ljerka

Putovanja u 20/21 godini, posle otvaranja granica i pandemije

1683 poruke u ovoj temi

@bianca

hvala mnogo na podršci, kao i ohrabrujućim i lepim rečima. Znači.

:)

svima ostalima se izvinjavam što pomračio ovu temu mojim ne baš sunčanim mislima

mais c'est la vie!

Izmenjeno (Phillippe)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko saznanje kojih su to sedam agencija koje su dobile polise osiguranja za sledeću godinu naravno osim Argusa za koje znamo. Svi nešto ćute.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam osim za Argus čula jedino još za Travelland... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel nekome ko je uzeo zamensko putovanje ponudjeno to zamensko ili bilo kakvo? Meni u agenciji rekose u novembru ali jos nista ne nude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel nekome ko je uzeo zamensko putovanje ponudjeno to zamensko ili bilo kakvo? Meni u agenciji rekose u novembru ali jos nista ne nude.

Meni su ponudili vaučer za sledeću godinu, deo koji sam uplatio posle marta meseca (avgust) vratili i bez mog pitanja. Zatražili tekući račun i uplatili a ono što sam u februaru uplatio izdali su mi vaučer. Inače u pitanju je Plana tours.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li iko razmislja o putovanju u 2021 godini? Kako stoje stvari meni se sve vise cini da mi se smesi Albanija za letovanje 2021, jer mislim da nam jedino oni nece zabraniti ulazak u zemlju. U ovo vreme sam obicno vec slala upite za naredno leto i rezervisala smestaj a sada samo gledam i istrazujem Albaniju jer bas nista o njoj nisam znala a nisam ni razmisljala da bih ikada letovala tamo. U kom pravcu idu vasa razmisljanja?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U medijima se pominje vakcinacija već izvesno vreme i to mi uliva neku nadu da će biti moguće putovanje bez uslova sledećeg leta do svih EU zemalja kao pre.Sve zavisi od toga kakvi će biti uslovi za ulazak.Naravno,prvo da preživimo ovu vrlo turbulentnu zimu koja nam predstoji.Imam neke zaražene u okruženju i strepim oko moguće infiltracije tog virusa,uzimam cink,selen i vitamin d3 sa 2000 IU,jesam  hipohondričan...

Biće verovatno i Turska otvorena sledećeg leta uz Albaniju.Tu je i Egipat od egzotike.Svakim danom smo sve bliže reprizi ovogodišnje situacije.Jedino ako ta famozna vakcina otvori one glavne destinacije.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i jas sam optimista da ce otvore granice na prolet, ceka se na vakcine  .

Nisam neko ko veruje u zagovore al ovde neke stvare su ocigledne, od maja svi su pricali za jesenski bran koji se ostvario kako vidimo mozda neka prorocica rekla im da ce opet navali korona svuda dok celog leta magicno u celoj EU brojke su bile ne vise po 10 zabolenih na dana samo mi sirotinje po 300 na danu, i tako da sad magicno kod svima skace pa naravno moraju da ubede ljude da se vakciniraju ulozile veliki novac u te vakcine pa sad radi se na zaplasivanje naroda kako bi pristali

ali boze moj procice i ovo

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

'dok celog leta magicno u celoj EU brojke su bile ne vise po 10 zabolenih na dana samo mi sirotinje po 300 na danu'  -  koje su to zemlje i kog datuma su imale letos manje od 10 zarazenih dnevno?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko u koje zemlje trenutno može da se ide iz Srbije ili je sve zatvoreno? Ja pokušah danas i ništa ne nađoh u pretrazi. Nema ni na sajtu min spolj posl.

Ne znam gde da pogledam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam za ro

Ali to su generalni uslovi kada je situacija normalna

Nema zemalja gde sada mozemo da idemo. Ako uopšte moze negde

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li se kakvo je stanje sa skijalištima i da li će moći da se ide? Propalo mi je letovanje, moglo bi sad i zimovanje :D:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26525
    Ukupno tema
    888204
    Ukupno poruka