Odbegla Coka

Aktuelni virus i otkazivanje putovanja....

773 poruke u ovoj temi

Pročitao sam neverovatne gluposti,poput one da će se virus otkloniti ulaskom u slanu vodu.Plaze neće biti prazne ako svi masovno krenu na more,biće kao u Bournemouth-u ovih dana.Ne shvatate da se virus prenosi kapljicnim putem sa čoveka na čoveka putem sluzokože disajnih organa.Pre tri meseca smo imali masovnu evakuaciju,kako smo to brzo zaboravili.Narednu evakuaciju bi država trebala da naplaćuje,posebno imajući u vidu bahatost.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Ako sam dobro shvatila, to je draft, i za sad smo na zelenoj listi, liste će se revidirati svake dve nedelje, a 1.juli je diskutabilan kao datum za otvaranje jer neki dogovori kasne? 

Izmenjeno (rakel)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo obećanog odgovora u vezi sa odlaskom naše dve unuke u Superkamp od 6. do 12. jula. 

Ćerka je odustala. Njena je procena da se poslednjih dana zaraza jako širi i da neće da prihvati veliki rizik da njena ćerka i bratanica budu zaražene.

Kasno ... Nama se danas vraca dete sa Tare , iz tog Superkampa ... Zanimljivo da ih je bilo bas briga za porast obolelih od kad su deca otisla . Jeste , po slikama vidim da su klinci presrecni , zaista toliko toga su probali da su nasi odrasli prijatelji svi odusevlejni .Mi smo nasli nacin da se ja sa cerkom izolujem u drugom stanu na 10 dana od ostalih. Da li je vredelo nerviranja i sad samoizolacije ? Videcemo , samo da sve prodje kako treba .

Izmenjeno (tatjanca)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maštalica,baš mi je drago što si konačno dočekala refundaciju od Ryanair-a.Na kraju su ispali korektni,iako je ovo vrlo teško vreme za sve avio-kompanije i ne znam kako će preživeti ako se cela situacija oduži i prenese i na narednu godinu.

Bilo bi dobro kada bi i Iberia vratila novac.Bilo je u medijima nešto u vezi toga,negde su se na zapadu ljudi izborili za novac umesto vaučera,baš sam i danas čuo nešto u vezi toga na rts-u odmah posle gostovanja Seničića.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881080
    Ukupno poruka