Odbegla Coka

Aktuelni virus i otkazivanje putovanja....

775 poruka u ovoj temi

Ja cu more ove godine vrlo verovatno videti sa vasih slika kada se vratite. Presao sam u drugu firmu pre 4 dana, tako da neverujem da cu uspeti da dobijem godisnji kada dodje vreme za polazak.

Valjda ce i supruga neku sliku da uslika :neznam:

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mozda nisam na dobroj od ponudjenih stranica.Ima li neko problema oko povracaja novca preko booknga za vreme Covid-a.

Naplatili su mi uslugu i posle brdo mail-ova koje sam uputila..i hotelu i bookingu

 

Sada su ponudili da se može besplatno otkazati čak i rezervacija bez mogućnosti povraćaja novca i ja sam iskoristio tu mogućnost bukvalno u zadnji čas,dva dana pre početnog datuma na rezervaciji.Ne znam kako će ići sa povraćajem novca,nadam se da će me brzo refundirati.Imao sam i ranije neke refundacije i nije bilo problema.

Proverite na svojoj rezervaciji da li može da se otkaže besplatno sada zbog ove situacije,moralo bi da može.Sve zavisi kada je početni datum,ako je blizu onda mislim da može.Posle toga se očekuje refundacija na istom računu sa koga je uplaćeno,i time bi se rešio slučaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni i dalje stoji non-refundable ali imam gore veliki zuti baner sa generickom porukom da se moze kontaktirati hotel direktno vezano za situaciju sa koronom i potencijalno refundiranje

moguce da se to menja blizu datuma, meni je 20. april datum za check-in pa kapiram da cekam da se priblizi i da ih ne kontaktiram u medjuvremenu?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neće biti moguće putovanje ni 20. aprila pa bi bilo dobro da opipaš puls hotelu po pitanju besplatnog otkazivanja.Ako su korektni mogu da otkažu i sami besplatno.Da li si već platio rezervaciju?Verovatno će se u nekom trenutku pojaviti opcija u plavom polju da se otkaže besplatno rezervacija.

Jedino ne znam koliko dugo se čeka na povraćaj novca,čitam na netu da su ljudi otkazali besplatno još pre dve nedelje i da još čekaju na svoj novac od bookinga.Načekaćemo se izgleda.

Izmenjeno (Leicester)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milion pitanja se tu postavlja.

Cak i da mi u Srbiji uspemo da eliminisemo virus u populaciji za npr dva meseca, mi more nemamo. Znaci da drzave u kojima bi letovali moraju da se oslobode virusa. Pa cak i da to bude slucaj, da li ce te drzave otvoriti granice za turiste. Ili ce otvarati granice za neke drzave a za neke ne, sto deluje komplikovano.

Na zalost, ne bih bila optimista. Samo da sto manje ljudi strada pa cemo letovati i putovati kad sve ovo prodje.

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo u snovima ove godine, čini mi se... A kako bih volela  da grešim! Pozdrav za Jelenu. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka