Wherever Whenever

Farska Ostrva...

3 poruke u ovoj temi

Nadam se da sam na pravom mestu sa topikom... 

Ukratko, kako najjeftinije otići tamo, a zatim i sve ostale informacije...

Island i Norveška su mi dve najlepše zemlje u kojima sam ikad bio, po prirodi gledano, a Farska ostrva su svojom geografijom verujem blizu tome, pogotovu Islandu jer je u pitanju ostrvska, vulkanska zemlja. 

Koliko sam skontao, najbolje je ići do Danske pa brodom do tamo? 

Kako se ide po ostrvima? Da li su povezana putevima? Kakve su cene? Kontam paprene.. 

Itd, itd.. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej caos :)
Ne znam da li si vec nasao neko resenje, mozda ti mogu pomoci, bar oko odlaska.
Ima dobar pretrazivac jeftinih letova: http://www.azair.eu

Mozes uneti okvirne datume polaska/povratka, kao i koliko dana zelis da provedes tamo...
Ovako, na prvi pogled u junu/julu ima vec od 220e iz Budimpeste polazaka (kombinacija Ryan Air&Atlantic ariways).
Srecno u potrazi i javi utiske ako odes!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drugari

Ja vec 10 god zivim na Farskim ostrvima tako da mi je mnogo drago sto ste pokrenuli ovu temu ?

Sto se tice dolaska, najjednostavnije je soci avionom. Direktni letovi su iz Danske (nekoliko aerodroma) onda iz Pariza, Edinburga, Rejkjavika i ovog leta nekoliko letova iz Londona

Svakome preporucujem da iznajmi auto, ostrva nemaju bas organizovan javni prevoz jer je standard visok i svi imaju auta. Do nekih ostrva je mogucw doci samo brodom ili helikopterom. 
Ako vas jos nesto zanima, slobodno pitajte? 

Ja se bavim turizmom pored redovnog posla i u slobodno vreme planinarim ili hajkujem kako bi rekli, tako da vam mogu dosta pomoci u planiranju putovanja

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877686
    Ukupno poruka