ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

 

U periodu od 15.08. do 29.08.2020.godine, letovali u Kemeru. Turci odlično organizovani u vezi mera protiv korone. Meri se temperatura kako na aerodromu, tako i prilikom svakom ulaska u hotel. Osoblje nosi rukavice i maske, a gosti ne. Švedski sto funkcioniše tako da vam osoblje sipa hranu na koju pokažete. Na svakom koraku su sredstva za dezinfekciju ruku. I sve odlično funkcioniše. Detaljniji izveštaj ću postaviti na temi Kemer.

Medjutim, osećaj slobode, putovanja. plivanja u moru, posle policijskih časova, karantina, panike preko medija, je melem kako za dušu, tako i za telo. Stoga svima, koji to mogu, savetujem da se organizuju i odu na letovanje u države koje nas primaju. Ima još leta i lepog vremena iskoristite ga. Nećete se pokajati. 

Eh, Turska :D:srce:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:razmislja:

 

A da li oni veruju u njihove?

Naravno da ne...!

Izmenjeno (klea2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li sam ja to dobro cula u vestima da postoji mogucnost da Grci otvore granice od 15 septembra...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ovi iz EU za nas misle  "... jos nam samo vi falite" i prevrcu ocima kad nas se sete.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je nekom ovde jasno ovo novo uvodjenje mera tzv. medicinskog nadzora? Da li je to obavezno za sve koji dolaze iz inostranstva ili samo iz  tri susedne zemlje? Da li onaj ko dodje iz inostranstva  a nema nikakve simptome moze da ide na posao ili mora da se na neki nacin izoluje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je nekom ovde jasno ovo novo uvodjenje mera tzv. medicinskog nadzora? Da li je to obavezno za sve koji dolaze iz inostranstva ili samo iz  tri susedne zemlje? Da li onaj ko dodje iz inostranstva  a nema nikakve simptome moze da ide na posao ili mora da se na neki nacin izoluje?

 

Mislim da ovo vazi ako dolazis iz ove susedne 3 zemlje. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li indicija da ce se uskoro (i kada) otvoriti granica sa Nemackom, zna li neko ? Ovo je stvarno prevrsilo svaku meru:pop:

Izmenjeno (vrtlarka)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teško pitanje...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se tako nadam da ce otvoriti 1.oktobra ,  na bar 15ak dana , da se malo izujimo ... pa nek i zatvore opet 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao u EU sa pozivnim poslovnim pismom ? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka