Odbegla Coka

Aktuelni virus i otkazivanje putovanja....

773 poruke u ovoj temi

Citam, sad je u Grckoj neki praznik i nagrnuli Grci na Mikonos. Ludilo, zurka, nije bilo mesta ni za stajanje, a kamoli socijalno distanciranje.

I kaznise vlasnika bara sa 20 000e i dva meseca zabrane rada.

Tako da Grke ocigledno ne brine korona :D

Ovde kod nas je sve to nekako, nemam pojma, na tv slusas jedno, po gradu kad setas ko da je sve najnormalnije, kakva korona, kafici prepuni, stvarno je zbunjen covek skroz.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako je to u praksi, bili smo za vikend u hotelu Stara planina, niko ne nosi maske, svedski sto normalno funkcionise, nema razmaka izmedju stolova,  samo na vise mesta ima sredstava za dezinfekciju ruku, hotel je bio pun. U povratku svratimo u Ramondu na Rtnju, tamo nose vizire i rukavice, hotel prepun, jedino kod svedskog stola stoje konobari i stavljaju hranu u tanjire. Generalno i tamo je opusteno stanje.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uvesce i ovde kao i u susednim zemljama obavezno nosenje maski pa se nadam da cete bar jednom platiti kaznu ako nista drugo...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

uvesce i ovde kao i u susednim zemljama obavezno nosenje maski pa se nadam da cete bar jednom platiti kaznu ako nista drugo...

Nadajte se, maska task force:)

Izmenjeno (aster)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre, za vreme ili posle izbora?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vrlo, i nadam se da necete otici u Grcku...

jer ne daj boze da vidite nekog sa maskom. a i tamo ce biti obavezno nosenje po prodavnicama bar pa eto bicete spreceni jer ne daj boze da vidite nekog sa maskom presesce vam ceo zivot..

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

vrlo, i nadam se da necete otici u Grcku...

jer ne daj boze da vidite nekog sa maskom. a i tamo ce biti obavezno nosenje po prodavnicama bar pa eto bicete spreceni jer ne daj boze da vidite nekog sa maskom presesce vam ceo zivot..

A evo ja se nadam da ćete se vi odlično provesti sa ili bez gas maske :) i samo iskuvavajte ali ne zakuvavajte.. 

Izmenjeno (aster)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim da je realna mogucnost da se posle izbora (posto to ima prioritet nad koronom) ponovo zatvore granice....ne znam koliko ce moci da funkcionise ova situacija "sve je normalno" i kod nas i u Grckoj......u Makedoniji izgleda vise ne moze...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881077
    Ukupno poruka