ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

 

Pitanje za one koji idu preko agencije ..Da li jeneko dobio neko obavestenje o polascima posle 15 juna..

upravo san isto ovo htela da pitam....danas sam bila do subagenta i oni jos nemaju konkretne informacije od Argusa..imam uplaceno od 16 juna i to se priblizava a jos nista ne znam...najradije bih odgodila za kasnije ali...

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama su isto danas javili kao otvaraju granice za goste iz Srbije od 15 juna.....unapred se zahvaljujem ako neko krene pre nas do GR. pa da javi iz prve ruke kako ide . 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ministar zdravlja Severne Makedonije Venko Filipce je rekao da bi otvaranje granica Severne Makedonije trebalo da bude koordinirano sa susednim drzavama i da je zbog toga bio u Grckoj i razgovarao o nacinu prelaska granice,a sada ceka grcki odgovor na predloge koje je dao.

Ministar je rekao da bi trebalo zajednicki naci resenje za laksi prelazak granica,kako da se izbegnu guzve,da li ce biti potrebni testovi i ako neko na putovanju oboli od korona virusa omoguceno besplatno bolnicko lecenje.

Inace,putovanje u inostranstvo,bez odlaska u samoizolaciju nakon povratka,dozvoljeno je pojedinim funkcionerima,dok gradjani Severne Makedonije ako zele da napuste drzavu moraju da potpisu saglasnost da se nece vracati naredna tri meseca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apise, sad gledam datume, pa ti se neces ni vratiti u Srbiju, a ja cu vec morati da krenem na more, doturi ti nama informacije kad se raskomotis na Sitoniji, nemoj da cekamo povratak. Ti ces biti u prvim borbenim redovima za nas sto idemo autom, pa je svaka informacija vredna ?.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bravo. Apise, bas mi je drago sto ste uspeli da pomerite dolazak. Jeee, sad samo laganica da dodje 15. jun i: pravac more (to vicu moji blizanci)! 

Ocekujem izvestaj o svemu, zelim ti super odmor na prelepoj Sitoniji!

Samo putujem, smestaj je za osmoro (cetiri odrasla i cetvoro dece) 70 evra, apartman sa dve spavace sobe, termin od 28.juna do 09.jula. Sve sto sam nasla jeste bilo skuplje, ali nama treba veci apartman, pa bas nemam nekog velikog izbora.

Pa kad je studio za dvoje 50 to onda jos i nije skupo :rolleyes: super, uzivajte. Mislim da je strateski izuzetno mesto, ima plazu, blizu je Amolofi i jos par lepih plaza, ima se gde prosetati uvece a i Kavala je blizu. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Realnija je prica da ce Grcka tek 1. jula docekati prve turiste,za kada su najavljeni i prvi medjunarodni letovi.

The Greek prime minister has announced international visitors will be welcomed from 1 July.

Kyriakos Mitsotakis said the domestic tourism season will begin on 15 June,with the first international holiday flights touching down 16 days later.

www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/coronavirus-greece-international-tourism-travel-july-vat-cut-a9524736.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Spanija ce se ponovo otvoriti za inostrane turiste od jula,najavio je danas premijer Pedro Sances,dodajuci da ce vlada garantovati bezbednost posetilaca i mestana nakon blokade zemlje zbog korona virusa.

 

blic.rs/vesti/svet/spanija-objavila-kada-se-ponovo-otvara-za-strane-turiste/bw2ytff

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka