LadyLover

Istanbul na prolece

3 poruke u ovoj temi

Cao svima,mozda je jos uvek rano za neku uplatu arazmana ali pojavili su se arazmani za 2020 godinu sto se tice Istanbula.

Dugo godina zelim da ga posetim i nikako se ne da pa sam odlucio da na prolece to uradim ali problem je sa kim poci posto svi imaju problema ili privatnih ili finansijskih ili nemaju vremena. Termin bi bio otprilike posle uskrsa ili za vreme uskrsa sto se mene tice samo da nadjem ko ce ici samnom hahah da bih podelio troskove a termin cemo lako uskladiti. Lepo bi bilo da nas ima sto vise tako da ne bi bilo dosadno,bilo bi dobro da se jave i muski i zenski mesano da bude.pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari, evo da dodam period  putovanja bi bio  29.04.-05.05.2020  tako stoji u arazmanu i to je 7 dana sa 4 nocenja sto je super posto obicno ima ponuda sa 3 nocenja,dakle dan vise smo tamo i ima vise izleta. Putuje se autobusom a ponuda hotela su do 4 zvezdice pa koji odaberemo inace cena je 150e i uracunat je i dorucak i ostalo sto nudi agencija od arazmana. Ako ima zainteresovanih neka mi pisu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje,

Mene interesuje koja je to agencija u pitanju,da li je to cena 150eur za sve dane i sta je ukljuceno u cenu(!?) i odakle je taj polazak? Koje uslove bi Vas saputnik trebalo da ispuni? Bila sam u Istanbulu par puta na kratko (prelepo zaista),a u Turskoj vise puta... Volela bih detaljniji obilazak ukoliko se ukaze prilika. 

Pozdrav,Angel.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka