smotanko

Smestaj u Madridu

12 poruka u ovoj temi

Ko je skoro bio zamolila bih za preporuku smestaja i utiske u kom delu grada je najbolje biti smesyen

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je low budget smeštaj onda definitivno Cats Chill out hostel u blizini trga i metro stanice Tirso de Molina.Miran kraj a u blizini boemskog kvarta La Latina i čak na pešačkoj udaljenosti do Sola i Plaze Mayor,doduše to bi bila šetnja od nekih pola sata.To je samo jedna od mnogih varijanti smeštaja,lepo je i u svim drugim delovima Madrida.Nisam primetio neke no-go zone.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisi ih primetio zato što ih nema :D

Blo gde u blizini metroa je OK, samo treba uskladiti takvu lokaciju i smeštaj koji vam se dopada sa budžetom. S obzirom da je metro mreža veoma razgranata izbor ne bi trebao da bude težak. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,tek sam pocela da istrazujem,pa cemo videti jer je put malo duzi 7 noci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja колико видим аир-бнб нуди за двоје цео апартман од 50е па навише. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za te pare, ako se ide u periodu kada nema velikih sportskih/kulturnih dogadjaja, kongresa, sajmova...moze da se nadje fenomenalan hotel sa 4+ *

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko je skoro bio zamolila bih za preporuku smestaja i utiske u kom delu grada je najbolje biti smesyen

Hvala

Ja sam proslog leta boravio porodicno u Hostalu Cervantes: https://www.hostal-cervantes.com

Izabrao sam ga zbog dobre pozicije i mirnog kraja. Bukvalno je na pesackoj udaljenosti od svih muzeja, centra. Kraljevske palate, zeleznicke stanice. Metro sam koristio samo kada sam isao do Plaza del Torros (korida).

Smestaj je jednostavan i spartanski ali cist i udoban.

Rezervisao preko Bookinga. 

Komunikacija sa vlasnikom je odlicna - na engleskom. Ali na lokaciji moze biti malo problema jer osoblje ne zna nista osim spanskog.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lokacija jeste odlicna ali ni par stanica metroom nece promeniti ugodjaj ukoliko je "pomeranje" opravdano cenom. 

Odmah iza ugla, u plaza Jesus se nalazi mozda i najneobicniji restoran koji sam ikada posetio. 

Taberna de la Daniela Medinaceli

https://www.google.rs/maps/place/Taberna+de+la+Daniela+Medinaceli/@40.4141683,-3.6957026,3a,75y/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipMbc4KUu2epDcQ7DGLQV6vAN4Gno9a-2oav6EnO!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipMbc4KUu2epDcQ7DGLQV6vAN4Gno9a-2oav6EnO%3Dw203-h114-k-no!7i4032!8i2268!4m13!1m7!3m6!1s0xd422882643fa3d7:0xa56fbba9ff7ce677!2sPlaza+Jes%C3%BAs,+28014+Madrid,+Spain!3b1!8m2!3d40.414161!4d-3.6957021!3m4!1s0xd42288267a85661:0x99af5caa901fc763!8m2!3d40.4141649!4d-3.6957863

Ovo na gornjoj slici je kompletan meni restorana a u restoranu prsti od guzve i desetina ljudi koji za sankom cekaju na sto ...i tako ceo dan :klanja:

dm.thumb.jpg.6434567217a5e3f891c88c9f502

dm1.thumb.jpg.cf1e3b1d12c6b7637ee8e4f915

Supa u kojoj je skuvano glavno jelo,  šunka, crna krvavica, kostana srž, neobična kobasica, dimljeno pile, kosti od pršuta, glavno jelo koje se sastoji od tog kuvanog mesa i priloga sa slike, opet sve kuvano, malo kupusa, krompira, leblebija, 

Na kraju donesu i neki slatkiš.  

Nema ništa drugo, sednete, dobijete sve po redu x broj osoba ...itoeto :D

da li je jestivo - da,

da li mi je drago sto sam ih pohodio - da

da li bi ponovio - ne 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvalaaa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za te pare, ako se ide u periodu kada nema velikih sportskih/kulturnih dogadjaja, kongresa, sajmova...moze da se nadje fenomenalan hotel sa 4+ *

Да у праву си, нисам приметио да су им хотели повољни, проверавао сам сада у зимском периоду и крајем пролећа. Можда није неки избор ових са 4*, али хотели са 3* за 60е има баш доста и то на одличним локацијама.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bice i sa 4 za te pare, samo kada se primaknu ti prazni datumi pa pocne rusenje cena da bi se kolko tolko napunio hotel :D

Lokacija je nebitna u Madridu,par stanica metroom je nista, ne secam se da sam ikada cekao duze od 5 minuta. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je за многе ризично да чекају пар дана пре пута и да тек онда букирају хотел.

Међутим, ја сам једном користио следећу тактику. Букираш неки хотел који има флексибилно отказивање резервације, рецимо где можеш да откажеш 24/48 сати пре пута и онда мирно чекаш да прође време и приближи се дан путовања.

Ако два три дана пре пута нађеш те повољне цене, наравно да ти се свиди локација и смештај, онда откажеш ову стару резервацију и букираш нову.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26101
    Ukupno tema
    870657
    Ukupno poruka