ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

 

Da li je neko putovao u EU sa pozivnim poslovnim pismom ? 

Niko ? samo me zanima sta treba sve  da posalje poslovni partner da ne bi bilo problema na granici ? samo pozivno pismo ili jos neke garancije? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tatjanca

Znam da svaka clanica EU ima svoj propis o tome ko i kako moze ulaziti u zemlju. Najbolje je da se obratis ambasadi, kad dobijes to pismo i od njih zatrazis dozvolu ( znam za slican slucaj vezan za Svedsku, osobi je bio odobren ulazak, mada nije bilo vezano za posao ).

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@tatjanca

Znam da svaka clanica EU ima svoj propis o tome ko i kako moze ulaziti u zemlju. Najbolje je da se obratis ambasadi, kad dobijes to pismo i od njih zatrazis dozvolu ( znam za slican slucaj vezan za Svedsku, osobi je bio odobren ulazak, mada nije bilo vezano za posao ).

 

Nazalost , ja ne mogu  nikako , izgleda da je Svedska liberalinija za ulaz od ostalih :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekako je zamrla rasprava o putovanjima u turističkoj svrsi.Predviđanja na netu nisu dobra ni za sledeće leto ako govorimo o destinacijama kao što su Grčka,Italija i Španija.Komentariše se da nema ništa od tih putovanja ni sledećeg leta.Možda vakcina bude promenila tok stvari ako krenemo da je primamo najkasnije do marta.U suprotnom će biti mainstream izbor između Turske i Egipta,ako ne govorimo o nekoj egzotici gde se i sada može tipa Zanzibar,ne znam da li i Maldivi mogu.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ARGUS tours dobio licencu osiguranja u visini od 400000€ do 10. 2021 godine. Osiguravajuća kuća Triglav. Možete pročitati na njihovom sajtu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka im je sa srećom. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kud god da kreneš, tebe Sunce prati,  Phillippe, ne zaboravi to! 

Hvala

 

ovo je baš lepo što si napisala

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka