ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

 

Koja agencija je izbacila cenovnik za majorku?

Posto ja ne mogu da nadjem nista :D. 

Odeon world travel

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^

Njih sam danas zvao osoba koja se javila na telefon nije ni znala da imaju u ponudi majorku :D .

Kasnije me prebacili kod nekog drugo i on mi rece da kao imaju a jos ni oni sami ne znaju da li ce biti ista od toga :D LOL.

Inace pitanje za one koji putuju ove godine za grcku, cime idete?

Posto ovi u agenciji mi kazu da do sada ni jedan aranzman za Krit sa avinom nisu prodali :(.

Takodje sam zvao jos par agencija i dobio isti odgovor da za sad ne znaju da li ce biti uopste nesto sa letom za Krit, posto nema dovoljno ljudi, za termin koji sam pitao je prva nedelja jula.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Wizz od Bg do Santorinija i Krita... Hoće li biti toga? Prvi letovi bi trebalo da počnu  prekosutra. Cene su fine. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Takodje sam zvao jos par agencija i dobio isti odgovor da za sad ne znaju da li ce biti uopste nesto sa letom za Krit, posto nema dovoljno ljudi, za termin koji sam pitao je prva nedelja jula.

 

Čudi me da su vam tako otvoreno rekli, mi hteli da idemo 10.juna avio aranžman za Grčku, pitali mnogo ranije pre termina za neki smeštaj, u agenciji nas uveravali da je samo jedna soba ostala, kao sve rasprodato, kad ono - otkazano zbog nedovoljnog interesovanja. Pre neki dan u prolazu čujem devojku priča sa nekim istu priču za otkazivanje aranžmana za Grčku. U suštini je izgleda ove godine najbolje sopstvenim prevozom, jer sve sa arnžmanima je krajnje neizvesno. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nina_bgd ne znam isrkreno, moji su odlucili da jos nista ne rezervisu, nego ce krajem juna da vide opet za Krit, mozda vec onda bude niste sigurno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,
Da li se neko skoro vraćao u Srbiju preko beogradskog aerodroma? 
Da li svim putnicima (državljanima) uredno traže PCR ili samo nekima?


Vraćam se is EU, vakcinisana sam ovde ali to se naravno ne priznaje za ulazak.
Nekoliko ljudi koji su se vraćali kolima (preko mađarske granice) mi je reklo da im ništa nisu tražili, osim pasoša, pa me interesuje da li vredi probati bez testa i na aerodromu.
Ako ste išli na opciju kućnog karantina, da li je postojala mogućnost izrade testa istog dana u nekoj laboratoriji ili ste morali da čekate nekoliko dana? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja cerka je u poslednja  dva meseca dva puta ulazila u Srbiju iz EU, oba puta avionom. Prvi put je imala PCR test, nije ga pokazala jer joj nisu ni trazili. Drugi put nije imala PCR test, opet joj ga nisu trazili. Niko joj nije spominjao ni karantin ni testiranje, nista... Nije vakcinisana, ovde se kretala slobodno, niko je nije kontrolisao da li je u karantinu ili bilo sta slicno (a sto bi je i kontrolisali kada nisu ni proverili da li ima test na ulasku u zemlju). Inace, pre dolaska se zbog posla testirala brzim testovima cesto, tako da je bila sigurna da nije zarazena i da ne predstavlja opasnost za okolinu (to napominjem u smislu odgovornog ponasanja)

Ja mislim da ne treba da radis test, pogotovo ako treba da ga platis. Ako ti se zalomi ipak da neko postavi pitanje pri ulasku u zemlju, uvek mozes ovde da se testiras. Do testiranja ne verujem da ce biti provera o eventualnom krsenju karantina. 

To je nase iskustvo, mozda neko ima drugacije.

Izmenjeno (Teogonija)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedan dodatak...

Nismo bili sigurni da li ce je u avion ka Beogradu primiti bez testa, zato ga je prvi put i uradila. Isla je Wizz Airom, njihova politika je da pre ukrcavanja traze samo ono sto je propisano pravilima zemlje u koju se ulazi. Kada su videli da ima srpski pasos, rekli su joj da za njih kao avio kompaniju nije bitan PCR test, zato sto Srpski drzavljani u Srbiju mogu da udju i bez testa, da li ce neko u karantin nakon toga ili ne, to njih ne interesuje. Dakle Wizz  nema u svojoj politici poslovanja obavezan PCR. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,
Da li se neko skoro vraćao u Srbiju preko beogradskog aerodroma? 
Da li svim putnicima (državljanima) uredno traže PCR ili samo nekima?


Vraćam se is EU, vakcinisana sam ovde ali to se naravno ne priznaje za ulazak.
Nekoliko ljudi koji su se vraćali kolima (preko mađarske granice) mi je reklo da im ništa nisu tražili, osim pasoša, pa me interesuje da li vredi probati bez testa i na aerodromu.
Ako ste išli na opciju kućnog karantina, da li je postojala mogućnost izrade testa istog dana u nekoj laboratoriji ili ste morali da čekate nekoliko dana? 

Nama su tražili PCR test po povratku iz Istanbula pre nedelju dana. Kada smo im dali zeleni sertifikat, da smo vakcinisani, bili su potpuno zbunjeni.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslao sam pitanje za Air Serbia putem messengera na fejsu i odgovorili su mi da oni ne traže nikakve testove da bi se ukrcali na avion,ali da su maske obavezne svo vreme dok traje let kao i da se moraju ispoštovati uslovi ulaska u zemlji odredišta.To bi trebalo da znači da se može do Barselone samo sa potvrdom o vakcinaciji.Oni se ogradjuju od svih državnih propisa i zanima ih samo sprovodjenje kovid mera dok smo u avionu.Nije mi jasno da li je po povratku iz Španije obavezan neki karantin za vakcinisane,ili je ta odredba ukinuta?Nije lako propratiti sve te propise i informacije.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vakcinisani su oslobodjeni karantina

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto su vam trazili pcr ako samo prolazite kroz Bosnu u povratku ka Srbiji? Inace za Srbiju, Crnu goru i Hrvatsku ne treba nista za Bosnu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka