujem da je nesto losa!

I ja sam uplatila Alanju, ali preko 1A travel-a. Imaju dosta ponuda za Tursku, Evo ti link, ako hoced da pogledas:www.1atravel.rs

Kada gledas hotele, gledaj da budu pored Kleopatrine plaze, tako su barem mene savetovali! :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju smo izabrali Big blue pa sta bude! Hotel "Amelia beach resort" Citala sam iskustva na holidaycheck.com uglavnom pozitivna sto se hotela tice,a za agenciju ne smem da razmisljam o losim stvarima.Uplatili smo 1 juli.Ima li nekog ,slucajno,ko ce tamo u tom periodu.Svima koji su neodlucni oko izbora hotela savetujem da pogledaju Ameliu daju besplatno 2 deteta do 14 god(znaci placa se samo 160 eura za let).Imaju lepe tobogane mini klub village sala za video igrice(play station i ostalo) sto se mojim klincima jako dopalo gledajuci njihov sajt.Javite mi ako se neko odluci ili ako je neko vec bio volela bih da cujem vasa iskustva!ove slicice su od prosle god.iz Delphin de lux-a

'SOPHIE71' ,

Molim te napisi nam nesto vise o Hotel "Amelia beach resort" jer planiramo ove godine da letujemo u tom hotelu i to od 15 jula.

Idemo sa dvoje male dece 5 i 3 god pa nas zanima kakva je klima, ima li vlage i dali je bucno od auto-puta koji prolazi pored hotela. Unapred hval

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago, mani se Sidea, deca su mala da putuju skoro 100 km od aerodroma. Procitaj postove alanya, kemer ili belek? Javi mi se na pp. Slabo ljudi komentarisu Tursku.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Слабо ће и коментарисати, ако се држите ПП. Пишите јавно, ако нешто није за форум или је реклама, ту су модератори.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka