ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

 

Gde to cujete? Sreca pa Vas nije procitao ljuti clan jer niste pruzili dokaze za te tvrdnje. Realno, 800 eurica je nista jer i   u Beogradu da jedete brzu hranu, idete u markete ili jos gore jedete u restoranima ne mozete manje da potrosite.

Мислила сам да је иронија у написаном јасна. Алудирам на то што Енглези могу у Грчку са 3000 заражених дневно. Паре.

 

800 евра је ништа? Нисам мислила на 4 особе, већ 2. Момак и ја смо прошле године на Скијатосу потрошили нешто више од 800 евра за десет дана, а сваког дана смо јели у ресторанима (ручак и вечера), пили кафу/коктел, куповали у маркету. А Скијатос спада у скупље дестинације. На Халкидикију је доста мање сигурно.

 

Ни за Београд наравно није тачно...Ја не кувам (или врло ретко) лети, а да потрошим више од 2000 динара дневно у Београду не могу ни када бих хтела.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Albaniji sam trenutno, grad Himare, Jonska obala, skoro preko puta Krfa.Sve je sjajno..smestaj, hrana, ljudi..ostavite predrasude, one su nebiotne i nikada ne bi trebale biti presudne za neko odlucivanje. Sve sto treba, pitajte....

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li su nam neke destinacije (ne morske) otvorene ? Tipa Ukrajina , Belorusija , Rusija , Moldavija, Litvanija , Letonija  ... da li se negde tamo moze ici slobodno ? 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Albaniji, Saranda i Ksamili, 2014. godine, pisala sam o tome na forumu i uglavnom se slazem da je bezbedno otici turisticki. Mada, moram primetiti jos nesto sto predpostavljam da ce mnogi opovrgnuti ali to je opet moj licni dozivljaj o kojem sam pisala na raznim mestima na forumu poslednjih 5-10 godina: i u Albaniji i u Ulcinju mi je preovladala nemogucnost da se opustim na plazi, slobodno da leskarim... nista neprijatno ali neka tek-tek meni znana tiha jeza. Sa Hrvatskom mi je jos gora varijanta, ali to vec ima neke dublje veze sa mojom licnom porodicnom pricom, a jedino neprijatno iskustvo dozivela sam u Crnoj Gori, konkretno u Baru, Susnju, od dvojice Crnogoraca... ali ne bih o tome.

Izmenjeno (Bubica)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedini razlog zbog koga nam je zabranjen ulaz u 30-ak evropskih zemalja je to sto oni ne veruju u nase zvanicne podatke - prosto, smatra se da ti podaci nisu pouzdani. A to sa zonama u boji vec ima Kipar - mi smo im u crvenoj i mozemo doci ali samo ako budemo u karantinu 14 dana i sami platimo dva testa - jedan kad stignemo  i jedan posle 10-ak dana. Verujem da ce nas i ostali staviti u crvenu zonu.

Inace, ko moze neka ode na neko morence :D jos nije leto gotovo - Turska ne zvuci uopste lose :) za Albaniju sam od raznih cula da je lepo ali mozda nije moja soljica caja.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi verujemo u naše zvanične podatke...?    :razmislja:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka