ljerka

Putovanja u 20/21 godini, posle otvaranja granica i pandemije

1725 poruka u ovoj temi

I ja sam navikla u septembru da idem na more. :rolleyes:Čekam sa nestrpljenjem...Možda i dočekam otvaranje granica prema EU, mislim ka Grčkoj. Bilo bi lepo.:neznam:Nađoh vizit karte dva-tri smeštaja u Afitosu. Videćemo!!!:kupanje:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Чујем да постоје шансе да Грчка отвори границе за оне Србе који се обавежу (и докажу после) да ће на летовању (осим новца плаћеног за смештај) потрошити још минимум 800 евра, јер је то главни критеријум за отварање границе.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pare vrte gde burgija neće...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zašto ne otići u Albaniju ako je već tako jeftino a granice su otvorene?Pitanje je kako će biti sledećeg leta,svi su izgledi da bude isto kao i sada.Mnogi su preskočili more ovog leta,ali sledećeg će zagristi da idu po svaku cenu.Sada smo sa Albanjezima u mini šengenu a Evropa nas neće i ne pušta,sve je jasno.Posebno je zanimljiva Saranda na Jonskom moru u blizini Parge.Tamo čak živi naša glumica Zlata Numanagić.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Чујем да постоје шансе да Грчка отвори границе за оне Србе који се обавежу (и докажу после) да ће на летовању (осим новца плаћеног за смештај) потрошити још минимум 800 евра, јер је то главни критеријум за отварање границе.

Gde to cujete? Sreca pa Vas nije procitao ljuti clan jer niste pruzili dokaze za te tvrdnje. Realno, 800 eurica je nista jer i   u Beogradu da jedete brzu hranu, idete u markete ili jos gore jedete u restoranima ne mozete manje da potrosite.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Sanstefda, nismo ih tek

tako stvorili (predrasude) :) 

A situacija na Balkanu je takva kakva jeste, nažalost. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zainteresovao sam se za ovu destinaciju jer već i agencije voze autobusima do Albanije.Išao bih i sada da sam imao slobodnog vremena,ali nažalost ga nemam.Vrlo su zanimljiva iskustva sa lica mesta iz Albanije i rado ih pročitam,ljudi prođu jeftinije i budu zadovoljni.Biće jedino loše ako aranžmani poskupe usled povećanog interesovanja za Albaniju.Pristalica sam toga da treba malo i promeniti destinacije,dosadi sve jedno isto uvek,Albanija je nešto novo za nas.Naši ljudi vole da glume elitu pa bude ovde prozivki na račun toga ko troši puno po restoranima a ko ponese smrznute sarme i paradajz.Ako su ovako povoljne cene u Albaniji onda možeš biti apsolutni džek i jesti po restoranima široko.U Grčkoj realno ne možemo da se tako opustimo.Mislim,može da se opusti neko sa zaradom iznad 2000 € mesečno.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, kome je opustanje krkanje po restoranima, sedenje i cekanje da donesu. Vise volim da obidjem nesto i zato malo i trosim na letovanju-za izlete, ulaznice, kafice i brzu hranu.

Kakav smo bezkarakterni narod ahahaha, zato ce nad nama jos duuugo neko vladati:D 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26535
    Ukupno tema
    888465
    Ukupno poruka