Senka023

Pačir-termalna banja

6 poruka u ovoj temi

Relativno nova i slabo poznata termalna banja kraj Bačke Topole  kažu jedinstvena u svetu po boji vode,ružičaste,koju prave jedinjenja minerala.Na izvoru 72 stepena,koju hlade do oko 30.

IMG-94fa7562720ad1928693cd83bdf9d1fc-V.jpg

IMG-1015a2fb5f715d4d0b45871bdee3273d-V.jpg

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je tamo? Ima li guzve, prirodne hladovine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas je baš bila gužva,čekao se red za ulazak.Primili 600 ljudi.Ima hladovine i prirodne i suncobrana.Dolaze sve generacije.Nema nekog plivanja,uglavnom leškarenje u vodi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kakav je miris vode? čula sam da nije baš prijatan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce (nedelja) je izgleda svuda bila guzva. U Vrujcima je bio haos, nezapamceno. Nego vredi li po vama doci iz Beograda na dnevno kupanje u ovu banju? Ne trazim nista spektakularno da skacem i plivam nego malo brckanja i suncanja neki rucak, palacinke i tako to, znaci odmor ceo dan. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih išla ponovo ako vam to nešto znači,Što se tiče neprijatnog mirisa ima tih isparenja ali nije u toj meri da je nepodnošljivo.Unutaršnji bazen se oseća na sumpor(kao pokvarena jaja) ali i to nije strašno.Sve je to minijaturno ali prečisto i uređeno.Nema restorana da vas uslužuju već se stane u red i poručuju langoši,pomfrit,palačinke,kafa i piće.Svako sebi nosi gde hoće.Postoje stolovi,ležaljke,suncobrani,pa ugrabi ko pre dođe.Ulaznica 350 din.Sad šta leči sam Bog zna.Od Beograda oko dva,dva i po sata.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.