Odbegla Coka

Aktuelni virus i otkazivanje putovanja....

775 poruka u ovoj temi

Nisam znala gde da postavim temu, pa hajde ovde. Svi možemo da otkažemo lako ako idemo u sopstvenom aranžmanu. Trebala sam da putujem za koji dan, u jedan Evropski grad. Međutim moraću da otkažem. E sad, agencija kaže da za sada aranžman stoji, ako otkažem jer ne mogu da dobijem potpis da li se novac vraća, ne vraća.... Dalje, osim Italije, da li vam skoro otkazali neko putovanje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji to grad?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prag

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija neće da ti vrati novac?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nešto neodređeno su rekli, ako bude opravdan izostanak. Sačekaću do četvrtka da vidim, šta i kako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na leto će sve respiratorne infekcije nestati pa ćemo tad zasigurno moći da idemo na odmor, a za ovaj period ko je uplatio možda mu na žalost aranžman i propadne 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš danas pričah sa komšikom, trebalo je da vode decu iz škole u Beč ili Budimpeštu, na ekskurziju. Agencija im ponudila:

- otkazivanje (uz 10%  oduzimanja novca, nekih 2-3000 rsd)

- pomeranje datuma putovanja za letnji period jun/jul/avgust

- izdavanje vaučera na uplaćeni iznos. Vaučer moraju da potroše u toj agenciji jel.

Ovo prvo mi najgluplje, ne otkazuju oni sami nego je stiglo od ministarstva da se zabranjuju sva putovanja u inozemstvo do daljnjeg.

 

Novonastala situacija i za nas i za agencije i za ceo svet.
Prva pandemija pokucala na vrata.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na leto će sve respiratorne infekcije nestati pa ćemo tad zasigurno moći da idemo na odmor, a za ovaj period ko je uplatio možda mu na žalost aranžman i propadne 

Nadam se da si u pravu......ali nešto mi se tu ne slaže.., ako virus ne opstaje na višim temperaturama kako onda ima preko 200 zaraženih u Kataru gde je temperatura oko 32 stepena...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Kataru je zaraženo 24 a ne preko 200. Verovatno su došli iz Irana, Indije i ostalih azijskih zemalja. Napolju je toplo, ali je unutra "hladno" oko 22° jer nagaze klime

I u Dohi je trenutno 24°, ni blizu 32° , znači na samoj granici uništenja virusa

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@pazovan

Ja bih prihvatio ovo prvo, to mi je najsigurnije. 10% bi potrošili za neku večeru, ali pročitajte u Ugovoru uslove otkazivanja, neki small print. Možda možete da tužite agenciju, Srbiju, Mađarsku, Austriju kasnije ako preživimo:rolleyes:.

 

Izmenjeno (Gimli)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U Kataru je zaraženo 24 a ne preko 200. Verovatno su došli iz Irana, Indije i ostalih azijskih zemalja. Napolju je toplo, ali je unutra "hladno" oko 22° jer nagaze klime

I u Dohi je trenutno 24°, ni blizu 32° , znači na samoj granici uništenja virusa

Da ne ispadne da širim dezinformacije...ovo što sam napisala sam čula od prijateljice čija ćerka i unuka žive u Dohi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ево да се информишем и ја , да ли има заражених у Сибиру или негде где је температура испод 0 степени .  Рецимо на воћкама нема заразе ако је температура испод 10 степени , мислим то са порастом температуре ваздуха да ће да се смањи број оболелих је замајавање .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Baš danas pričah sa komšikom, trebalo je da vode decu iz škole u Beč ili Budimpeštu, na ekskurziju. Agencija im ponudila:

- otkazivanje (uz 10%  oduzimanja novca, nekih 2-3000 rsd)

- pomeranje datuma putovanja za letnji period jun/jul/avgust

- izdavanje vaučera na uplaćeni iznos. Vaučer moraju da potroše u toj agenciji jel.

Koja je agencija u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Далеко већи проблем је загађење ваздуха него корона вирус, али нажалост кога то занима.

Највећи проблем Италијанима данас није корона, већ губитак слободе. А тај проблем ћемо решити чиповањем људи.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka